1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך יודעים עם הגראס איכותי טוב וממסטל?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mentol, ‏28/7/14.

1. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    אני כנראה לקראת קנייה גדולה.. והייתי שמח לשעת לפני אם יש לכם טיפים או שיטות לבדוק מה אני מקבח ואיך..?
    תודה

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    א. טריכומים - ככל שפרח יותר מנצנץ, ככה הוא יותר מלא בקנבינואידים ושרף. נסה לחפש את הטריכומים מקרוב.
    ב. הפרחים חייבים להיות מיובשים מספיק ככה שבמשחק עם האצבעות הם יתחילו להתפורר. אחרת, אתה קונה קנאביס רטוב/לח.
    ג. ריח - לא תמיד, אבל בחלק גדול מהמקרים ריח משחק תפקיד חשוב. כשהריח חזק מאוד רק מפתיחת שקית שמכילה קצת קנאביס, תדע שהשקית מכילה אושר טוב! (טרפינים שאחראיים על הריח משפיעים על הסאטלה עצמה!)
    ד. דאג תמיד שאתה משלם על פרחים נטו ולא על כמויות של עלים שצמודים לפרחים, או גרוע מכך כאלה שזרוקים בתחתית של השקית ומוסיפים למשקל.

3. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    איך נראים עלים שצמודים לפרחים? אני לא ככ מבין את הכוונה.. תמיד זה ערימה של עלים דחוסים כזה ביחד..
    ותודה רבה על התשובות :)

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
  5. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    גם חשוב מאוד לשים לב אם הפרחים דחוסים כי זה גם מראה על איכות, פרח לא דחוס זה פרח תכלס חלש שלא כזה מרוכז וממסטל.

זה למשל פרח ממש דחוס שנראה כמו הפרח הכי איכותי שקיים.
    http://www.welovetheherb.com/wp-content/uploads/2014/01/colorado-washington-law.jpg

אגב תמיד אמרו לי שפרחים שמפוצצים בהמון שרף ונראים שיש עליהם איזה מיליון טריכומים, אז זה לא בהכרח אומר שהם מכילים המון קניבואידים שימסתלו אותכם.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נאלץ לא להסכים איתך לגביי הכל.
    פרחים יכולים להפתיע במראה שלהם, מראה לא תמיד אומר הכל. ב90% מהמקרים כן. אבל יצא לי לראות מספיק פרחים שלא גרמו לי לרצון לעשן אותם אבל ברגע שעישנתי- התאהבתי. או לחילופין - פרחים מושלמים חיצונית עם השפעה לא מלהיבה בלשון המעטה.
    דחוס/ לא דחוס - זה הכל עיניין של זן, גנטיקה, צורת גידול ועוד המון משתנים.
    סאטיבות לרוב יהיו לא דחוסות ומלאות בthc. כך שאין כל קשר.

ופרח שניתן לראות פיזית שהוא מלא בשרף , הוא מלא בקנבינואידים- נקודה! אין כאן ויכוח. לגבי מידת השפעתם, תלוי בזן ובאילו קנבינואידים הוא מכיל.
    ישנם זנים שנראים מושלמים וממסטלים להפליא, אך הם זני Cbd בכלל שלא ייתנו לך השפעה פסיכואקטיבית כמעט.
    מראה לא תמיד אומר הכל, כמו שציינתי למעלה יש כמה שמשתנים שתמיד צריך לשים לב אל כולם ביחד.

בשורה התחתונה? קנאביס זו חיה מפתיעה.

white_shark אוהב/ת את זה.
  7. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    בשורה התחתונה.. בקש טעימה לבדיקת איכות (או שלם עליה) ואם ראית כי טוב אז לך על זה

8. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    מה כאילו לעשן? או לטעום? שוב תודה לכם ..

9. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    זו לא סוכריה..

10. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    ברור אבל אלף יש כאלה שגם אוכלים בית פשוט לא נראה לי סביר שהמוכר ייתן לך לנסות ג'וינט בחינם

11. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    לטעום = חצי ראש/כמה שאכטות(בדרך כלל)...

12. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חצי ראש זה להתלכלך, איזה לטעום..
    לטעום זה לעשות 2 , וראית כי טוב? תתפרע על השקית של הבחור.
    גם אם אין בינך לבין הבחור מספיק קשר, או שהוא לא מוכן לתת טעימה לחילופין - פשוט קח גרם, בדוק אותו, שווה? קח עוד.

13. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    אחלה תודה.. סגרנו את הפינה, התכוונת להוריד 2 ראשים זה בסדר נכון?

14. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    אף פעם לא התעסקתי עם דילרים, אבל זה נראה לי הוגן לבקש 0.1-0.2 גרם (ג'וינט רגיל) או אפילו לשלם על זה 10-20 שקל ולגלגל במקום. תוך כמה דקות יש לך תשובה אם כדאי או לא.
    הדרך הכי 'נקייה' ובטוחה היא לקנות מיקרוסקופ כיס הגדלה 60-100 מאיביי ב 25 שקל. אתה יכול לראות את כמות הטריכומות על הפרח ועם הזמן כשתראה מספיק פרחים תהיה לך תשובה כמה איכותי הפרח רק מהויזואליות (או לפחות הערכה די טובה שלא דופקים אותך).

15. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אם תקנה מיקרוסקופ כיס ותלך לבדוק את הפרחים שמסתובבים עכשיו בארץ אתה ממש תתאכזב.

16. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    אם תקנה מיקרוסקופ כיס ותתחילו להסתכל איתו על הפרח של הדילר אתה כנראה תקבל מכות..

17. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    וואלה הקנאביס הרפואי שהיה לי לא היה כזה נראה מפוצץ בטריכומים ובכלל לא היה מנצנץ, אבל הוא הדבר הכי חזק שניסיתי בחיים!

מה שכן הוא היה ממש דחוס!

תמונה
    http://i1380.photobucket.com/albums/ah200/afghankush84/DSC07442_zps270bf0ae.jpg~original

הלוואי עליי עוד החודש ינחת עליי שוב כיוון לדבר הזה, ככל שאני נתקל יותר בגידולים ביתיים ככה אני לומד להעריך את הרפואי שהיה לי יותר ויותר.

#17 deleted4, ‏7/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏7/8/14
  18. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    דיבס על הזרע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!