1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה | עם העישונים האחרונים שלי.. באסה שאני חייב שתעזרו לי .. למבינים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yosikon123, ‏26/6/14.

1. yosikon123

yosikon123 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום קוראים לי יוסי, אני מעשן 10 חודשים בערך.. יצא לי לעשן גם חום גם ירוק גם באנגים גם ג'וינטים.. אני די חזק בסאטלות עשיתי ירוק חשמל גם 3 ראש דחוס והייתי סבבה
    אבל מהישיבה אחרונה שמנו הרבה בוף על סיגריה אחת.. לא יותר מדי אבל די הרבה.. עשיתי 3 ראש
    הייתה לי סטלה מגעילה ומה שאפיין אותה זה הקושי לנשום.. ממתי קנאביס עושה קשיי נשימה ? וזה קורה לי בכל הסאטלות האחרות.. לא התמסטלתי מאז אבל אני שואף עשן שיוצא לאחרים וזה עושה לי הרגשה מגעילה... איך זה יכול להיות ? אני שהייתי עושה 3 ראשים פתאום שואף עשן מג'וינט וזה עושה לי הרגשה מגעילה ?! אני שכל כך אוהב מריחואנה והפסקתי לשתות וודקה בגלל זה..
    אני ממש מתוסכל מזה.. איך זה התהפך לי ברמה שלא בא לי יותר כי זה עושה לי סאטלות מגעילות וקשיי נשימה..
    לא עישנתי כבר 3 שבועות..
    אותו יום שישבתי הייתי מקורר קצת והיה לי הרבה קפאין בגוף שתיתי הרבה קפה בעבודה ושתיתי בלו.. אבל לא נראלי שזה קשור .. קשיי נשימה הרגשתי בכמה סאטלות אחרות..
    אני לא יודע למה אני מפחד לחזור לעשן שמה אני יקיא ודברים כאלה ויתבאס..
    אני לא יודע מה הסיבה לזה לחוסר חשק הזה פתאום זה משגע אותי.. ומלווה אותי תחושה מגעילה של קצת קצת חולי מאז הישיבה הזאת.. ויומים אחריה היה קשה לי לעשן סיגריה אפילו בגלל הנשימה..
    אני רוצה לציין שאני בריא לגמרי ואין לי אסטמה או בעיות נשימה והייתי עושה באנגים חופשי..
    בבקשה רק למבינים אני אל רוצה שייעצו לי משו שטותי.. תעזרו לי אם זה כי זה מתסכל אני מת על הצמח :) מה לעשות ? אני לא רוצה להפסיק עם הקאנביס אבל זה כאילו שהוא מפסיק אותי לבד..
    תודה לעוזרים :)

2. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    כמה שאלות שעלו לי:
    1. עישנת במבח״ש? כי אם כן זה יכולה להיות הסיבה, אני מבין אותך לגמרי זה קרה לי לא מזמן, אני חושב שזה בגלל שהנייר כסף נשרף ונהיה מסריח כזה. החלפתי למבחנת זכוכית ועכשיו אני בסדר. (ממליץ להחליף מבחנה, או לנקות אותה אם זאת מבחנת זכוכית)

2. אתה מעשן סיגריות? תשתדל להפחית בזמני חולי .. זה מקשה על הגוף להתגבר על הקשיח נשימה

3. תשתדל להשתמש בערבוב חלש יותר, הגרינגו כמובן הוא הערבוב האולטימטיבי אבל אם אתה כמוני לא אוהב גרינגו תנסה למצוא לך סיגריות חלשות (אם תמצא בארץ קופסא של פיליפ מוריס לייט, תקנה! הסיגריות הכי טובות לקיסוס)

בכללי תנסה לשמור על הריאות שלך יותר טוב בזמן הקרוב וכשתשים לב שחל שיפור תנסה לחזור לעשן במידה ותראה אם הכל בסדר. לפי הנסיון שלי זה הדברים שעולים לי כשאני קורא את זה..

דרך אגב בחילות זה בעיקר מאו מיותר מדי טבק או מסוף נייס גאי.

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    יוסי יקירי, אתה יכול להיות רגוע.
    נשמע שאתה סובל מעט מחרדה מתמשכת מאז אותו ערב לא נעים בו חווית את שחווית . .
    ציינת ששתית הרבה קפה ובלו לפני כן - צר לי אך קפאין ובמיוחד בכמויות שדוחפים במשקאות אנרגיה - גורם לחרדות!!!
    סיפור אישי - לפני כמה שנים טובות, הראיון עבודה השני שלי בחיים, אמרתי לעצמי,"אני חייב לשתות קפה, והרבה,אני אהיה חד ותותח !!" - אוי זה היה אסון..
    קפאין מגביר חרדה ולחץ ברמות מפחידות לפעמים, סם לכל דבר!
    תודה לאל לא נוגע בו כבר המון שנים מאז אותו יום שהבנתי את העוצמה שלו וכמה הוא מיותר לי לחיים.

בקיצור, אח יקר, אל תדאג, כלום לא קרה, זה עניין של תקופה אחרי "טראומה" בה הגוף נכנס כל פעם למצב של חרדה כשהוא פוגש בסיבת הטראומה שוב.
    תגיד לעצמך שהכל יהיה בסדר שתעשן - וכך יהיה! אל תחשוב שיקרה משהו רע מעצם העישון ופשוט כלום לא יקרה.
    הכל במוח שלנו וצבי חרדה יכולים לגרום לאשים למליון ואחת סיבות גופניות שאתה אפילו לא מסוגל לעלות על דעתך, ככה שקצת קשיי נשימה ..בקטנה אחויה.

רק טוב!

4. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    שמע אמרת שעישנת חשיש , בחשיש יכול להיות - ה כ ל - אתה לא יודע מה שמים בפנים !

לא רוצה להלחיץ או משהו חלילה דווקא החשיש פה בארץ די נחמד .
    אבל יכול להיות שנפלת על חשיש מעורבב עם משהו נוסף .

תעשן בפעם הבאה ירוק = נקי !
    ותעדכן אותנו :)

5. yosikon123

yosikon123 חבר חדש

לייקים:
    0
    וואי תודה לכולכם זה נכון הקטע של החרדות.. כשאני פוגש במריחואנה אני מרגיש את הלב קצת דופק ואני לא בן אדם פחדן.. כאילו למה זה קורה?!
    אני ינסה להסדיר את הנשימה ע"י כושר והפחתה עם הסיגריות.. עישנתי עם מבחנה זכוכית אבל עדיין..
    יש הצעות ייעול להורדת הפחד המפגר הזה מהצמח ? אולי לחכות קצת ולעשן שוב ?

6. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    יש אנשים שזה מפתח אצלם חרדה. בוא נקרא לזה פגיעות ביולוגית של הגוף לאחד מהחומרים שיש בסם וגורמת לחרדה - שבה אתה מציין את התסמינים האלה כמו דופק לב מואץ, קשיי נשימה וכו'.
    זה קרה לי לפני כמה שנים מחשיש, אחרי שלא עישנתי הרבה זמן, ממש חשבתי שאני הולכת להחנק, אז פשוט הלכתי לישון. זה תלוי כמה הראש שלך נכנס ללחץ ממה שעושה הגוף שלך.
    עצתי לך - קודם כל, רק ירוק!
    ואם זה קורה לך עוד פעם, נסה להרגע, בראש, נסה להנות שניה מהסטלה הגופנית תחשוב על מקום אחר שהיא זורמת לך בו... אם גם אז אתה לא נרגע, אולי די. ;)

7. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    יש אנשים שזה מפתח אצלם חרדה. בוא נקרא לזה פגיעות ביולוגית של הגוף לאחד מהחומרים שיש בסם וגורמת לחרדה - שבה אתה מציין את התסמינים האלה כמו דופק לב מואץ, קשיי נשימה וכו'.
    זה קרה לי לפני כמה שנים מחשיש, אחרי שלא עישנתי הרבה זמן, ממש חשבתי שאני הולכת להחנק, אז פשוט הלכתי לישון. זה תלוי כמה הראש שלך נכנס ללחץ ממה שעושה הגוף שלך.
    עצתי לך - קודם כל, רק ירוק!
    ואם זה קורה לך עוד פעם, נסה להרגע, בראש, נסה להנות שניה מהסטלה הגופנית תחשוב על מקום אחר שהיא זורמת לך בו... אם גם אז אתה לא נרגע, אולי די. ;)

8. yosikon123

yosikon123 חבר חדש

לייקים:
    0
    עם ירוק זה לא קרה בחיים לא משנה כמה עשיתי אחינו.. ב"ה..
    וזה מה שעשיתי הרגעתי את הראש והלכתי לישון..
    אל תיסחף עם החרדה.. זה יחלוף ואני יחזור לעשן.. לגבי ה"אולי די".. אני לא מוותר על העישונים האלה בחיים שלי.. אוהב את זה.. וזה יסתדר :)

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני היחיד פה בפורום שמפציר שוב ושוב לא לעשן את החשיש פה בארץ?
    אין חשיש נקי שמגיע מפלטות, אין. יש כאלה מהולות פחות, יש כאלה שמהולות יותר, יש כאלה שמהולות רק בחרא, יש כאלה שגם בכימיקלים.
    אבל בחיאת דינק, כל מה שמגיע מערבים מהול. וכל הפלטות מגיעות מערבים.
    אל תעשנו את החשיש הזה, תוותרו על ההימור הזה.. אלא אם כן זה חשיש עבודת יד, או חשיש שהוברח באופן עצמאי.
    את כל שאר הסטלות תשאירו לירוק, וזאת הדרך הבטוחה לחיים ללא חרדות וסטלות רעות.

10. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    מצדדת בך.
    נכון, חשיש בארץ, אי אפשר לדעת בהכרח מה יש בפנים.
    ועדיף לא לעשן אותו יותר מדי.

לפעמים אפשר ליפול על חשיש טוב, אבל זה כבר יותר נדיר.

11. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה לא היחיד אחשלי.
    אפשר לראות שזה ממש מכה לפי כמות האשכולות שאנשים פותחים שחוו סאטלות נוראיות (אשכרה טראומה) מחשיש.
    אנדים תבינו כבר החשיש בארץ הוא לא חשיש!! לא לגעת בדבר הזה! רק ירוק! אם אין ירוק נשארים סאחים זה בסדר לוותר על השאכטה לפעמים!

12. yosikon123

yosikon123 חבר חדש

לייקים:
    0
    אתם כל כך צודקים..

13. king hassan

king hassan חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מסכים כל כך
    אני מעשן 10 שנים וטעמתי חשיש בחיים כולל פעמיים אמסטרדם ודרום אמריקה, ואני חייב להגיד שאני מתארגן על אחלה חשיש.
    רך כמו חמאה,ריח גראס חריף, צבע וסטלה לפנים. אני אעלה תמונות של חשיש איכותי לדעתי בהזדמנות כולל תמונה של חשיש מתחת מיקרוסקופ
    הטריכומות והפסטילס ניכרים לעין והוא מנצנץ כמו ווקס שעושים באדינג באמסטרדם.
    לא יודע למה אנשים אומרים חשיש בארץ לא טוב?
    1. או שלא טעמו פה אנשים חשיש טוב ואין להם על מה להסתמך
    2. או שהדילר שלכם מביא משהו לא טוב
    3. אולי אנחנו סתם לא מסכימים ואתם מעשנים מה שאני מעשן
    ממה שאני טעמתי בהולנד אני זוכר ככה,
    אזילה
    שמפיין
    קרים דה מרוק
    מלנה
    ועוד שתיים לא זוכר , ומה שאני מקבל בארץ הוא כמעט ממש כמעט כמו הקרים דה מרוק שטעמתי
    בקופישופ אברקס בסמטה שמה.
    תמונות בקרוב שאני אבין איך גולשים בדארקנט

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וואלה אני גם התארגנתי על חשיש נהדר לפני כמה ימים, אבל חשיש כזה זה לא משהו שיש כיוון עליו כל יום.
    כשיש משהו באמת איכותי, אני לוקח.. אבל בדר"כ הכל בינוני.
    ובוא נגיד שאני מכיר מספיק אנשים שמתעסקים בדברים טובים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!