1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה האם כדאי להתחיל גידול או שכבר מאוחר מידי ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏30/7/14.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    בדיוק היום קיבלתי את הזרעים שלי (אגב הזמנתי מנירוונה ,ממליץ בחום על האתר הזה מוסיף על כל הזמנה של 5 זרעים 10 בחינם רגילים והמחיר כולל גם משלוח סופר סודי )
    !1) עכשיו אני מתכנן לגדל גרילה בחוץ אבל עכשיו כבר שיא הקיץ האם כדאי להתחיל ? וחשבתי לנסות לגדל את הזרעים הרגילים (אלו שלא נקבות )בשביל לא לסכן סתם את הזרעים של הנקבה .
    2)הבנתי שהיחס הכי טוב הוא שליש אדמה שליש קומפוסט ושליש פרייליט . כמה זה יעלה הכל ביחד ?
    3) את הזרעים קיבלתי במין פלסטיק כזה שבתוכו נימצאים הזרעים כאילו בוואקום כזה . אם אני ישמור את הזרעים האלו עד חודש חמישי בשנת 2015 בלי מקרר האם זה יהרוס את הזרעים ?
    4)אם יצא לי צמח זכרי . הבנתי שאני אוכל לעשות חשיש זה נכון ?

2. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    שמע אני לא כלכך מבין כי גם אני מגדל מתחיל לפני כמה ימים גם זרעתי בפעם הראשונה שלי כמה זרעים בחלון אפילו לא הנבטתי סתם שמתי השקתי אותם והם גדלו לי בלי כל מני נורות וכו ובשיא החום והם עומדים איתנים אחי ... נשאר לי לקוות שהם נקבות ..
    ולהכין חשיש אתה תמיד יכול אבל לא שווה לך אחי כי זה סתם יצא בררה ולא יתן ראש ....

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. אנחנו קצת אחרי שיא העונה. תקבל יבול מעט קטן יותר אם היית מתחיל באפריל.

3. סיכוי טוב שרק חצי מהם ישרדו.
    תנאים אופטימלים" חושך, לחות נמוכה, קור של 7-8 מעלות צלסיוס.

4. לא ממש. או יותר נכון, לא שווה את ההשקעה.

4. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז לא שווה להתחיל גידול עכשיו ?

5. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    לא ממש, אלא אם אתה מכוון לאזור ה 10-20 גרם לשתיל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!