1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקאה מעישון יתר?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י skkiller, ‏14/6/14.

1. skkiller

skkiller חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו נתקל בזה פעם?
    ישבנו כמה חברים, והיה אחד שהוא דיי מתחיל (עישן איזה 3 פעמים סה"כ) ואתמול יצא שהוא קיבל את זה קצת רע,
    הוא ניהיה חיוור קצת, ואחרי כמה זמן התחיל להקיא! אחרי זה הוא הרגיש טוב.
    וכולנו כל מי שלקח היה לו ממש סבבה, ואכל את זה ממש טוב, ונהנה.

יש לכם מושג על העניין???

2. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    קואה מחשיש רחוב, ירוק לא קרה לכלב שלי אף פעם

3. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    כן איכ. רק מחשיש. זה גם לא היה יתר.. סתם חשיש.

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה קורה רק שמעשנים יותר מידי או שאוכלים לפני (בלי קשר לחשיש או ירוק)

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה לרוב קורה כתוצאה מ'חרדת סמים',
    חינכו אותו לחשוב שזה לא טוב ומסוכן, ואז הוא בא מפוחד, ומתחיל לחשוב על זה לעומק אולי והוא מתחיל ממש ממש לפחד, ואז לא מרגיש טוב, ואז מקיא - זה הדרך של הגוף להוציא רעלים, ובמוח שלו הוא חושב שאם הוא יקיא הוא ירגיש יותר טוב (למרות שבמקרה הזה זה לא קשור כי הכל מגיע לדם דרך הריאות).

או שהוא פשוט סתם אכל משהו לא טוב או הרגיש לא טוב בלי קשר,
    יכולות להיות המון סיבות.
    אני לדוגמה אחד שלא מקיא כל כך בקלות, גם אם יש לי בחילה ממש קשה - אני נותן לה פייט,
    ולפני כמה ימים אכלתי בשר שבדיעבד כנראה היה מקולקל, ו3-4 שעות אחרי פתאום היו לי התכווצויות קשוחות ביותר בבטן, עם סחרחורות והכל, וזה בא כאילו משום מקום סתם ככה פתאום באמצע שאני חותך אבטיח, ואני בטוח שאם הייתי מקיא הייתי מרגיש יותר טוב, אבל אני פשוט ממש לא אוהב להקיא אז נתתי לגוף לספוג את זה.
    בקיצור - אין מה להתרגש - הקאה זה דבר טבעי וכל עוד הבן אדם לא באמצע המדבר ויש חשש שהוא יתייבש (כי מאבדים לא מעט נוזלים אחרי שמקיאים - מה שיכול לגרום להרגשה די רעה, אז חשוב לשתות הרבה ישר אחרי זה), הוא יהיה בסדר והוא יבין לבד ממה זה היה .

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה לא קורה גם למי שמעשן יותר מימה שהוא אמור לעשן? כי זה עושה סחרחורות במינון גבוה יותר מימה שאתה צריך

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה הקטע, שאין לגראס מנת יתר כמו נגיד אלכוהול - ששם פשוט יש הגבלה לכמה שהקיבה והכבד שלך מסוגלים לספוג בפרק זמן מסויים..
    יש כאלה שיעשנו חצי שאכטה וירגישו לא טוב,
    ויש כאלה שיעשנו 100 גרם בדקה והכל יהיה סבבה ...

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לי נגיד זה קרה בגלל שהרגשתי סחרחורות ובעקבות זה בחילה, בכמות יותר קטנה לא קרה לי

9. WeedTree

WeedTree חבר חדש

לייקים:
    0
    זה קרה לי כמה פעמים בעבר שהייתי מעשן מתחיל שהייתי שם יותר מידי או שהירק היה ממש חזק , הייתי מקיא וישר אחרי זה נרדם .
    יכול שהגוף מתרגל לצמח או שזה פסיכולוגי כמו שציינו מעליי, אבל מאז זה לא קרה שוב.

10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הרגעת גם אותי וגם את פותח האשכול :rolleyes:

11. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    גם אני לא מסוגל להקיא בשום צורה! נראה לי לא הקאתי מגיל 10... והיו לי סטלות רעות עם בחילות והכול, אבל פשוט לא מסוגל להקיא.
    היום אין לי סטלות רעות כבר כי אני כבר יודע בדיוק איזה כמות תיהיה טובה בשבילי ואני גם דיי שולט בסטלה.

פשוט אל תעשנו יותר מידיי, זה בדיוק כמו אלכוהול ששותים יותר מידיי אז מקיאים...

ומה ש woogs אמר זה מאוד נכון, בטח הוא קיבל התקף של חרדה עוד לפני העישון, בגלל שחינכו אותו שסמים זה רע ואסור לגעת בזה... ובקיצור הבנאדם כבר בא לזה רע וגם קיבל את זה רע.

תשתדלו להיות רגועים לפני כל עישון :)

12. skkiller

skkiller חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה אנשים, האמת שמה שאמרתם דיי היה הניחוש שלי, פשוט רציתי דעה מאוד אנשים :)

13. skkiller

skkiller חבר חדש

לייקים:
    0

מעוד***********

14. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    לדעתי זה יותר מדי פארש, אני מאמין שכל מי שינסה לדפוק ראש פארש יהיה לו בחילה ממש ממש נוראית או שהוא יקיא.
    קרה לי כבר.. שים לב פעם הבאה

15. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    קרה לי משיעול יתר..
    הפלתי איזה ראש ממש משוגע ופשוט השתעלתי כמו איזה משוגע לאיזה דקה ובאמת כאב לי אחושרמוטה הגרון והריאות ואז פשוט הקאתי איזה גוש ממש קטן..
    לא יודע כנראה הגוף ניסה להעביר לי את ההרגשה הרעה אז הוא הסיח את דעתי עם הרגשה אחרת או משהו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!