1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה עלים נשרפים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י mikiii, ‏24/6/14.

1. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי נורה 400 MH שטר שעות הן 16/8 האדמה פה בנוייה על שליש פריילט 1/3 אדמה קנייה 1/3 הומס וקומפוט
    מאז השתילה בעציץ 18 ליטר הן מושקות אך ורק במים אחריי 24 שעות איוורור ורמת חומציות 8PH
    לא קיבלו שום דישון
    איזה חוסרים/עודפים הן קיבלו ?

2. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אציין שאלו 3 צמחים שונים

3. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    יותר מדי חומרים מזינים
    יותר מדי מים

4. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה עושים מקרה כזה ? החום בחדר 27-28 מעלות ולחות 60%

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    PH 8 זה קצת בסיסי מידי,
    קנאביס אוהב קצת חומציות במים - משהו באיזור ה-6 (7 זה ניטרלי לצורך השוואה, כשכל מה שמתחת זה חומצי ומעל זה בסיסי)

להגיד לך את דעתי - השרייה של המים 24 שעות מיותרת לחלוטין, אם לא מזיקה -
    הבעיה היא שבזמן הזה יכולים להצטבר במים בקטריות וחרקים ודברים אחרים לא רצויים,
    ואולי תאבד את הכלור, אבל מלכתכילה הכמות של הכלור במים היא זניחה ולא מזיקה לצמחים.

אם כבר אתה בודק חומציות - תנסה להגיע לאיזור ה-6-6.5,
    זאת כנראה גם הסיבה למחסור שיש לך לפי דעתי.

וכדי לאזן את החוסר\עודף מה שזה לא יהיה -
    תראה מה הבעיה לפי הטבלה פה -
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/show...ביס-לבדוק-לפני-ששואלים-יכול-לחסוך-לכם-זמן-יקר
    ותוסיף מה שצריך, או שתעשה שטיפה אם יש עודף של משהו .

6. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    קראתי כאן שעדיף ולא להתעסק עם החומציות באדמה שלא להרוס עוד יותר אז מי הברז אצלי הן 8ph
    זה מראה שיש לי חוסר באבץ לפיי התמונה נכון ? איך אני מטפל בחוסר זה ? יש לי סדרת דשנים של ביו ביז

7. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    לצערך כמו במחלות ילדים יש סימפטומים דומים להרבה מהבעיות ולכן במקומך לא הייתי נעל על מחסור באבץ .
    הדרך הטובה ביותר לפתור בעיות כאלה, היא לבצע שטיפה מסיבית(לוודא שהניקוז איכותי), ייבוש של האדמה והתחלה של משטר השקיה ודישון מאוזנים יותר.
    נכון שאולי חסר לך אבץ, אבל אולי חסרים לך גם דברים אחרים או אולי אפילו יש לך יותר מדי מדברים אחרים.
    היות ואין לך מעבדה כימית צמודה לבדוק את הרכב הקרקע (אלא א"כ אתה גר באיזור חקלאי ויכול למסור דגימת קרקע לבדיקה), פשוט מנקים שולחן ומתחילים מחדש.
    הצמח יצליח להתמודד עם זה בצורה סבירה, הוא יעבור סטרס קטן, אבל הסבלנות תשתלם.
    הרבה מגדלים מתבאסים כי הצמח לא נראה טוב בתקופות מסויימות וכולם רוצים צמח ירוק בריא ויפה לאורך כל הגידול כמו שהם ראו באינטרנט. המציאות? מי מאיתנו לא היה חולה פעם? אז אנחנו מעוכים כמה ימים, מתפנקים על הסביבה, מפסידים כמה ימי עבודה, אבל בסוף כולנו מתאוששים, חוזרים לשגרה והמחלה נשכחת כלא היתה (עד החורף הבא כמובן.....).
    כל עוד הצמח לא מת, ניתן לטפל בו, גם אם לפעמים זה קצת מייאש - הניסיון שלי אומר, ככל שאתה נלחם יותר על הצמח, כך הוא מחזיר לך יותר אהבה בסוף הדרך.
    בהצלחה.

8. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    איך צריכה להתבצע בידיוק השטיפה של האדמה ??

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כמות גדולה של מים בבת אחת,
    אם בדרך כלל אתה נותן 2 ליטר לעציץ לצורך העניין - אז עכשיו תיתן לפחות 6 ליטר, וממש תשטוף - ז"א תזרים את המים כמה שיותר מהר (מבלי להעיף את כל האדמה החוצה).
    תעשה את זה פעמיים - 3, עם מים בסביבות ה-6ph ואז תחזור להשקות רגיל.

10. mikiii

mikiii חבר חדש

לייקים:
    0
    המצע שאני הכנתי מ1/3 פרלייט 1/3 אדמה מוכנה ו1/6 הומס 1/6 קומפוסט
    מה מדשנים אלו יכול היה לגרום לבעיה ? שאני אדע ממה רצוי להפחית או שזה יכול להיות רק בגלל החומציות ? הילדים לפניי שבועיים עברו לדליי 15 ליטר.
    לגביי ה"השקיית יתר" אני לא מאמין שזאת הבעיה. אני קצת מנוסה ואני משקה כך ורק שהאדמה יבשה עברתי כמה התנסויות מרות עם השקיית יתר :(
    כרגע זה נראה שהשריפות תמיד מתחדשות בצמיחה החדשה ואני אחכה עוד יום עד שהאדמה ממש תתייבש ואז אעשה שטיפה בשביל להציל את הנסיכות.

תודה לעוזרים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!