1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור לאדם שסובל מodc

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י OCD, ‏3/10/13.

1. OCD

OCD חבר חדש

לייקים:
    0
    אני סובל מodc- מחשבות טורדניות כפיתיות, כבר שנתיים שאני מנסה טיפולים שונים שלא עזרו לי. קשה לי מאוד לתפקד ביום יום, הפעמים היחידות שלפעמים אני מרגיש אושר זה בחופשות ארוכות כך שרמת הלחץ שלי יורדת- בדומה להשפעה של הקנאביס הפגת מצבי לחץ.
    שמעתי לאחרונה שקאנביס עזר להרבה אנשים עם ocd, איך אני יכול להשיג אישור לקנאביס רפואי?

יש לציין שאחד התסמינים של הocd שאני סובל מהם הוא דיכאון וחרדה. - אחד מהתנאים לקבלת אישור
    יש לי הפרעות קשב.-קאנביס יעיל לטיפול בהפרעות קשב
    וסבלתי בילדותי מאסטמה(אבל קלה מאוד ומשפעאים עזרו לי).-אחד מהתנאים לקבלת אישור

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    התנאים הם כאב עצבי כרוני, קרוהן, כימותרפיה, סרטן בשלב גרורתי, כאב הנובע מפרקינסון, טורט ברמה המפריעה לתפקוד ואולי עוד דבר או שניים ששכחתי.

משרד הבריאות מאז ומתמיד שמר לעצמו את הזכות להקנות אישורים "חריגים", אך דיכאון וחרדה אינם בהתוויות. מקרי דיכאון שהובילו לבעיות תזונה קשות קיבלו בעבר, אך כבר כמעט שנתיים שלא שמעתי על אדם שאושר לו עקב בעיות תזונה/הפרעות אכילה. בעבר היו מתירנים יותר ובזמנו קיבלו רוב ה"חריגים" את הרישיון שלהם.

אתה יכול לנסות. תמיד אפשר לנסות. אבל אתה ממש לא עומד בהתוויות.

3. OCD

OCD חבר חדש

לייקים:
    0
    ocd זה לא קשור בעיות תזונה, אולי במקרים רחוקות

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    ולכן אתה לא עומד בשום התוויה.

5. OCD

OCD חבר חדש

לייקים:
    0
    ואיך בכל זאת אני יכול להשיג אישור?

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בקש המלצה מהרופא המטפל שלך והגש אותה למשרד הבריאות. משם זה כבר תלוי בהם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!