1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה עוד פסיכודליים יש ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י deleted5, ‏7/7/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני רק התחלתי להתנסות בנתיים ניסתי סלוויה פעמיים ואני לא יכול בכלל לכתוב מה קרה לי אבל זה היה עוצמתי ברמות מטוורפות

יום שישי אני כנרה הולך להתנסות עם 100 מיקרוגרם lsd

עכשיו סלוויה , lsd , פטריות , קקטוס (לא הבנתי כלכך מזה קקטוס ומה ההשפעות)

מישהו יכול לכתוב לי כל אחד מהם מה ההשפעות שלו ?
    ואיך הם שונים אחד מהשני ?

ואיזהמ עוד איזה עוד פסיכודליים יש ?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אחי אפשר לכתוב לך פה ספר, תפתח גוגל תקרא.. זה מידע בסיסי שיש לך גם בוויקיפדיה.

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    ממליץ על הערוץ NEURO SOUP ביוטיוב. יש בחורה חמודה לאללה שמסבירה על ההבדלים ועונה כל השאלות בפשטות ובקצרה.
    החומר הפעיל בקקטוס נקרא מסקלין אגב, לא נהוג להגיד סתם "קקטוס". הנה סירטון "שאלות ותשובות" על ההבדלים בין מסקלין לפטריות לLSD. (כמו שרשמתי לך בפוסט אחר סלוויה זה קטגוריה בפני עצמה).
    אם אתה קורא אנגלית ממליץ לך על הספרים של אלכסנדר שלגין, את שניהם אפשר לקרוא און ליין באינטרנט. יש גם לשניהם אפליקציות מעולות בגוגל סטור: "Phenethylamines I Have Known and Loved" ו"Tryptamines I Have Known and Loved". יש שם המון פסיכדלים (וגם לא פסיכדלים את האמת) שהוא חקר (וניסה) לאורך השנים. בספרים הוא מפרט מה עשתה לו כמות מסויימת מכל סם ואחר כך נותן קטע קצר על סיכום המחשבות שלו על החומרים. הוא נפטר לא מזמן אגב, האבדה הקשה ביותר לעולם הפסיכדליה אם תשאל אותי...

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    דר' אלכסנדר (סשה) שלגין הינו אחד מהכימאים האורגנים המבריקים ביותר בתקופתנו.
    הבנאדם אחראי על גילוי של מאות תרכובות כימיות חדשות למדע. מרבית החומרים הינם פסיכואקטיבים.

לא מזמן נעשה עליו סרט דוקומנטרי. אני חושב שצילמו אותו עד ליומו האחרון. בהחלט בנאדם מעניין.

5. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    Dmt - שווה לנסות, במיוחד אם אתה מעמין באלוהים\רוחות\חייזרים
    2cb - חומר הכי טוב של שולגין.
    Nbome - חומר זול מאוד ולא רע. ממליצ לקחת במסיבות במקום l ו-m.

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    LSD Neko בא לך להרחיב קצת על NBOME? שמעתי שהיו כמה מקרי מוות מהחומר הזה ושהוא מרדים את הפה. מה ההבדל בינו לבין אסיד מבחינת חוויה?

7. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    מקרי המוות היו אך ורך במקרים של מנת יתר. היה מקרה שאני זוכר מאיזה פורום: מפגר אחד קנה שקית של בומ (איזה 10 גרם), ללא משקולת פיזר קצת על השולחן והיסניף. אף אחד לא יודע כמה בדיוק הוא לקח, אבל מעריכים שזה היה בסביבות 30-50 מ"ג, בזמן שמנה חזקה היא 800 מיקרו. אם אתה לוקח בול - אין מה לפחד (אלה אם כן יש לך בעיות רפויות)
    אכן יש את ההרגשה של תרדמת בפה, אך זה לא ממש מפריע ונעלם אחרי שעה. בנוסף יש תופעות לא נעימות בבטן, לא ממליץ לאכול הרבה לפני הטריפ.
    החוויה דומה מאוד לlsd. יש גלים של אופוריה חזקה מאוד, ויש השפעה כמו לספידים, בגלל זה כיף לקחת במסיבות.

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דווקא פסיכדלים כמו ה2ci וה2cb וחבריהם נשמעים הרבה יותר מהנים מnbome.
    חוויות ממשפחת ה2c? מישהו?

9. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לא לקחתי אף 2c לצערי, מעניין אותי מי לעזאזל מוכר סמים אקזוטיים כאלה בארץ ואם בכלל יש כאלה מוכרים.
    מקריאות בפורומים הבנתי ש2cb זה הסם שהכי כואב להסניף, אנשים מתארים את זה כאילו דחפו להם קקטוס שעשוי מאש לאף. ועדיין יש הרבה שמסניפים כי ההשפעה יותר חזקה ועולה יותר מהר.
    בנוגע לnbome, בולים של מיליגרם זה נחשב חזק? ההשפעה הספידית לא נותנת סוג של edge קצת מפחיד לטריפ? אני חושב על הטרוף שיש בפיק של אסיד ובנוסף לזה עוד ספיד בגוף... נשמע לי כמו טריפ לגהה.

10. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    2cb - חוויה פסיכודלית שונה מאוד מlsd, אך יש תופעות לווי יותר חזקות מbom.

אין הרבה מוכרים כאלה, לא שווה למכור סם שלא ממכר. רוב סוחרים לא יודעים בכלל שיש דברים כאלה.
    לא צריך להסניף 2cb, מערבבים במים ושותים.
    מיליגרם של bom זה חזק מאוד. הטריפ שלו נחמד, אין שום דבר מפחיד, אתה פשוט נהנה מהמוזיקה ורוצה לרקוד כל הזמן. דומה לcandyflip.

11. SHLAIZY

SHLAIZY חבר חדש

לייקים:
    0
    נראה לי שכמו כל אחד ההתנסות שלי הראשונה במסיבות הייתה של אלכוהול וירוק. זה היה סבבה עד שמתישהו ניסיתי לעשות טיפה וויט קריסטל (ככה לפחות טען הבחור שהביא אבל לכו תדעו) עם חבר. התבלבלתי בקטע לא נורמלי. הלכתי ממקום למקום, לא היה קל הרגשתי חסר נחת. כמה זמן אחרי זה ניסיתי שיבא וזה גם בלבל אותי ממש, הבנתי שאני צריך לנסות דברים אחרים לפני אסיד, משם התחלתי לעשות אמדי, קצת קוק, ורק אז התחלתי לעשות פה ושם שפיץ או חצי טיפה וזה היה סבבה. מפה לשם כבר התחלתי לנסות דברים בהדרגה, יצא לי להכיר איזה סוחר שמביא כל מיני דברים מגוונים, אז התחלתי לנסות פטריות קובנסיס, mda מאוד ממליץ לנסות למי שאוהב את המרץ באמדי ולא אוהב את הקטע הזה שאתה אוהב יותר מדי ויוצא גיי עם המחמאות והשטויות וזה נותן גם קצת ויז'ואל עדין, 2cb, 2ce, 25i, 25b, 25c, dmt, מסקלין, הרבה מהם כמו אסיד לא מתאימים למסיבות טבע לפי דעתי. לפחות לא למסיבות בארץ שחצי מהמסיבה יש לך ערסים וערבים רוקדים מסביבך ועושים לך שטויות שמורידים לך את הדלקה. בנוגע לnbomeים כולם מומלצים, לא עושים תסביכים ויש להם הרבה יותר ויז'ואל מאסיד. 2ce זה הדבר שמביא הכי הרבה ויז'ואל וחשמל. 2cb הוא בערך כמו קנדי פליפ עדין. מכל אלה הכי הייתי ממליץ למי שמתחיל קודם לעשות dmt קצת בבית עם חבר ואז קצת פטריות בטיול או מסיבה עדיף להתחיל איתם ואז לעבור לכימיקלים במיוחד הניסיוניים.

12. SHLAIZY

SHLAIZY חבר חדש

לייקים:
    0
    יש הבדלים בין כל הnbome כל אחד יש לו משהו אחר חזק יותר. הכי דומה לאסיד זה 25c, ממש דומה לאסיד רק ויז'ואל מטורף וחזק כמעט כמו של מסקלין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!