1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי תאורה ולחות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Ronenk, ‏16/6/14.

1. Ronenk

Ronenk חבר חדש

לייקים:
    0
    1. ממה שראתי פה צריך לשמור על לחות של 70% בזמן הצמיחה, וראיתי שיש חומר כזה שמשתמשים בו לקופסאות סיגרים ששומר על הלחות בחלל מסוים ברמה של 70% האם מישהו מכיר את החומר הזה ויודע אם הוא רלונטי לגידול או שרק לקופסאות סיגרים וכ'ו.

2. לגבי התאורה בגידול גטו בזמן הגדילה צריך אור קר ובפריחה צריך אור חם, אם אני מוסיף בצמיחה איזה מנורה אחת חמה זה יתן משהו לצמח או שעדיף כבר עוד אחת קרה? כנ"ל גם לגבי הפריחה האם שווה לתת איזה אחוז מסוים של אור קר?

3. אולי עדיף בכלל להשתמש רק בחמות לכל אורך התהליך?

ושאלה אחרונה לגבי נורות לד, האם הנורות האלה בתמונות למטה, שנחשבות זולות וחסכניות יכולות לתת עוד איזה שהוא פוש לצמח אם מוסיפים אחת כזאת לחלל גידול של מחשב נגיד...
    image_front1422.jpg
    art-02.7.jpg

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    1. חכה שמישהו שמבין בזה יענה
    2: אור חם(צהבהב-כתמתם) נוטה לגרום לסטרץ׳(התארכות) בצורה לא הכי מזיקה אך לא הכי מומלצת. זה נגרם מעצם זה שיש אור חם, לא מזה שחסר אור קר(כחול). אם כי, אני מניח שאם יש גם אור חם, התהליך יהיה יחסית מינורי. לשיקולך.
    3. אם יש לך אפשרות לשניהם, אז לא. סטרץ׳ יכול להחליש את הצמח ומוריד מפוטנציאל הייבול בצורה מינורית אך מורגשתץ

לגבי השאלה האחרונה, אלה נראות לי נורות לד רגילות. בדרך כלל הן מגיעות בספקטרום הקצר(כחול-סגול). בדרך כלל, הן לא בטווח הבריא לגידול צמחים. כמה נאנו מטר אורך הגל?

3. Ronenk

Ronenk חבר חדש

לייקים:
    0
    תודנ על התשובה אחי
    אין לי מודג כמה נאנו מטר לא רשום.
    אבל בכלי נורו לד מגיעות בהמון צורות וסוגים רציי לדעת איזה נורות מתאימות?

4. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    בד״כ, נורות שמתאימות מלכתחילה לגידולים.
    לjoyhydrogrow יש נורות קטנות יחסית שמומלצות.
    אני בספק אם יש לדים רגילים שמתאימים לגידול צמחים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!