1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול בארון , מה צריך ? איזה נורה לקנות ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י shuee, ‏24/7/14.

1. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    אז ככה חלקכם מכירים אותי מהיומן גידול שלי , גידלתי גרילה עם תוצאות בינוניות , 20 גרם משני צמחים אוטומטיים .

נמאס לי כל פעם לנסוע לאיזור של הגידול זה רחוק ומעייף לסחוב תיקי מים , החלטתי ! אני מגדל בארון !!!

יש לי ארון ברוחב 42 ס''מ עומק 24 גובה 82 .
    אני מקווה לגדל בו 2-3 צמחים זה אפשרי ?

יש לי מאוור קטן של מחשב שאילתרתי לו טרנספורמטור ,
    יש לי אדמה , קומפוסט ודישון ואני יודע להכין תערובת ,
    יש לי מד לחות+טמפרטורה .
    זרעים אני מתכוון להזמין .

דברים שצריך לקנות :

נורה - אני רוצה נורה אחת לכל תהליך הגידול יש דבר כזה ? ואם כן אשמח לקישור מאייבי לנורה מומלצת לד כמובן .

טיימר שיפעיל את הנורה לפי השעות הדרושות אם אפשר לקבל קישור מאייבי זה מאוד יעזור :)

צריך עוד משהו ? מה לגבי אוורור של הארון ?

תודה לכולם אוהב אותכם

#1 shuee, ‏24/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/7/14
  2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אז כן כפי שאמרת מאוד ממליץ לך על נורת לד במיוחד בגידול בתוך ארון כי הולך להיות חם והדבר האחרון שאתה רוצה שיהיו לך זה בעיות עם החום.
    בעיקרון דרך איביי אני לא הייתי ממליץ לקנות , אם אתה קונה Led תשקיע כבר בחברות המובילות בתחום אבל הם גם היקרות... והאמינות ביותר .

יש לך את החברות הנ"ל:
    http://www.hydrogrowled.com/EXTREME-LED-Grow-Lights-C60.aspx - היידרו גרו נחשב גם למותג אמין ומוביל ומה שטוב בו שהוא נותן לך החזר על הכסף עד 90 יום , מספיק זמן בשביל לנסות לגדל ובאמת לבדוק את הנורה. בנוסף ישנה גם אחריות של שנתיים - שלוש על החלקים של הנורה .

http://californialightworks.com - מותג ידוע נוסף , גם עם אחריות והחזר מלא על הכסף עד 90 יום אם אתה לא מרוצה מהמוצר .

מציע לך להכנס לקישורים ולקרוא עוד על התכונות של הנורות (3w,5w,סוויצ' בין מצבים וכו')

יש עוד המון חברות מובילות , הנה קישור שווגס הביא פעם להשוואה בין כל נורות הלד המובילות והטובות בשוק :
    http://www.compareledgrowlights.com/
    אתה יכול לבדוק מחירים , אחריות , ביקורות ועוד דברים מעניינים וככה לבחור לך את הנורה הכי מתאימה .

לגבי טיימר , אין צורך להזמין מאיביי יש לך בכל חנות של כלי חשמל , הום סנטר וכו'...

בהצלחה

3. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    ראשית , תודה על התגובה המפורטת אני מאוד מעריך את זה !

תוכל להמליץ לי על מנורה ספציפית שתהיה טובה גם לשלב הצמיחה וגם לשלב הפריחה ? תשתדל לא לעבור את ה 600 שקל .

ומה לגבי איוורור של הארון ?

4. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    לדעתי מאוורר של המחשב לא יספיק לך לגודל כזה של ארון.
    ותהיה חייב פתח יציאה כדי לתת לאוויר החם לצאת

5. golda

golda חבר חדש

לייקים:
    0
    גבר מה זה בדיוק תערובת ? אמרת שאתה יודע להכין

6. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    תערובת - שליש פרלייט שליש אדמה ושליש קומפוסט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!