1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י פרח של בחור, ‏27/7/14.

1. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    כמה גרם פטריות צריך לקחת פעם ראשונה לאחד שעבר כמה טריפים של lsd ואיך זה עובד באמסטרדם איפה משיגים וכו׳?
    תודה לעוזרים :)

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    פטריות רגילות כבר אינן חוקיות למכירה באמסטרדם.(מוכרים שם רק ערכות גידול ונבגים לפי מה שראיתי).
    אך במקומם יש את המג'יק טראפלס. הן נמכרות בחנויות "הד שופס" ברחבי אמסטרדם לכל דורש מעל גיל 18. לא תוכל לפספס.
    יש כל מיני סוגים של טראפלס והמינון משתנה בין סוג לסוג.
    יש את הקלילות שמהם אתה יכול לאכול בכיף גם 20 גרם והטריפ יהיה מהנה. יש את החזקות שאם תאכל מהם 20 גרם זאת תהיה החוייה הכי מהנה או נוראית בחיים שלך. לא מומלץ יותר מ10 גרם מהחזקות .

בעקרון מינונים מומלצים רשומים על המוצרים עצמם ובאתרים של החברות.
    לדוג':
    http://www.mushmagic.com/4-truffles

zivo אוהב/ת את זה.
  3. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    ממה עשויות המג׳יק טראפלס האלה? והטריפ דומה לטריפ של פטריות רגילות?
    ואיך האסיד באמסטרדם שונה ממה שיש בארץ ?

#3 פרח של בחור, ‏27/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/7/14
  4. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אם אתה הולך כבר על טראפלס ורוצה הכי טובים והכי חזקים לך על HOLLANDIA Truffles...לגבי אסיד כמובן שיש הרבה יותר סיכויים ליפול על אסיד טוב באמסטרדם מאשר בארץ....טראפלס זה גם סוג של פטריה רק היא גודלת מתחת לאדמה וכן אפשר להגיד זה דיי דומה לפטריות הזיה רגילות...פחות חזק פחות ויזואלס מפטריות רגילות למרות שאם לאכול הרבה אפשר לעוף גם דיי רחוק...

5. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    וכמה לאכול מההולנדיה הזה? ואיפה אפשר למצוא שם אסיד?

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    הייתי באמסטרדם בשנה שעברה ומצאתי פטריות קיובנסיס אמיתיות (לא טראפלס) בחנות בשם mushroom gallery, נסה לשאול את המוכר אם יש קיובנסיס כי לא נראה לי שהם מציגים את זה על המדפים. היה שם גם peyote (מסקלין), ממליץ לקרוא עליו לפני זה אם אתה חושב לעשות.
    מהניסיון שלי עם טרפלס זה די חלש אבל לא ניסיתי לקחת כמות ממש גדולה, רק כמה שהמליצו בחנות. כדאי לך להכין תה כי הן מגעילות אחושילינג.

7. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    מה ההבדל בין קיובנסיס לפסילוסיבין? זה טריפ שונה לגמרי??

8. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    קיובנסיס זה סוג מסויים של הפטריות, הסוג הכי נפוץ ואליו מתייחסים בדרך כלל כשמדברים על פטריות קסם. פסילוסיבין ופסילוסין (מבוטאים סילוסיבין וסילוסין) הם החומרים הפעילים בפטריות שידועות כ"פטריות קסם" יש זנים אחרים של פטריות עם חומרים פעילים אחרים כמו האמניטה מסקריה אבל הם הרבה פחות נפוצים ופופולרים וכשמדברים על פטריות קסם בדרך כלל מדברים על פטריות סילוסיבין.
    בטראפלס, מה שנמכר באמסטרדם, גם כן יש פסילוסיבין ופסילוסין.

9. LoveCannabis

LoveCannabis חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה שהבנתי ממך זה שיש בפטריות האלו את אותו החומר והטריפ שלהם אמור להיות זהה אני צודק? תקן אותי אם לא

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!