1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול הצלה: גידול חוץ של שני צמחים שנמסרו לי במצב קטטוני

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י גוזון, ‏18/4/14.

1. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הם נראים מצויין!
    כל הכבוד גוזון!

בלתי אפשרי להגיד באיזה זן מדובר.

אך יש נטייה ברורה לכיוון הסאטיבה.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    השאלה הייתה מה דעתך על הטיעון שצמחים אוטומטים כשהם גדלים בחוץ יניבו יבול מאד מאד קטן ?
    כמה הודעות אחורה יש ויכוח קטן ביני לבין גוזון וליטל ..

3. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    לפי מה שכתוב בכל אתרי הזרעים אז כן, אוטומטים שגדלים בחוץ יניבו פחות יבול

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    יקירי, המיקום שלהם הוא כזה שאין שום סיכוי שתיתקל בהם, במקרה או לא במקרה :) למעשה בגלל שהם בסבך שיחים עד שלא תגיע 5 מטר מהם לא תוכל לראותם. חוצמזה הם לא בירושלים עצמה אלא באחד ההרים ליד העיר (ויש הרבה :) )

5. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    תודה אגרונום.

אבל באמת מעניינת אותי דעתך באשר לויכוח על אוטומטים שגדלים בחוץ, שתוכל לראות אותו כמה הודעות אחורה.

6. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    לגבי הויכוח על האוטומטים, יש דגים בים התיכון שקיבלו 30 ג' יבש מאוטומט (פר עציץ) בגידול חוץ החל משלב הזריעה (חודשיים וחצי סהכ)

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אוטומטים בחוץ ואוטומטים בכלל, אני קצת נגד הקונספט של צמחים אוטומטים.
    נחמד כדי ללמוד מהם קצת על הצמח, אך אני לא באמת חושב שאפשר להוציא מהם כמות יבול מרשימה, בין אם גידול חוץ או פנים.

האם קיים הבדל משמעותי בין אוטומטי שגדל בחוץ לאוטומטי שגדל בפנים?
    לפי דעתי לא קיים הבדל שניתן יהיה להצביע עליו. אולי לצמח שגדל בחוץ יש יתרון שהתאורה טובה יותר.

מצד שני, יש את עניין המזיקים.
    תקופת הגידול קצרה, מאוד מגבילה את אפשרויות הטיפול בצמח.
    אם תיתקל במזיק, גם קטן וחסר משמעות, לא יהיה לצמח זמן רב להשתקם לאחר הפגיעה.
    גם אם הטיפול כנגד המזיק עבד באופן כמעט מיידי.
    נוסיף את העובדה שבגידול חוץ יש יותר מזיקים מגידול פנים ונקבל גידול שדורש גם הרבה מזל.

שורה תחתונה,
    לא מבין מה יש לאנשים מצמחים אוטומטים. במיוחד בגידול פנים שהתאורה בכל מקרה מלאכותית.

8. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני אישית קניתי אוטומטיים כי הם פורחים יותר מהר.

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בדיוק מה שאני אמרתי..

הייתרון לדעתי עם אוטומטים זה שאם אתה מגדל אאוטדור אז אתה יכול לקצור כמה צמחים ממש בתחילת העונה (אפריל מאי) ואז יהיה לך מה לעשן עד שתקצור את הצמחים הרציניים יותר .
    באינדור - האמת שאני לא רואה סיבה למה לגדל אותם

תודה על התשובה

10. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    זמן. רק זמן. האוטומטים מוכנים לקצירה תוך כחודשיים וחצי, הרגילים צריכים יותר מכפול זמן.
    זמן הוא לא רק זמן. הוא גם משאבים כלכליים ואנושיים - חשמל, מים, תשומת לב לצמח - בהנחה שזה לא כל מה שאתה עושה בחיים.
    באספקטים של תוצרת, בזמן של מחזור אחד של צמח לא אוטומטי, אפשר לגדל 2.5 מחזורים של אוטומטי.
    אני בכל אופן ממליץ לא לגדל אוטומטים בחוץ. מהניסיון שלי אישית זה לא הצליח, אבל זה עדיין לא אומר שזה יהיה כך בכל המקרים.

11. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תודה ששיתפת איתנו, לי באופן אישי זה מאוד עזר עם ההחלטות של אם לגדל אוטומטי בחוץ או לא, ולפי הגידולים שלך ניתן להבין שהניסיון הוא חלק חשוב בגידול, תודה גוזון :)

12. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    הלא-אוטומטים בחוץ נהנים מהקיץ, וצומחים להם באיטיות א-י-ט-י-ת שאין דברים כאלה. זה לא יאומן ההבדל בין אוטומטים ללא אוטומטים. באוטומטים אתה רואה כל יום התקדמות, יש לי כמה צמחים תחת מנורה שאחרי פחות מחודש כבר הגיעו לגובה של 40-50 ס"מ, מתחילים פריחה אוטוטו. ובחוץ? פה עוד שערה לבנה, פה עוד עלה מזהיב, פה עוד שניים שלושה סנטים בחודש. עולם אחר. והם כבר מתחילת אפריל. הייתי שם תמונות אבל אין כמעט מה לראות :) אותו דבר. הם בהתחלת הפריחה כבר שבועיים, שותים לתיאבון מים ודשן, נראים טוב, אבל כ-מ-ה ז-מ-ן. מעריץ אנשים שיש להם סבלנות לגדל לא אוטומטים. מעריץ.

אם יש דרישה לתמונות אעלה מחר :)

ובינתיים, כמה קילומטרים משם תחת המנורה העניינים נראים אחרת לגמרי. קצת חם להם, 33 מעלות כשהמנורה דולקת למרות הוספת מאווררים, אבל לא נראה שזה מפריע להם. צומחים במהירות שיא. שדרגתי בגידול האינדור הפעם את הנייר הכסף בציפוי רפלקטורי שרכשתי בכסף מלא בהידרו-שופ, ונראה שהוא באמת עושה עבודה טובה יותר. מלא זנים חדשים שאני לא מכיר (עדיין): פירמיד בלו, צ'יז קנדי, דיסטרויר, ווייט ווידואו סול ברידר וגם קצת נורת'רן בלו המוכר והטוב מהגידול הקודם. על הביג בנג ויתרתי הפעם.

יש שמונה עציצים כרגע בבית הגידול, חסרים עוד שניים. לא יודע מה קרה - אני לא מצליח להנביט עוד. עד עכשיו, גם בגידול הנוכחי וגם בגידול הקודם היתה לי הצלחה של 100 אחוז בהנבטה. ופתאום, אחרי ה-8 הראשונים לא מצליח. עשיתי הכל אותו דבר עם המגבות נייר הלחות, כשזה לא עבד ניסיתי במים וגם זה לא הולך. כאילו כל הזרעים שנשארו לי דפוקים. באסה. 6 זרעים הלכו קפוט. באופטימיות בלתי נלאית אני מנסה להנביט אותם, חלק שתלתי בעציצים ושמתי תחת פלורסנט ונאדה. לא מבין מה קרה לי פה.

13. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    הצמחים בחוץ מתקדמים יפה, שאלתי גם באשכול אחר אבל אפשר גם פה: לא מבין את הצמח הזה. צמחים לא אוטומטים מבלבלים אותי. מצד אחד יש לו שערות וחלקן הגדול חומות, מצד שני אין לו את ה"גולגולים" התפוחים בפרח שהתרגלתי לראות בפרחים בזנים ששתלתי עד כה. האם יתכן שאין לו את הגולגולים האלה או שפשוט הוא עדיין רחוק מקציר והפרח עוד לא התפתח? תמונות

ובינתיים, כמה קילומטרים משם במיקום החדש, צמחים אוטומטים ותאורה מלאכותית - הכל תחת שליטה :)

שבוע 3-4 וצומחים יפה. מצפה לפריחה בשבוע שבועיים הקרובים

14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    וואו, הצמחים בגידול פנים נראים ממש ירוקים.

15. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אפילו טיפה...סגלגלים.. YUMMY :weed:

תשמע גוזון איזה יפותתתת!!!!

16. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני לא ממש מבין על איזה גולגולים אתה מדבר אבל באופן כללי ההבדל בין סאטירה לאינדיקה נוגע גם בצורת הפרחים - סאטיבה הם יותר דקים וארוכים ואי זיקה יותר שמנים

17. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    תודה :) מנסה כעת כל מיני זנים שלא מכיר. יש שם פירמיד בלו, צ'יז קנדי, וויט וידואו סול ברידר ודיסטרויר. זנים שלא גידלתי עד כה.

אבל אגרונום, דווקא אטתך רציתי לשאול על הצמח בחוץ - נראה לך קרוב לקצירה? אם התמונות לא מספיק ברורות אנסה לצלם בבוקר או אחהצ כי צילמתי את זה בצהריים בשמש חזקה מאוד. אנא חווה דעתך לגבי הצמח הלא אוטומטי בחוץ

18. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    כמו כדוריות תפוחות כאלו בתוך הפרח. היה את זה גם בביג בנג וגם בנורת'רן לייט. בכל מקרה ווגס מה דעתך על מצב הפרחים? רוב השערות כבר חומות אבל אני לא יודע כי לא מכיר את התמח הזה והגנטיקה שלו, מה גם שזו פעם ראשונה שאני מגדל לא אוטומטים ואין לי מושג לגבי הפריחה שלהם

19. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    סליחה אגרונום לא ראיתי שענית לי באשכול בגידול למתחילים :)

20. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אחד משני הלא אוטומטים בחוץ נראה לי מה זה בשל מבחינת השיערות - כולן חומות. מצד שני הפרחים עדיין לא נראים מאוד מפותחים. מה דעתם? עוד שבוע שבועיים?

ובינתיים, ביקום מקביל כמה קילומטרים משם, צמחה לה "מופרעת" חדשה... הפעם המשוגעת היא מזן CANDY CHEASE והיא הגיעה לגובה 80 שכל אחיותיה 50-55. ושוב, מדפים, נגרות, בלוקים...

תמונה תחת תאורת גידול - מתנצל על האיכות

#60 גוזון, ‏29/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏29/8/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!