1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהוא שמע על חשיש בשם "דולר"?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י חמסה, ‏4/10/13.

1. חמסה

חמסה חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהוא שמע על חשיש בשם "דולר"? אומרים שזה יותר טוב מחמסה (לא שזה אפשרי) אבל בכל זאת- זה באמת משהוא? כדאי?

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    כן וזה לא יותר טוב מחמסה

3. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    ברור ואני אוהב את זה יותר מחמסה.
    חמסה זה יותר מפיל ודולר יותר מרים.

4. חמסה

חמסה חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה יא אחים

ניסיתי וזה אחלה!!!! אני עדיין עם חמסה בנשמה, אבל לא עישנתי משהוא כזה שנה+!!!! תמשיכו להציף בדגובות!! אשמח לשמוע עוד דעות!

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חמסה יותר חלשה אבל יותר מהנה

6. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    באיזה איזור יש את זה?

7. dodo

dodo חבר חדש

לייקים:
    0
    נרשמתי רק כדי להגיב פה... הדולר היה קיים מאז ומתמיד זה נכנס לארץ אותו דבר בארץ הוא הופך לחמסה או דולר חמסה ידוע כחשיש רך ובהיר ומעדיפים אותו למרות שאם תדעו מה הופך את החשיש לרך ובהיר לא תעשנו אותו יותר בחיים הדולר נשאר כמעט אותו דבר אבל בגלל השיטת הכנסה הוא נהייה קשה (תבינו לבד למה) לפחות יש בו הרבה פחות חומרים חיצוניים מהחמסה, בכל מקרה חשוב שתדעו ותבינו את זה לפני שאתם מתארגנים על שוקולד לחורף =]

8. GoodGirl

GoodGirl חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמע מעניין, ובכל זאת אין על חמסה :)

9. Satla.Harepa

Satla.Harepa חבר חדש

לייקים:
    2
    דודו, חשיש נהיה רך כתוצאה מריסוס k600 (ראיתי בעיניים) ומתחיל להתפורר בשלב מסויים.
    רואים שהחשיש הזה לא רוסס כי הוא לא מתפורר אלא רק רך.
    ראיתי פלטה כזאת שלמה של מה שאתם מדברים עליו והיא הייתה בניילונים ועדיין נראת אותו דבר, מריחה אותו דבר, ורכה בדיוק כמו מה שמסתובב ברחוב.
    מה שאומר שאם היה ניילון עליה אז היא הגיעה ככה מהגבול,
    מה שאומר שאת החומרים דוחפים כבר לפני לפי מה שאתה אומר ולא בארץ.

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אתם מדברים על החשיש הצהוב הרך ? לפני חודשיים וחצי עזבתי את הארץ לאמסטרדם ובהתארגנות האחרונה שלי קיבלתי את זה. בכל אופן חיפשתי את זה פה כי שמעתי שזה חשיש לבנוני ובאמת החשיש הלבנוני פה מאוד דומה בריח צורה טעם אבל הסטלה טיפה יותר חזקה מהחומר פה.. אני לא רוצה להתחייב אבל זה מאוד דומה ויתכן שזה פשוט חשיש לבנוני. אגב בארץ זה נמכר לי בצפון תחת השם זאהרת אל לובנן.

11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני כבר לפחות 15 שנה לא ראיתי זאהרת הלובנן בארץ.
    פעם זה מה שהיה אבל היום הכל חרה!
    כנראה שיש לך את הכיוון הכי טוב בארץ!

12. חמסה

חמסה חבר חדש

לייקים:
    0
    מצאתי את זה בחדרה, אני אישית מצאתי תכיוון בשכונת גבעת אולגה. (למי ששואל) יאללה פרגנו בעוד דגובות!

13. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תקרא מה שכתבתי זה נמכר לי תחת השם הזה... לא אמרתי שזה זה בסהכ אמרתי שהחשיש הצהוב הזה הזכיר לי את הבלונד לבנון שעשנתי פה רק בגרסא חלשה יותר... אגב גם באמסטרדם ממה שיצא לי לדבר עם אנשים פה לא היה כבר שנים חשיש לבנוני בלונד או אדום ברמות של מה שהיה מיוצא פעם (וחלקו היה מגיע גם לישראל)

14. dodo

dodo חבר חדש

לייקים:
    0
    הערבוב של החומרים נעשה בארץ ו k600 זה הדאגה האחרונה שלך לעומת מה שיש שם אני לא ירבה במילים תעשו מה שטוב לכם ומה שאתם רואים לנכון ולגבי הניילון שאתה מדבר עליו אני בצבא עשיתי תפיסה של חשיש מגבול מצריים בתוך תחת של פרה ניילון לא היה שם אבל זה חמסה אז הכל בסדר ;]

15. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יא אללה מה הייתי נותן עכשיו בשביל דובדב!
    אתה מדבר עם אחלה אנשים :)
    וחבר'ה רק שתדעו שפעם הארץ הייתה מפוצצת בחשיש אמיתי כזה שלא היה מבייש קופי שופ באמסטרדם.

16. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חח אני יודע גם מי מכר לך חח , אולגה שליטה :)

פעם החשיש שהיה באמסטרדם היה מבייש דילר ישראלי (הרבה אמרו לי בתקופות האלה שחום פה יותר טוב משל אמסטרדם)
    גם היום האיכות של החום פה בארץ לא כזאת גרוע ,תלוי בכווין כמובן אבל עדיין אתה תמצא פה דברים שיסדרו לך תראש יופי

מי עישן בתקופות של 600-100 שקל לפלטה ושיטת הנייר כסף בשביל הדובדבן?

#16 niv, ‏7/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏7/10/13
  17. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    החשיש הנוכחי בארץ פשוט מזעזע, ואני אומר את זה כחובב חשיש מובהק.

דוגמה לווריאציות של חשיש נורמלי:

אך אינם עוד. :(
    נכון להיום זה מקור החשיש העיקרי שלי:

עשן Out.

18. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אחרי שנמאס לי לשלם ככה בארץ טסתי לאמסטרדם לכמה חודשים ובאמת שחיפשתי חשיש טוב אבל לצערי הוא לא כזה מדהים לרוב. אחרי שדיברתי פה עם היפית מבוגרת שפגשתי בכמה קופישופס שמתמחים בחום היא הסבירה לי שהחום שמגיע לאמסטרדם זה כבר לא אותו דבר כמו פעם. החום המרוקאי עדיין מעולה אבל הרבה פעמים חומרים פשוטים(הסטנדרטי פה נקרא polm לא הייתי אומר שהוא יותר טוב מרוב החום בארץ) נמכרים תחת שמות של מותגי חשיש כמו כרמלו,טוויזלה וזירו זירו רק בשביל למכור. חשיש אפגני,לבנוני,נפאלי וצ׳אראס(שאגב בקטגוריה שונה מחשיש נפאלי או אפילו חשיש הודי) ירדו מאוד ברמה וגם הרבה פעמים סתם חשיש נפאלי סטנדרטי נמכר תחת שמות מפוצצים כמו ״פרוואטי״,״מלנה״, ״קשמיר״, ״הימאליה קרם״ ועוד.. חשיש לבנוני אדום לא קיים שנים פה והשמועה אומרת שהלבנוני הצהוב מיוצר מצמחים לבנונים באותה שיטה אבל במרוקו.. בקיצור הרבה אנשים פה טוענים שלא הגיע חשיש בכמות רצינית מלבנון או טורקיה שנים(הפסיק בסוף שנות ה90 לטענת הבחורה שאגב הייתה מופתעת שבארץ אין לבנוני)...
    בכל מקרה למי שמבקר באמסטרדם הייתי מציע לא לקנות חום בכל מקום בעיקר לא בחנויות הגדולות כמו הבארניז

19. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זה התמונה האחרונה ?
    פשוט מפורק לחתיכות קטנות?

20. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    קיף זה אחרי שמקססים במקססת עם כמה שלבים זה האבקנים הקטנים... חפש kief או skuff בגוגל האמריקאים חולים על זה... אפשר גם לקסס עם מטחנת קפה זה אמור להיות יותר יעיל אבל לא יצא לי לנסות את זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!