1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר ללקיחת lsd

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י deleted5, ‏5/7/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    ככה אני מאוד התחלתי לאהוב את העולם של הפסיכדליים
    בנתיים הדבר היחיד שניסתי היה סלוויה
    יש לי עכשיו מאיפה להשיג קרטונים 2 ב100-150 כל קרטון 100 מיקרוגרם
    נראלי אני יקנה כמה מיקרוגרם צריך לקחת פעם ראשונה ? לקחת 100 או לקחת שתי קרטונים של 100 ?

ובכלל באיזה סביבה לקחת את זה ? את הסלוויה עישנתי בחדר עם נרות ושתי חברים ששמרו היה אחלה טריפ טיפה מפחיד אבל סה''כ חוויה
    והיה לי חבר שלקח סלוויה בישיבה עם איזה 20 ילד והוא התחיל להקיא וקיבל טריפ רעע (_עזבו את זה שהוא היה גם על 3 קרטונים חח)

קיצור מה אתם אומרים ? ואני צריך גם הסבר לא הבנתי בדיוק יש lsd שבא בקרטון נכון ? עכשיו מזה מה שבא בטיפות ? אותו דבר רק בצורה שונה ?
    ואסיד מזה בכלל שם אחר אבל אותו חומר ?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אם הקרטון מר אל תאכל, אם אין לו טעם אז זה סבבה.
    במקרה ואתה מחליט לקנות את הקרטון, ואתה לוקח אותו והוא מר, תירק אותו מיד ותלך לבנשרלועה שמכר לך את זה.

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    100 מיקרו זה הכמות המושלמת להתחיל ממנה, קח קרטון אחד. עדיף להתחיל בקטן ולעלות מאשר להתחיל בגדול ולא לרצות לגעת בזה יותר בחיים.
    בסביבת חברים טובים שאתה סומך עליהם, במקום שאתה מכיר. רצוי עם לפחות מישהו אחד סחי שתוכל לפנות אליו במקרה שתרגיש לא טוב. אני חושב שבבית הכי טוב להתחיל. חלק לא יסכימו איתי ויגידו ישר טבע. אישית אני חושב שעדיף שתהיה מיטה זמינה ומקום מואר ומוכר. כמות הדברים הרעים שיכולים לקרות בטבע למישהו שלא רגיל לטריפים הם רבים מדי לדעתי, אפשר להיאבד, ליפול לנהר, להיעקץ ע"י משהו ולחשוב שאתה גוסס, לראות חיות\חרקים ולא להבין אם זה חלק מהטריפ או שהם באמת שם, לשמוע תנים מייללים ובכללי להיות במקום שאתה לא מכיר ולא מרגיש בו בטוח...
    (לא בטוח כמה ההסבר הבא מדוייק) כשמכינים LSD נוצר קריסטל, את הקריסטל "מפרקים" ומכינים ממנו נוזל. את הנוזל אפשר למכור כמו שהוא, מה שנקרא טיפות. או שאפשר להספיג אותו בקרטון וליצור ממנו בולים. אסיד זה חומצה באנגלית (ACID), אלאסדי זה קיצור של Lysergic Acid Diethylamide. בגלל שהשם הזה ארוך הוא זכה לכינויים ACID וLSD.

חייבים להפסיק את התפיסה הזאת שכל מה שמר זה לא LSD או LSD גרוע. לאונרד פיקרד, אחד מהמדענים שנתפסו במפעל ההכנת LSD הכי גדול שאי פעם נתפס היה מניח את הLSD על קרטונים בעזרת מת'נול מה שהיה עושה להם טעם מר. הרבה מכיני אסיד עד היום משתמשים בשיטות שלו ובחומרים אחרים מרים כדאי להניח קרטונים. יש גם מקרים בהם הדיו הופך את הקרטון למר.
    מה שיש לו טעם מטאלי והוא מקהה את התחושה בפה זה NBOME שרצוי לא לקחת. מעבר לזה יכול להיות אסיד מעולה שהוא מר מאוד.

#3 God, ‏5/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/7/14
  4. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני ישאל חבר שלקח מה הטעם
    טוב אני גר במקום שהטבע היחידי פה זה מדבר וים ושתי המקומות האלה לא אופציה כלכך אתה אומר לקחת בבית ? בתוך החדר כזה ? אני לא ישתעמם 8 שעות של טריפ ?

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    תשמע מוזיקה, שים איזה סרט מצוייר, אני ממליץ על yellow submarine. תשתעמם אתה בטוח לא. אתה יכול גם להעביר את הpeak בבית ואז לצאת קצת להסתובב בשכונה. תזכור שלא כל ה8 שעות זה זיקוקים במוח ללא הפסקה. אחרי 4-5 שעות כבר נהיה די רגוע.

6. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    חחח שמע נראלי אני אני לוקח איזה 300 שקל ופשוט מטיילת בכל העיר עובר ממקום למקום בזמן שאני בהשפעה חבל רק שאני גר בישראל ולא באמסטרדם.. או בכל מקום שיש בוא יער ונהר ומקומות יפים

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    חבר יקר, באמת איני יודע מהיכן הגיע התפיסה הזאת, אבל היא כלכך רווחת וכלכך מובנת מאליו בכל מקום שאנשים אוכלים בו אסיד, שקשה לי להאמין שאין שום דבר בעניין.

8. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    הוא אמר לי שיש לזה טעם מר (חבר שלקח)
    אבל לפי מה שראיתי באינטרנט בכל מקום כתוב שאין לזה ריח ויש לזה טעם מר

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני אוכל אסיד שנים, ושיעור שלמדתי מתחילת הדרך היה לא לאכול קרטונים מרים.

10. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    חחחחחחח זה נראה כאילו אתה בא לשאול שאלות כדאי לעשות את ההפך ממה שאומרים לך. מקווה שלא בכל תחומי החיים אתה ככה כי אם המורה לנהיגה יגיד לך שנוהגים בימין ואתה תגיד לו "לא, נוהגים בשמאל" זה בטוח לא יגמר טוב :)
    מקווה שפרצופים שיבהו בך בגלל שאתה נראה גמור מהתחת ופולט חצאי משפטים על הנצח ועל איך כולנו בעצם ישות אחת לא יעשו לך סרט רע... אני לא רוצה אפילו לדמיין את זה, עושה לי בחילה, ואני יחסית די מנוסה.

אנשים באים לפה במחשבה שפסיכדלים זה עוד איזה משהו שעושים בחיים ככה בכיף כתחביב. עשיתי באנג'י מה זה קצת lsd. מה אתה מביא לי מיקרוגרמים תביא לפחות איזה גרם, וואלק חשיש אני מפרק גרם בחצי ערב. אני סופרמן עישנתי ברציפות 10 ראשים והצלחתי לעשות חילוק ארוך. מסקלין קטן עלי פירקתי בקבוק פינלנדיה, תביא את כל הקקטוס מה אני נראה לך ילד?!
    אחר כך באים חבר'ה שקוראים ספרים על פסיכדליה, בודקים את החומר שלהם בreagent ושואלים אלף אנשים לפני שהם מתנסים במשהו ולא מבינים מאיפה באים כל המיתוסים האלה על אחד שלקח lsd והתפלפ...

GANJABOLL יש סיבה שהמיתוס הזה התפתח, והוא בגלל NBOME שיש לו טעם מר, מטאלי, חזק ומאוד ייחודי. היו כבר מקרים של מוות מNBOME ולכן האובר בטיחות הזאת של "כל מה שמר לא טוב". אבל יש עוד קריטריונים שקובעים, הקריטריון המכריע הוא איבוד תחושה בפה, כמו הרדמה מקומית של רופא שיניים.

#10 God, ‏6/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏6/7/14
  11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לאכול 100 מיקרו ולטייל בעיר אם לומר את האמת היה הטריפ הראשון שלי, כמובן שעם עוד 3 חברים.
    כמה שטריפ יכול להיות מוזר.. זה היה מוזר פי אלף. למרות רגעים ענקיים ומצחיקים שלא אשכח בחיים, ל-א ממליץ בכלל.
    מסכים עם כולם פה, אסיד, פטריות, פסיכדלים - עושים או בבית או בטבע במקום מרוחק ממזיקים, ובמיוחד אם זו דלקה ראשונה, צריך מאוד לבוא לזה בעדינות, להבין שמדובר בחומר עוצמתי אך עם זאת גם לקבל את ההשפעות שלו כשיבואו, ולרגע לא לפחד או לאבד עשתונות.
    סביבה רגועה(לאו דווקא רגועה, כזאת שאתם שלווים בה מבחינה נפשית), חברים איכותיים ודואגים אלו דברים שמי שמתנסה לראשונה בפסיכדליים חייב לידו לפי דעתי.

מי שמנוסה, ואכל מספיק דלקות יסכים איתי שאין כמו לטייל באמסטרדם לדוגמא תוך כדי טריפ פסילוסיבין לפנים, לרוב- הרחוב מחייך אלייך חזרה..אבל זה אמסטרדם , ולהידלק פה בארץ ולהסתובב ברחוב . . פשוט לא ...

12. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    נראלי בים זה מקום טוב לא ? או שגם לא טוב ?
    פשוט נראלי קצת דפוק להיות תקוע בין 4 קירות בבית כאילו
    אני לוקח עם עו שניי חברים אחד מהם כבר ניסה פעם אחת לפני שבוע

מישהו יכול לתאר לי קצת איך זה מרגיש ? בתור אחד שהתנסה רק עם סלוויה אני רוצה לדעת איך זה דומה\שונה מהסלוויה והאם אתה נמצא בהכרה מלא ? כאילו אתה שולט בגוף שלך ? אתה יכול לדבר ללכת וזה ? ומה אתה רואה מבחינת נטו ריאה כאילו צבעים וכאלה ?
    (אני מדבר על 100 מיקרוגרם)

13. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    זה לא דפוק בכלל יש לזה את האיכויות שלו! כמו לכל מקום שתעשה בו טריפ. והיתרונות גוברים על החסרונות במיוחד שזה טריפ ראשון. הרגשה של בטיחות קודמת להכל! מעבר לזה יש גם איכויות טריפיות ללהיות בארבע קירות, הכי חשוב זה שאפשר לשים מוזיקה ברמקולים ולשמוע כמו שצריך! מוזיקה היא הדבר הכי חשוב שיכול להיות לך בטריפ, אם אתה רוצה לשנות אווירה או להוביל את הטריפ למקום שונה אתה יכול לשנות מוזיקה וזה עובד!
    גם אפשר לשים סירטונים שמאוד מגרים את הפן הוזיאולי של הטריפ. יצא לי לחשוב שאני בצוללת ושמעבר לקירות נמצא רק ים והאמנתי בזה לגמרי. גם "הרגשתי" אותנו זזים ויצא לי לחשוב הרבה על המקום שאליו אנחנו מנסים להגיע בעזרת הצוללת. היו רגעים שבהם הבנתי שאין לאן להגיע כי אנחנו צוללים אל תוך הנצח והיו רגעים שרק חיכיתי כבר שנגיע "לשם".
    אתה יכול להתלהב מדברים ממש קטנים ופשוטים כמו להדליק ולכבות את האור, להוריד את המים באסלה ולראות אותם זורמים לבפנים. לשטוף פנים זה כיף ממש לדעתי.

מבחינת תחושות אתה מרגיש את הדם פתאום זורם לך בגוף, אתה תמיד מרגיש אותו אבל כשאתה על אסיד אתה פתאום שם לב אליו. זה מה שאנשים קוראים לו "חשמל", הזרם התמידי בתוך הגוף שלך. לאנשים מסויימים זה נעים ולאחרים זה מטריד ומציק.
    מהחוויה האישית שלי, אין שום קווי דימיון בין סלוויה לאסיד. סלוויה זה קטגוריה נפרדת משלו.
    אתה שולט בגוף שלך, אתה יכול ללכת ולדבר אבל כנראה שיהיה לך קשה לעשות פעולות מורכבות ולהסביר דברים מורכבים.

מבחינת מה רואים אתה רואה את כל הדברים הקיימים כיותר חדים, מעין hd על המציאות, זה הכי בסיסי שרואים. מעבר לזה זה מאוד תלוי באיך אתה מגיב לזה, בכמות שלקחת, בסיטואציה, בגירויים הקיימים. באופן כללי אתה יכול לראות דברים מתעוותים ומקבלים צבעים שונים. בעיניים סגורות רואים צורות גיאומטריות מורכבות ויפות מאוד. לפעמים יש גם מעין פילטר של צבעים על כל דבר שאתה מסתכל עליו... אבל שוב, משתנה מאדם לאדם מטריפ לטריפ מכמות לכמות, כמות האפשרויות ככמות המשתנים.

עוד משהו שמאפיין מאוד טריפים הוא הבחנה בתבניות ודפוסים, גם בראייה וגם במחשבה.

14. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    יש לי טיפה בעיה בלקחת את זה בבית גם כי אני לא גר לבד ויש לי גם אחות קטנה (13) אז זה לא מתאים
    סלוויה עשיתי בבית כי זה בדיוק 5 דקות טריפ עם אני יביא חבר שישמור עליי בזמן הטריפ של הlsd מה הוא יעשה ? הוא סתם ישתעמם כאילו

מה אתה אומר על חוף ים נגיד ?

15. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    חוף נשמע סבבה יחסית, אבל בלילה לא ביום. אתה לא רוצה מקום עמוס באופן כללי.
    אישית הייתי אומר לך לחכות שיהיה לך בית ריק או משהו כזה, או אולי בית רק של חבר או אפילו סתם גג או גינה אצל מישהו. (אם גג אז ממליץ לתזמן את הטריפ ככה שתראו את הזריחה\שקיעה)
    תביא יותר מחבר אחד שישמור עליך, תגיד להם להביא משהו לעשן ויהיה להם מצחיק ממש לראות אותך אוכל סרטים. זה ממש חוויה לראות מישהו מחוק. כיף גם לדבר איתו ולהבין עד כמה אתם על תדרים שונים של חשיבה והבנה. זה יעזור גם כי הם יוכלו לדאוג לכל הפרטים הטכניים שלך מסובך לדאוג להם, ותאמין לי שזה עזרה שמיימית כי אפילו למזוג מים לכוס זה קשה.

16. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני מתכנן לקחת את יום שישי בערב אז כניראה שהחוף יהיה ריק איזה חוף עדיף
    שקט חשוך עם ים יפה מלא באלמוגים ודגים וצבעים
    או חוף ים כזה כמו במרכז פשוט חוף עם חול ? רק שבזה יש מקום פתוח ענק כזה
    בחוף עם האלמוגים וזה זה כמו חוף הרוך מאוד אבל קצר כזה שיש כביש וזה דיי מסוכן

17. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    בטיחות מעל הכל במיוחד בטריפ ראשון, לך על החוף השני. אני גם מאוד ממליץ לא להיכנס לים מעבר לשפה של השפה שלו. תדאג שיהיה לכם נוח, גם נוח לשבת שם וגם נוח להתקפל משם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!