1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנתי סלוויה סוף סוף

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י deleted5, ‏23/6/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    הזמנתי גרם אחד של המחוזקת 10 מפטריית הקסם
    מת כבר שיגיע

מישהו יכול לתת קצת טיפים איך לעשן ?
    ומי שניסה שיספר קצת מה ההרגשה

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    תדליק את האש על עוצמה גבוהה עד שהראש נופל ותשאיר בריאות לפחות 15 שניות.
    הרגשה מוזרה מאוד. זה התיאור הכולל הכי מדוייק לדעתי.
    לא ממליץ מלכתחילה.

3. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    למה אתה לא ממליץ ?

4. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    לא כיף בכלל.
    אישית לא קבלתי חרדה, אבל זה סתם מוזר מאוד. אני זוכר ששאלת לגבי dmt ואמרו לך שלא מומלץ כהתחלה, לדעתי האישית, למרות שאתה מתחיל עדיף dmt מסלוויה(פשוט כמות קטנה ובג׳וינט).

5. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אחי אין לי אפילו מאיפה לדמיין להשיג dmt הלוואי היה לי הדבר היחידי שאני יכול להשיג באילת זה איזה פטריות שאתמול אמרו לי ב150 שקל שקית של איזה 6 גרם פטריות אוסטרליות משהו כזה אבל אני מעדיף לחכות עם זה.

ואני כבר חייב לעבור פעם אחת לפחות את החוויה של סמים פסיכודולים (אני לא אומר שהחוויה חייבת להיות נעימה) הרבה שניסו סלוויה אמרו שהחוויה מוזרה מאוד אבל בכל זה יש בזה משהו שאתה לא יכול להרגיש כשאתה סאחי כאילו תאמין לי גם עם אני לא יאהב את זה לפחות ניסתי ואני יודע על עצמי שיש לי אישיות חזקה אני לא יפול מזה או משהו ואני לא יקפוץ מהחלון,
    קראתי גם מלא מלא מלאאא לפני שהזמנתי אני לא לוקח דברים בלי לדעת מזה לפני..

אני ישתף פה אחרי שאני ינסה את זה

6. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    לא נראה לי שמסלוויה 10x אתה תעבור חוויה פסיכודאלית רצינית אולי בקטנה תצחק קצת וזהו....הזמנתי מפטריית הקסם 40x אמממ מזה אפר לעוף אבל אם אתה שם ראש דיי סבבה

7. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אמרתי לפעם ראשונה נראה איך אני מקבל את זה אחרי זה אני ינסה את ה40 זה רציני ?
    ויש מצב אתה טיפה מנסה לתאר לי מה מרגישים ? מה רואים באותו זמן מה עובר לךם בראש

8. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אה ורציתי לשאול תוך כמה זמן מרגע שההזמנה התקבלה הם שולחים אותו ? קיבלתי מייל שההזמנה התקבלה במערכת זה אומר שהיא כבר בדרך אליי ? (מפטריית הקסם)

9. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    בהתחלה אתה חושב לא השפיע אחרי כמה שניות הכל נראה לך מוזר ומצחיק...לפעמים אם עישנת דיי הרבה אז אתה יכול לדמיין כאלו אתה הופך לאיזה אובייקט כמו שלט של טלויזיה או חלק מ ה שטיח...חחח...הגיע אליה אחרי איזה שבוע 8 יום אבל היה איזה עיקוב בסניף דואר שלי...

10. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    תשמע זה מושלם להתחיל עם פטריות, קח איזה שני גרם ותעשה חיים. אם הקטע שלך זה להיות עם ניסיון בפסיכדלים סלוויה ממש לא משרתת את המטרה הזאת. כל ההרגשה של "הבנה" וקליטה מוגברת של צבעים\צלילים\תחושות\רגשות לא קיימת.
    אני יכול להגיד לך שמהניסיון שלי עם סלוויה, לא שווה את הכסף וההתרגשות. כל החוויה מסתכמת בתחושה חזקה של בילבול, טעם מגעיל נורא בפה ולפעמים גם אי נעימות פיזית\נפשית מאוד לא כיפית. חבל לי קצת להגיד לך את זה כי כבר הזמנת, אבל בכל מקרה הייתי קופץ על ההזדמנות עם הפטריות כי לא כל יום מוצאים משהו כזה בארץ.

11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני רק אגיד שאני אמרתי לו את זה גם לפני שהוא הזמין אבל הוא התעקש לעשות זאת בכל זאת.
    תעשה פטריות.. זה היה הסם הפסיכודאלי הראשון שעשיתי.. סלוויה זה פשוט מסריח.. זה לא סם פסיכדלי אפילו.

12. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני קצת מפחד לקחת פטריות אני לא יודע אולי הם מקולקלות או משהו ? אולי זה רעיל או לא טוב אני לא יכול לדעת..
    אני גם חושב שפטריות זה מסוכן (לא שאני נגד אני ברור הולך לנסות פטריות רק אני מפחד לקחת עכשיו)

13. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    זה לא מסוכן.
    והסיכוי לטריפ רע גבוה יותר בסלוויה.
    אתה מתנתק לגמרי ולא שולט לגמרי על המחשבות שלך.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פטריות זה אחלה, סלוויה זה חרא.
    אני לא מבין למה אתה ממשיך להתעקש למרות שיש פה מגוון רחב של אנשים שניסו את שינהם ואומרים לך להתרחק מזה.

15. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    תשמע יש את מה שאתה חושב שזה נחמד ויפה מאוד ויש את המציאות. במציאות פטריות זה לא מסוכן בשיט, במיוחד אם אתה סומך על מי שמביא לך אותן. אין כזה דבר פטריות מקולקלות.
    אני חושב שאתה מנסה למצוא לך תירוצים למה לא לעשות, כנראה שאתה פשוט עדיין לא מוכן באמת לחוויה. במקרה כזה גם (יותר נכון במיוחד) לא הייתי לוקח סלוויה.
    חכה כמה שנים, כשתהיה מספיק אמיץ לקחת פטריות יבואו כבר כל השאר. אתה מגיע לכל העניין בגישה מאוד לא חכמה של פחדים לא רציונלים והתעלמות מעצות של אנשים עם ניסיון בתחום, זה רע מאוד וזה מתכון בטוח לחוויה רעה ולאיבוד של משהו שהיה יכול להיות חלק יפה ומשמעותי בחיים שלך. אנא ממך עכב את המרוץ אחר החוויה הפסיכדלית אם אתה לא יכול להתאפק מלהכניס פחדים ללא ביסוס למשהו שהוא במילא די סמתוכה.

#15 God, ‏24/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/1/15
  16. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני חושב שלאט הבנתה אותי אחי אני לא מפחד לקחת פטריות להפך אני מת לנסות פשוט מה
    שאמרו לי השקית ב150 אני לא כלכך מכיר את הבנאדם מכיר אותי כזה שלום שלום סטלן כזה
    אבל אני לא יודע עם בטוח לקנות מימנו מבין ?

הכי באלי עכשיו לנסות dmt אבל אין לי מאיפה להשיג את זה ואני רוצה לנסות כבר מלא זמן את רוצה להגיע לעולם הזה אמרתי נתחיל עם הסלוויה כי ראיתי שזה קל להשיג הזמנתי אני ינסה נראה איך זה יהיה כיף לא כיף זה לא ימנע מימני לנסות דברים אחרים

בכל מיקרה אתה ממליץ לי לנסות לקחת פטריות ? אולי אני יבקש מהבנאדם לצלם לי את השקית ואני יעלה לפה תגידו לי מזה הפטריות האלה ?

וסתם שאלה פטריות אוכלים נכון ? איזה טעם יש לזה ? כמו פטרייה רגילה כזה מהסופר ? לא נכון ?
    למה אני לא סובל פטריות חחח רק שהם מבושלות או על פיצה

17. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אם אתה לא יודע אם בטוח לקנות ממנו זה כבר סיפור אחר, ומאוד הגיוני לא לקפוץ על ההזדמנות בלי לקחת עוד פרטים. נסה לברר עם אנשים שאתה מכיר שקנו ממנו, תשאל אותם איך היה. אם הוא נותן לך לצלם ולהעלות לפה זה מעולה למרות שאני בספק שהוא יתן אבל שווה לנסות. אתה יכול גם לשאול אותו מה הסוג המדויק של הפטריות ואם הוא ניסה אותן בעצמו.
    לקחת dmt זה לקפוץ מעל הפופיק אחי, זה כמו להתחיל להרים משקולות מ200 קילו ולחשוב שאתה חלש כי אתה לא מצליח להזיז אותן. אל תתחיל לרוץ לפני שלמדת לזחול. (אגב אני לא לקחתי dmt עדיין, אני מחכה קודם לצבור ניסיון באסיד ואז אולי אם אני ארגיש שאני מספיק חזק אני אעשה dmt)
    אני ממליץ לך להתחיל מפטריות. זה טריפ כיפי, בכמויות קטנות הוא כמעט תמיד חיובי, יכול להיות טיפה בטן מתערבלת (אפילו לא הייתי קורא לזה כאב בטן מרוב שזה מינורי) אבל בכללי ההרגשה הגופנית לא מתישה כמו הרבה פסיכדלים אחרים ואתה יכול להיות הכי בטוח בכך שזה פטריות ולא סם אחר.
    פטריות אכן אוכלים, יש גם שיטות להכין מהם תה. בעיני, יש להם טעם נוראי וזה החיסרון הגדול היחיד של פטריות. יש דימיון לפטריות של הסופר אבל הוא דימיון מאוד קטן. אגב לסלוויה יש גם טעם נוראי.

#17 God, ‏24/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/1/15
  18. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני לא מכיר אף אחד שקנה מימנו אני לא מכיר אפחד בעיר שלי שניסה בכלל פטריות..

תגיד מזה ראשי פטריה וושינגטון ? זה ניראה חרטא כי מוכרים את זה באתר שהזמנתי מימנו את הסלוויה

19. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אתה יכול לבקש ממנו לדבר עם מישהו שקנה וניסה? אולי זה ייתן לך אינדקציה. ת'כלס החבר'ה פה בפורום אולי יוכלו לעזור לך יותר ממני, הם קונים אסיד שזה הרבה יותר קשה להיות בטוח באיכות שלו במסיבות טבע ואיכשהו סומכים על הדילר. אולי אני חשדן מהממוצע.
    וושינגטון זה אמניטה מוסכריה, זה שונה משאר הפטריות ולא מומלץ. אם תחפש ברחבי האינטרנט לא תמצא אנשים שניסו ונהנו.

20. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פטריות בדר"כ מגעילות פיצוצים.
    יש לך מגוון רחב של סוגים של פטריות, וכולן שונות אחת מהשניה בעוצמת החוויה ובסוג ההרגשה.
    הייתי ממליץ לך לדבר עם הבחור שמוכר אותן, לשאול איזה סוג הן. אם הם אוסטרליות, פרואניות, או אקוודוריות, זה הסוגים החלשים ביותר והנפוצים ביותר.
    נותנים חוויה פסיכודלית, אבל מאוד מאוזנות.
    פעם אכלתי 7 גרם אקוודוריות וראיתי אנשים הופכים לדרקונים.
    אני בטוח שתהיה מסופק מ3-4 גרם של פטריות מהסוג הזה.
    אם זה תאילנדיות, b+, או שאין לבחור מושג, תוותר עליו ותחפש משהו אחר..
    יש עוד כמה סוגים, שהם ממש לא נפוצים, אם הוא אומר לך שם שאתה לא מזהה, תחזור לפה ותשאל.
    מה שאנחנו תמיד עושים עם פטריות זה פשוט גורסים אותם בבלנדר עם מיץ תפוזים ושותים את זה..
    מגעיל, אבל הרבה יותר טוב מלאכול אותם ככה, וגם זה משפיע הרבה יותר מהר, והרבה יותר חזק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!