1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול הצלה: גידול חוץ של שני צמחים שנמסרו לי במצב קטטוני

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י גוזון, ‏18/4/14.

1. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    חזרתי מוקדם משצפיתי :)

לא תכננתי לבצע גידול נוסף בקרוב, אבל ליקום תוכניות משלו.

בערב פסח הגיעה אלי אחותי עם בקשה דחופה לעזרה: חבר שלה גידל כמה שתילים ולא ממש הלך לו, לדבריה, הם נראו ממש רע. התחננה שאקח ואראה אם ניתן להציל. הסכמתי, אחותי - מה אני יכול לעשות?

כשהיא הגיעה עם האדנית חשכו עיני. לו הייתי צמח מריחואנה כך היה נראה גהינום כנראה. אדנית קטנטנה עם פחות משליש הגובה שלה אדמה. בתוך האדנית הקטנטנה הזו נשתלו 4 צמחים, שניים מהם כבר מתו והשניים הנותרים היו קטנים וחיוורים. כך זה נראה בהתחלה (לאחר שהוספתי מיד קצת קומפוסט, זה היה עוד פחות אדמה)

אז דבר ראשון הוצאתי מהאדנית המצוקמקת את שני הצמחים שעדיין חיים, העברתי אותם לעציצים זמניים של 10 ליטר, שמתי חומר מחזק שורשים ותערובת אדמה/קומפוסט/פרלייט ושמתי בשמש.

כך זה נראה כעת

מתכנן לעשות גידול חוץ - בתקווה שהצמחים, או לפחות אחד מהם ישרוד. כאמור - זה לא בטוח כלל.

אעדכן.

2. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    בהצלחה! :)

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מאמין שהם ישרדו.
    נראה שהם מתאוששים בחוץ.

מה בדיוק הבחור הזה עשה\לא עשה להם?
    הוא שתל אותם באדמה שהוא לקח מהגינה או משהו?
    הוא לא נתן להם תאורה?

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    הוא זרק 4 זרעים באדנית עם אדמה רגילה בגובה של 5 ס"מ או משהו כזה. הוא לא שם אותם בתאורה יחודית או בשמש, אלא בחדר בתוך בית. הוא לא ממש זכר להשקות ככל הנראה תמיד, על דשן או אדמה מדושנת הוא שמע במעורפל, אבל לא משהו שהוא ניסה על הצמחים שלו... אחרי ששניים מתו (ביסורים, אני מניח) הוא הבין שמשהו כאן לא עובד.

בקיצור - בחור שזרק כמה זרעים לאדנית וחשב שיצא קסם, קצת כמו שאני עשית בצעירותי אז אל לי לבוא בטענות :) דווקא זן טוב - white widow. מקווה שישרדו את הימים הבאים, אז אוכל להעביר אותם לשטח שאני מכין לגידול גרילה (לא אגדל בגינה, בשנים האחרונות "אימצו" את הגינה שלי מספר צבים, ולמדתי בדרך הקשה שהם מחבבים עלי מריחואנה טריים...)

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    ממש צער בעלי צמחים אתה ;-)

בהצלחה!

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחי הם נראים הרבה יותר טוב בתמונה לאחר שהעברת לעציץ.
    אני מהמר ששניהם ישרדו.
    רק תעשה לי טובה ותזהר כי כבר 3 אנשים יודעים שאתה מגדל ובחישוב פשוט זה אומר שכנראה כבר 30 אנשים יודעים על זה, אז תזהר אחי.

7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אכן ניראות כאילו החיו אותן מחדש אחרי הטיפול שנתת להן כל הכבוד :)

בהצלחה!

8. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    חחח צער בעלי צמחים :p
    נראות יותר טוב כל הכבוד
    בהצלחה!

9. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    מה מצבם נכון לימינו? שרדו?

10. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    מצתרף לשאלה..

11. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

אנשים רוצים תשובות גוזון! :)

12. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אוקי. אז ברוכים השבים, וברוך השב - לי.

לא הייתי כאן תקופה. גם בגלל אירועי ליל הבאנגים (חברים ותיקים בפורום יודעים על מה אני מדבר) שגרמו לי להוריד פרופיל וגם עבודה, נסיעות ארוכות לחו"ל במסגרת העבודה וכאלה...

אז קודם כל - הם שרדו :) הם כבר שיחים די גדולים שגדלים בגידול גרילה על הר לא רחוק מביתי. באופן מובהק לא מדובר בזן אוטומטי: יותר משלושה חודשים ובקושי יש סימנים לפריחה. אני ממש מקווה שלא מדובר בזכרים, אולם לפי כל הידע שיש לי הם הראו סימנים מובהקים של נקבות, מעין קוצים קטנים כאלה בבתי השחי של הענפים, בדיוק כמו שאר הפרחות שלי מהביג בנג. אז כנראה שלא מדובר בזן אוטומטי אלא בזן עם גידול ארוך במיוחד, אין לי מושג איזה זן זה ואם החלה אצלו הפריחה כי זה נראה שונה לגמרי לגמרי מכל מה שאני מכיר. אולי אצרף תמונות בהמשך היום.

כמעט חודש אחרי ששתלתי את הצמחים המשונים הללו, שתלתי גם 4 ביג בנג שנותרו לי מהגידול הקודם, גם כן בחוץ. נכון לעכשיו קצרתי כבר 2 מהם, אבל התוצאות - מאוד מאכזבות. הם לא גדלו ולו לרבע מהגודל של הביג בנג בבית הגידול, ולא אני לא מדבר על הגדלים המטורפים של המופרעת, אלא על שאר הביג בנג שגידלתי - לא דומה בכלום. שלושה-ארבעה פרחים לא גדולים, נמוכים מאוד, וזהו. הגדול מבין השניים הניב 12 (!) גרם יבש, כאמור פחות מרבע ממה שיצא לי מאותו הזן בבית הגידול. אני מניח שהסיבה העיקרית היא מחסור באור. בשל תנאי הגרילה גידלתי אותם בין שיחים גבוהים, כך שלהערכתי הם קיבלו לא יותר מ-5-6 שעות של שמש ישירה בכל יום. מה שכן, בעישון הם הרבה הרבה יותר חזקים מהביג בנג שגידלתי אינדור (זן חלש יחסית בסוטול, רק 14-15 אחוז THC) אולי הם יצאו קטנים ומרוכזים יותר.

אז חזרנו למקורות, לגידול אינדור. והשתכללנו. יש לי כעת שותף, חבר טוב שלי שנים רבות שהחליט להיכנס לזה איתי. הוא מביא כמעט הכל: את המיקום (מחסן אטום בוילה שלו), את הציוד (2 מנורות HPS, וכל הציוד הנלווה), את הזרעים (המון סוגים, כולם נשלחו דרך SSC לאדון אלי קופטר שגר בכתובת מעופפת לא פחות - אבל השותף בקשרים טובים עם הדוור. אגב הזרעים הגיעו תוך שבוע אחד. שבעה ימים בדיוק).

אז כרגע הם בתהליכי נביטה / צמיחה ראשונית תחת אור רגיל. מה יש שם? 4 pyramid blue - זן חדש שאני לא מכיר, כנרא מבוסס על AK47 ובעל אחוז THC גבוה במיוחד (22); 2 אלמנה לבנה סול ברידר, 2 נורת'רן לייט בלו (שמהיכרות קודמת איתם תופסים פחות נפח עציצים), 2 CHEESE CANDY - אין לי מושג מה זה, זה היה בבונוסים, 2 DESTROYER כנ"ל, אין לי מושג מה זה. זהו. הם בתהליכים מאוד ראשוניים, אם תנוח עלי הרוח אפתח יומן לגידול הזה.

אשתדל מאוחר יותר להביא תמונות מהגידול הצלה ומהגידול גרילה של הביג בנג.

13. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    בחזון אתה לא מבין איך דאגתי !!! כל שבוע היית נכנס לפרופיל שלך לראות איפה אתה הייתי בטוח שאתה בכלא עכשיו משחק שש בש חחחח
    יאללה תן בראש

14. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    הנה תמונות

2 השיחים שהוצלו

ושוב

וזה הביג בנג הפצפון

ופה האולי התחלת פריחה של השיחים המאוד איטיים האלה

15. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    טוב לראות אותך שוב בפורום!!! רציתי להגיד לך תודה אתה יודע על מה ואני שמח לראות אותך שוב בנאדם!!! :))))
    הן נראות נהדר, גדולות ויפות.

16. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    ברוך שובך גוזון - באמת כיף גדול שבאמת.

שיהיה המון בהצלחה עם גידולי החוץ הללו!

17. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    באמת כיף גדול שבאמת? חחח :)

18. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אמיתי אחי :)

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הצמחים שגדלים בחוץ נראים ממש טוב.
    כנראה שיתחילו לפרוח עוד חודש וחצי.
    יבול בסביבות אוקטובר - בנובמבר.
    אני בד"כ משתדל שלא לתת הערכות לגבי כמות היבול, אבל סביר מאוד להניח שתקבל יותר מ 12 גרם יבש פר צמח.

שמח לראות שחזרת!

20. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    תענוג אמיתי חבר ותיק :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!