1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתלבט אם לקחת סלוויה או לא,חייב שתייעצו לי.

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ירוקק, ‏23/7/14.

1. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,יש לי עכשיו אצלי ראש דחוס של סלוויה מחוזקת פי 10,ואני לא יודע אם לקחת או לא מכמה סיבות ואני רוצה שתעזרו לי פה..
    1. חבר מאוד טוב שלי הזמין ולקח פעמיים את המחוזקת פי 10,(שבשתיהם אני שמרתי עליו) ובפעם השניה הוא עוד שניה התחרפן לי מול העיניים והוא לא הצליח להסביר בכלל מה הוא ראה.לעומת זאת בפעם הראשונה הוא אמר שזה היה חלש והוא זכר מה הוא ראה,(טריפ לא רע אבל גם לא טוב)
    2.אני לא כלכך מנוסה בקטע של הפסיכדליה,אני מעשן ירוק רפואי עם חבר,אבל לא כל יום אין לי זמן קבוע שאני מעשן כי זה תלוי מתי יש לו..וכל הפעמים שלקחתי לא נחנקתי וקיבלתי סטלה טובה אחושרמוטה..
    בפעם האחרונה שעישנתי איתו עישנתי פעם ראשונה בבאנג וכמעט הפלתי ראש (כי נחנקתי קצת) אז אני מפחד להיחנק..

ואני ממש מתלבט אם לקחת כי מצד אחד ממש באלי לחוות משו אחר פעם אחת,מצד שני אני מפחד להישרט מזה או שאני יקבל טריפ רע..

בבקשה תעזרו.

תודה מראש למי שקרא ועזר :)

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני תמיד ממליץ להימנע מזה.

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    כנ"ל סתם ביזבוז כסף זה לא כיף ניסיתי עד 60 x

4. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    ומה זה עשה לך ?

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    גועל נפש אל תיקח. זה לא נותן הארה, זה לא נותן הנאה, יש לזה טעם מגעיל, אפשר בקלות לעבור טריפ מפחיד וזה אפילו לא מעניין במיוחד. גם לא נראה לי שיש הרבה אנשים שחוזרים לזה אחרי שניסו.
    X10 הכי גבוהה שלקחתי ומה שחוויתי זה שנייה אחרי שלקחתי את הראש שכחתי שלקחתי אותו, היו לי קולות במוח שאמרו לי לא לאכול את הנעליים שלי (אפילו שבכלל לא רציתי לאכול אותם) והיה לי קצת צבע נוזל מול העיניים.

6. SWIM163

SWIM163 חבר חדש

לייקים:
    3
    החתול שלי לא התנסה בסלוויה עדיין. אבל ממה שקראתי זה נשמע כמו משהו מעניין מאוד שהוא בהחלט היה רוצה לנסות.
    מה שכן, הוא אומר שאולי עדיף להתנסות קצת בדברים אחרים לפני... אסיד, פטריות, mdma... להכיר טיפה את העולם הפסיכאדלי לפני ולדעת לאן הוא יכול לקחת אותך.
    החתול שלי, ד"א, בעד התנסות מכל סוג ( כמעט), כל עוד אתה מודע למגבלות שלך ולסיבות שבגללם אתה לוקח מה שאתה לוקח.

בכל מקרה, בלי לחץ עם בסלוויה, אם אתה לא מרגיש מוכן, אל תעשה.

ואם כבר עשית, שתף

7. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    כש עישנתי 60x הייתי לבד בבית דפקתי ראש .....מחשבה ראשונה לא יודע למה זה לקום ןלקחת משהו ביד ( במקרה שלי זה היה שלט של טלויזיה ) התחלתי לראות את עצמי עשרות פעמים בחדר והתחושה של בילבול למה זה קורה היית כל כך חזקה לא הבנתי מה הולך ...הזיות רציניות...הפכתי לכל דבר אפשרי ראיתי אלפים ודברתי עם שאמאנים אחרי רבע שעה בערך נזכרתי שעישנתי סלוויה ....זה בקצרה

#7 delysid, ‏24/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/7/14
  8. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אם אתה כבר הולך להשתמש בזה אז רק פעמים בודדות.

9. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחח אני יושב עם חברים עוד שעה וחצי ככה..לקחת או לאאאא???

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני לא מבין, אתה באמת רוצה לתת למישהו שאתה לא מכיר באינטרנט את ההחלטה על הדברים שאתה מכניס לגוף שלך?

11. ירוקק

ירוקק חבר חדש

לייקים:
    0
    לא לקחתי בסוף,הבאתי לחבר

12. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    עצם זה שאתה מתלבט ופותח על זה אשכול, אומר שאתה מהסס וחושש.. אם כך אני אמליץ לך לא לקחת

13. LoveCannabis

LoveCannabis חבר חדש

לייקים:
    0
    כשאתה משתמש בגוף ״החתול שלי״ אתה באמת מתכוון לחתול שלך או שאתה מתכוון לעצמך בגוף שלישי?

14. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי שמע, אני פעם ראשונה שלי ניסיתי לפני חודש בערך 20x, פעם ראשונה לא לקחתי מספיק אז זה לא היה כלכך וואו... וזה עבר לי ממש מהר, פעם שניה שלקחתי, גם 20x, הייתי בסטלה קשה אבל גם לא להרבה זמן... עכשיו אנלא אומר שזה כיף... אני אישית אהבתי ובאלי לנסות שוב כי אתה נמצא במצב שאתה כאילו חולם, רק שאתה אשכרה במציאות, וזה מגניב רצח, הזמנתי שוב וצריך להגיע, חבר שלי עשה ולא ממש באלו שוב, זה לא נותן הרגשה של כיף, לא נותן הארה, לא נותן כלום חוץ להיות בחלום במציאות, כמו שאר הסמים הפסיכדליים, לא מומלץ לקחת אם יש לך עבר של סכיזופרניה במשפחה ו\או שיש לך הפרעה\מחלה נפשית.

אני אישית די אהבתי, יש הרבה שלא כי זה פשוט לא נותן הרגשת כיף, יכול להיות שתאהב, יכול להיות שלא, הסיכוי שבאמת תאהב את זה, לא כל כך גדול... אני חושב שיש פסיכדליה אחרת שכן גורמת לכיף אבל אנלא סגור על זה, אבל זה לא נותן הרגשת כיף, רק הזיות...

15. ronironi

ronironi חבר חדש

לייקים:
    0
    תעשה רגיל קודם
    עשיתי רק רגיל, פעמיים. הראשונה לא הייתה נעימה בכלל ונמשכה הרבה זמן אבל זה רק בגלל שהייתי בסביבה איומה
    והשניה הייתה במסיבת טבע, אין לי מושג מה זה היה אני מניחה שרגיל, הפלתי ראש ואחרי זה אני לא יודעת מה הרגשתי בכלל רק שזה הייייייי מדהים כזה רק רציתי לרקוד והיה לי מדהים מדהים לרבע שעה וזהו. כל מי שעשה את המחוזק מספר שזאת הייתה חוויה מפחידה והזויה ממש. שמעתי גם על כמה שלא ראו כלום, רק שחור, זה נראה לי הכי מפחיד מהכל...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!