1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה קטנה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י MishuMashu, ‏25/7/14.

1. MishuMashu

MishuMashu חבר חדש

לייקים:
    0
    ככה אני פלופ כבר איזה 5 שנים אוטוטו 6 רק עכשיו גילתי את זה.. בגיל 12 שתיתי מים שטפטפו בהם איזה 2 טיפות ונכנסתי לשריטות קשות שקשה מאוד לפתח להם מודעות.. למחרת שחכתי מזה זה היה טריפ של 10 שעות קשות מאוד (לא ידעתי מה קורה לי בכלל כי לא ידעתי אז מזה אסיד) אז מה שאני צריך זה איזה צמח ייתן לי לזרום אם השריטות האלה.. יעני ייתן לי תחושה טובה שאני יוכל לזרום איתם ולא להלחם איתם / לפחד מהם. ירק לא טוב לי כי זה מביא לי פלאשים אמרו לי קרתום זה איכשהו סבבה לפוסט טראומה ויש עוד כל מיני לא דווקה פסיכודלים.. מישו מוכן לייעץ לי?

2. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    כל עוד אתה תחשוב שבשביל לקבל דלקה טובה מאסיד צריך להילחם בזה ...זה תמיד לא יגמר בטוב...קרתום הוציאו מהחוק לשנה לדעתי( נשאר עוד כ 9 חודשים) ....לדעתי לפני דלקה של אסיד אם עולים לך קצת תסביכים תזכור שהכל זה רק בתוך המוח ושום דבר לא יקרה רע...ולא משנה איזה רגשות אתה מרגיש באותו רגע זה יעבור עוד כמה שעות חוץ מזה פשוט לא נראה לי שיש משהו....

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אז ככה -
    קרתום כבר לא חוקי ולא נראה לי שתצליח להשיג כי אין לזה שוק מי יודע מה ..
    זה בעיקרון נשמע נחמד, אם אתה רוצה להרגע קצת.. אבל לא נראה לי שזה יפתור לך את הבעיה ...

מה שנשמע לי זה שאתה אולי צריך חוויה מתקנת..
    קודם כל - תוודא בדיוק מה קרה לך בגיל 12 אז ..
    האמת - אתה נשמע לי בסדר גמור - כנראה מה שקרה לך אז זה שהפחידו אותך קצת ואמרו לך שאסיד זה שורט, ואז חשבת שתהיה דפוק, אבל אתה בסדר... אולי קצת מפחד מאסיד - ופה אתה צריך חוויה מתקנת -
    2 טיפות זה לא הרבה, אני חושב שהכי כדאי לך זה למצוא כיוון לאסיד איכותי - מישהו שאתה יכול לסמוך עליו ושאתה יודע שהוא בחור טוב.
    הדבר הבא זה לבוא אל הבחור עם כמה קוביות סוכר, ועל כל קוביה לטפטף טיפה אחת.
    תכין את עצמך לפעם שאתה רוצה לעשות - נגיד יום עם חבר או חברה קרובים על החוף (או אפילו לבד), או באיזה יער, או במקום כלשהו שתאהב.. חוץ מזה - תכין את עצמך טוב לאותו יום - קח איתך מספיק מים, ואיזה משהו לנשנש שאתה יודע שיבוא לך טוב - לא כבד מידי - זה חשוב - כי אתה לא רוצה להכביד על הקיבה שלך זה סתם יפריע והאמת שיהיה לך קשה מאד לאכול ארוחה דלוק, אבל איזה חטיף יבוא סבבה, או איזה פרי או משהו כזה ..
    השלב הבא זה להגיע מוכן למקום הזה - ולקחת קוביה (טיפה) אחת... תחכה שעה לפחות, אם זה לא נפתח אחרי שעה, תחכה עוד שעה - לפעמים זה יכול לקחת זמן.. תנסה אולי להתעסק במשהו - תעשה משהו, ואז פתאום אתה תרגיש את זה.. רק אם אחרי שעתיים אתה לא מרגיש כלום - קח עוד קובייה - לא יותר..
    ההצעה שלי - ליום הראשון אל תיקח יותר מ-2 טיפות, ואז תשמור עוד 2 ליום השני.. אם אהבת את זה כמובן.. אם לא - אל תכריח את עצמך לקחת שוב.

זהו בערך זה מה שיש לי להגיד לך

בהצלחה..
    תדווח איך הלך..\\

אהה - ומשהו בכללי - ובמיוחד בקשר לאסיד -
    תשתדל לשמור על רוגע ומחשבה (ראש) צלולה - ז"א אל תחשוב יותר מידי - פשוט תהיה... תרגיש.. תפעל לפי האינסטיקטים והחושים שלך..
    כמו הג'דיי
    (קרתום דווקא היה עוזר לזה, אבל אתה יכול לעשן גראס או לקחת אופיאט כלשהו - בנחה שאתה כבר מכיר אותם.. אם לא אז תשאיר את זה לפעם אחרת)

4. MishuMashu

MishuMashu חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע עברתי כבר שתיי טריפים רעים הראשון בגיל 12 פשוט שתיתי מבקבוק מיים ששתי סטלנים שכחו באיזה פארק וחשבתי שזה מיים פשוט.. ואז התחילו לקרות לי דברים הזויים ולא הבנתי מה קורה לי אז נלחצתי ונכנסתי לסרטים.. שאני הולך למות וכו' ואז גם התפרץ לי אנרגית קונדליני מפגרת מאוד שהרגישה כאילו הגוף שלי מורעל והתחלתי לחשוב שמה שמתי לי בבקבוק זה רעל ואני הולך למות אז התחלתי להתפלפ ... אז ככה הטריפים הרעים האלה למדו אותי המון אבל ממש המון על עצמי.. התפלפתי בגלל איזה עניין שנמצא באגו שלי וגורם לי לגאווה.. וכל מיני למדתי על עצמי דברים מאוד עמוקים בזכות הטריפ הרע הזה ועכשיו אני יוצא מהלופ שהייתי תקוע בוא 5 שנים לאט לאט.. כמובן שאסור להלחם אם שום דבר בחיים למדתי את זה גם אבל השאלה היחידה שמלחיצה אותי בזמן האחרון זה.. אם מתפלפים מאסיד זה נכנסים ללופ מחשבתי או שהשכל נדפק ?? כאילו זה מוריד לך מאייקיו או מוחק לך תאים?? או שסתם מכניס אותך ללופ בגלל אגו מתפרץ?? מאוד מלחיץ אותי שאני יחזור להיות לא מי שהייתי פעם וכו' אני חייב מישו שיכול לתת לי תשובה על זה

5. MishuMashu

MishuMashu חבר חדש

לייקים:
    0
    ודרך הגב הטריפ היה ממש ממש ממש ויזואלי אנשים שהיו בפארק היו נראים כמו ייצורים מכוכבים אחרים.. הדשא התאוות לי ליצורים ירוקים העלים שנשרו מהעצים על הדשא היו נראים כמו נדלים. התחלתי להרגיש שאני בתוך משחק מחשב והאמנתי לזה.. חשבתי שבאמת יש שם נדלים וכו' (לא ידעתי מה קורה לי אז חשבתי שכל זה אמיתי וגם הייתי בן 12 לא הגיל הכי מתאים לעשות אסיד) הכל כאילו הפך לזה שאני צריך לעשות משימות התחלתי לדבר אם עצים.. אשכרה הם דיברו איתי אי אפשר להסביר משו מאוד רוחני.. זה היה כאילו יותר מ2 טיפות כי היה ממש טריפ ויזואלי וחשבתי שהוא אמיתי כל הנדלים והאנשים.. וכל הזמן הזה רק ניסתי לחקור למה כל זה קורה לי. התפוצצתי מרוב מחשבות... כי לא ידעתי שלקחתי אסיד.. ובדוק טיפטפו יותר מ2 אני סתם הערכתי שזה היה 2 .. גם אותו יום הייתי על ריטלין שזה חומר שגורם לך לחשוב המון .. הטריפ היה איזה 13 שעות התחיל ב3 בצהריים התחלתי להכנס לתסביכים מאוד קלים שאנשים צוחקים עליי וכו' . .אבל כמו טיפש נגררתי אחרי התסביכים האלה ולא התעלמתי .. ואז הטריפ התחיל להדרדר כזה כל שדה הראייה מתעוות ליצורים העצים האנשים השמיים הכל.. כאילו מתקופות שהייתי תינוק.. ההזיות התחילו לשדר לי סימנים דיכאוניים כאילו העננים הגדולים התאוותו לזאבים שטורפים עננים קטנים שהתאוותו לבני האדם וכאילו זה הביא לי רמז שאנחנו צריכים למות וכל מיני תובנות פסיכוטיות..הטריפ לאט לאט המשיך להדרדר התחלתי להרגיש בורחות לי אנרגיות מהגוף בעוצמה מפחידה ופירשתי כאילו זה התקף לב.. ומתיי שהתחילה לרדת השמש התחיל הסיוט שאניי לא מאחל לשום בן אדם בעולם בחיים.. שהשמש שקעה לגמריי כבר הייתי בהתקף חרדה רציני הכל היה נראה מאוד פשוט וזול מתוך משחק מחשב כזה.. זה היה נראה גם כאילו אני במלחמת העולם השנייה שאוטוטו יורד חושך וקורים דברים וזה הכניס אותי לסרט שאני בשואה לאיזה 20 דקות ואז שהגיע החושך הכל נהיה כל כך מפחיד שבאמת אני לא מאחל לאפחד בעולם.. הדשא הפך לנדלים ברחתי מהדשא הגעתי למנורה ש"הצילה אותי" הרגשתי פתאום שיש שדים מאחורי וכל מיני דברים שאני לא מאחל לשום בן אדם להגיע למימד הזה .. בקיצר אם כזה פילופ אני חושב שחוויה מתקנת יכולה להיות מסוכנת דווקה כי אפילו ראש של ירק מאכיל אותי סרטים רעים

#5 MishuMashu, ‏26/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/7/14
  6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מה ?

7. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    פשוט עברת חוויה רעה אחי, טראומה אפשר לומר..
    אתה צריך להבין שאותו היום ששתית את הבקבוק של המים, זה לא פגע בך פיזית בשום צורה, לא נמחקו לך איזה תאים במוח או משהו כזה וזה לא תוצאה ישירה של הבקבוק מים.
    את האמת? זה הכל בראש שלך, אני מאמין שכן היה משהו בתוך הבקבוק מים אבל זה לא העניין, עצם זה שפחדת והעלת לעצמך מלא מחשבות למוח זה מה שרק העצים את ההשפעה הרעה, דבר כזה יכול לקרות גם מקנאביס או כל סם אחר, פשוט חוויה רעה.
    בכל מקרה, אתה צריך להבין שהכל קורה בגלל התחושות בראש שלך, והמחשבות שלך. גם לי הייתה תקופה של איזה חודש שפחדתי ככה וחשבתי על מלא דברים בעקבות איזה חוויה רעה שקרתה לי, מה שעזר לי להיפטר מזה היה פשוט ידע, חקרתי את הנושא, הבנתי איך הכל פועל, וזה עזר לי להירגע. זה מה שאני מנסה להסביר לך.
    הסיבה שראש של ירק מאכיל אותך סרטים רעים היא שכשאתה בא לעשן אתה מכניס את עצמך למצב נורא מלחיץ, אתה עושה מהכל 'ישיבה' ורציני כזה ומשנה תודעה. אבל החלק הכי מלחיץ, ומה שמאכיל אותך סרטים רעים, הוא שכשאתה מעשן כל מה שאתה חושב בראש שלך עליו זה 'רק שאני לא יקבל סרט רע' או שאתה נזכר בטראומה שחווית בגיל 12.
    אין לי הסבר לזה אבל כל פעם שאתה חושב על זה או מעלה את הסיטואציה זה פשוט יחזור לך, בגלל שהפחד שלך לא עבר עדיין.
    גם כשאתה באמצע הסרט ואתה רוצה לצאת ממנו אתה כעיקרון אמור פשוט להפסיק ולצאת מהלופ של המחשבות הרעות של ה'מתי זה ייפסק' 'עוד פעם זה קורה' 'איך אני מפסיק את זה'.
    והתשובה לאיך להפסיק את זה? זה לצאת מהלופ של המחשבות הרעות האלה, ובאמת לחשוב על דברים אחרים, באמת באמת. מה שקרה לי הרבה זה שהייתי אומר לעצמי 'אוקיי כדי להפסיק את זה אני צריך לחשוב על דברים אחרים', ואז הייתי חושב על דברים אחרים ובמהלך החשיבה הייתי אומר לעצמי 'זה הפסיק?' 'זה עבר כבר?'.. וככה בעצם בתכלס עדיין חשבתי והייתי תקוע בלופ של המחשבות הרעות, אתה צריך באמת באמת להתעסק בדברים אחרים ולחשוב על דברים אחרים.
    עוד אופציה זה לנסות להנות מהסרט שאתה עובר ולא להילחץ ממנו ואז זה כבר יעבור לבד ויהיה לך כיף...

בגדול אני חושב שעדיף לך לא לעשות חווייה מתקנת כרגע כי זה באמת יכול להיות מסוכן כי אתה במצב רגיש וזה לא טוב.
    אני חושב שאתה צריך להבין את מה שרשמתי וגם לחקור על זה קצת ולקרוא קצת באינטרנט ולהבין שזה הכל בראש שלך.
    את האמת במקומך הייתי שוקל גם ללכת לפסיכולוג או משהו לכמה פגישות שירגיע אותי כי אתה נשמע ממש לחוץ ובכל זאת 6 שנים אחר כך אתה עדיין חושב על זה.
    ברגע שתבין את כל העניין ותירגע קצת, זה רק עניין של זמן, זמן זאת התרופה.
    אתה לאט לאט תחשוב על הטראומה וזה בתדירות נמוכה יותר ומתישהו כבר אתה תוכל לעשות את החוויה המתקנת שלך.

בגדול מה שאתה צריך להבין זה שאתה לא נפגעת כתוצאה מהאסיד או משהו, אתה פשוט חווית טראומה והיא פגעה בך נפשית... תחקור קצת על טראומות ועניינים.
    לי קרה משהו ממש מזערי ליד המקרה שלך ומה שעזר לי הכי הרבה היה ידע וזה שחקרתי את העניין נורא הרגיע אותי, מקווה שגם לך זה יעזור.
    בהצלחה

#7 ג'וני נוקסויל, ‏26/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/7/14
  8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני באופן אישי מרגיש שיותר ויותר חזירים רושמים פה כל מיני הודעות כדי לראות מי יתן תשובות שיראו שהוא מבין עניין,
    או במילים אחרות - מי יסגיר את זה שהוא מתעסק איכשהו בממתקים..
    חזירים מסריחים.

9. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    יש אנשים שלא צריכים לעשן סמים. נקודה.
    מניסיון עם חבר טוב עם רקע פסיכיאטרי , שעבר חויית טריפ רעה מאוד בהודו, ואחרי שנתיים, אחרי הפעם הראשונה שעישן, הלכנו לראות אותו באיכילוב בארבע לפנות בוקר , אחרי שירד ערום לאיילון.
    ממליץ לך להתרחק ממה שלא עושה לך טוב
    אני ממליץ על דייג. ברצינות

10. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    מסכים במאה אחוז!!!

11. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    נראה לי בינתיים לפי התגובות רק אתם חזירים(woogs buddy) פה.... בן אדם ביקש להסביר לו איך להימנע מטריפ רע ...כל אחד מסביר איך שהוא רוצה אם אתם לא אוהבים אל תכנסו לפה...פשוט בושה

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תראה האמת שאחרי ההודעה הראשונה של החבר קראתי רק את הכמה מילים הראשונות מההודעה השניה...
    נתתי לבחור את דעתי
    להיות גנוב זה לא משהו שבאמת אפשר להגדיר...
    אם אומרים שאתה גנוב ואתה גם מרגיש ככה - אז אתה יודע שאתה בבעיה
    אבל אם אתה לא מודע לזה - אז אתה מלך העולם

13. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    ללכת לטיפול.

14. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אף אחד לא יודע מי חזיר ומי לא אז עזבו אתכם מויכוחים. ההאשמות האלה זה ממש סתם ולא משרת שום מטרה.
    אני מסכים עם jessy, לך לאיש מקצוע. זה שאתה מנסה לחפש עזרה בפורום פסיכדליה לטראומה מפסיכדלים זה כבר מראה שאתה דפוק מספיק ברמה שאתה צריך עזרה מקצועית.
    אם בכל זאת אתה רוצה לטפל בעצמך כי מהניסיון שלי אף אחד לא מקשיב פה למה שאומרים לו, נסה לקחת md. יש טיפולים בפוסט טראומה שעושים עם md. זה סם אופורי שלפחות ממה שאני יודע לא מכניס לסרטים. (אל תיקח אקסטה כי ספידים לא יעשו לך טוב)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!