1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי קנאביס רפואי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י pothead, ‏18/6/14.

1. pothead

pothead חבר חדש

לייקים:
    0
    ישלי כמה שאלות לגבי הרפואי מאחר ואני לא מבין באיכות וכל זה
    טוב אז יש איזה בחור שאני מכיר,חולה סרטן שמקבל קנאביס רפואי אז לפני איזה כמה זמן הוא נתן לי לראות אז זה היה בשקית אטומה ניילון כזאת אז התקרבתי לשקית והרחתי והריח היה ממש חזק (ריח של רקוב או משהו בסגנון אבל התאהבתי בריח הזה:rolleyes::eek:)
    בכל מקרה רציתי לשאול אם זה באיכות טובה או מה שמביאים ברחוב יותר טוב ?

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    רפואי הכי טוב. אנשים שהעבודה שלהם היא לגדל מגדלים אותו, עם כל הידע והכלים הדרושים, ותחת פיקוח.

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אני נתקלתי גם ברפואי רגיל, גם עישן רפואי שהיה מיושן הרבה זמן, טעמתי ממנו כמה פעמים שהוא היה בן שנה וחצי עד כמעט שנתיים והוא היה חלש בהרבה אבל הוא היה כ"כ טוב...(מה אחי?)
    אבל יצא לי לראות גידולים ביתיים שהיו הרבה יותר טוב מכל רפואי שראיתי אז זה הכל תלוי באיזה כיוון יש לך

4. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    באמת "מה אחי?"
    עישנת רפואי ששכב שנה וחצי? ציפית שהוא יישמור על כל התכונות שלו?

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    הוא לא היה סתם זרוק בשקית, יישנו אותו בכוונה בצנצנות וואקום וכן חלק ממנו נהרס ובגלל זה הוא היה חלש יחסית אבל ההשפעות שלו היו מיוחדות מאוד

6. pothead

pothead חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מדבר על רפואי לא מיושן ולא כלום בשקית ניילון איך שהוא נקנה בגיל אולי שבוע
    הבחור רוצה להביא לי פרח,אולי אפילו שניים אז אני רוצה לדעת אם לקחת ממנו או ללכת לקנות אצל הסוחרים הקטנים (שכנראה מגדלים בבית)

7. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אל תחשוב פעמיים ותיקח רפואי!

אין לך מושג כמה אני מצטער שהיה לי כיוון לרפואי אני כמו טמבל לקחתי רק שתי גרם.
    פשוט לא הערכתי כמה העוצמה של הרפואי חזקה כל כך! בחיי שהייתי קונה 10 גרם אם הייתי יודע בדיוק מה זה סטלה של רפואי.

8. pothead

pothead חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא יכול לקחת ממנו הרבה לבחור יש קצבה חודשית של כמה הוא יכול לקנות והוא חולה הוא באמת צריך אתזה אז אני לא אגזים
    מקסימום שאני יכול לקחת זה שני פרחים (אני מנחש שאלה הם 2 גרם)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!