1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה כועסים על מגדלים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Track, ‏1/8/14.

1. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    זה מתיש אותי כי אתה מבזבז את הזמן שלי. אתה צריך לרדת מהכסא הגבוה שהעמדת את עצמך עליו ולהבין שיש פה אנשים יותר חכמים ממך (על הנייר ומחוצה לו).
    אני ממש לא חושב שאתה מקצועי. אני חושב שאין לך עתיד, ושלא עשיתי שום דבר כדי לשנות את זה ולכן הגעת למקום שסחר כל כך קוסם לך בגלל הכסף. אז כן, אותי לא מעניין הכסף כי השקעתי בהשכלה ובקריירה שלי ואני ממש לא צריך לא 10 ולא 20 בחודש בשביל לחיות טוב.
    אין לי ספק שאתה תגיע לכלא. אני רק מחכה לראות במגזין כתבה של "נתפסה מעבדה עם 10 שתילים מאזור המרכז". אני מקווה שתחסוך מספיק כסף לסיגריות.

אתה יכול לבחור להגיב בצורה הילדותית שהגבת עד כה, אני את שלי אמרתי ופה אני מסיים.

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    וואו מה זה מה הולך פה? פאקינג דיבורים על סחר בקנה מידה גדול באמצע פורום, למה??נראה לי לא ראיתי את האשכול הקודם, נראה כאילו הבעיה היא יותר בינך לבין GuerillaJoe או משהו, אני לא יודע מה הלך איתכם ולא יודע מי אתם ולא הייתי מודע לזה שאתה סוחר בקנאביס ואומר על GuerillaJoe שהוא עוסק בסחר אם לא היית כותב את זה בפורום באינטרנט, אני מקווה שאתה מאובטח כמו שצריך באינטרנט אם באמת אפשר ליהיות מאובטח לא מבין בזה בשיט, אני מקווה גם ששאלת את GuerillaJoe אם זה במקום לכתוב עליו על משהו שדיברתם או לא יודע מה כי נראה כאילו הוא הסתייג ונמנע מהאמירות שלך.
    קיצר................... למה לא שלחת לו הודעה? אולי יש מצב ראיתי את האשכול הקודם ואני לא זוכר מה ביקשת בו? חוות דעת ועצות לגבי התחלת קריירה כסוחר סמים? אם כן לא יודע מה אפשר להגיד על זה אף פעם לא עשיתי את זה, לגבי המחיר שאתה מוכר זה לגמרי הוגן ואף יותר מהוגן בהתחשב בעובדה שאתה מסכן את חירותך ואף מוכר ביותר זול ממחיר השוק, קיצר אני לא מבין מה זה עושה פה בפורום שיהיה לך אחלה פרנסה אחי:)....

#22 satlabatla, ‏3/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/8/14
  3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני מוכן לבוא לקראתך ולשדרג את ההצעה שלי -
    אני אתן לך 60 שקל פר גרם, בשביל 5 ג'

4. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    אני באמת לא מבין מה הבעיה שלכם חברה הבן אדם רוצה למכור הוא לוקח את הסיכונים לעצמו 80 שח לגרם זה מחיר סביר לשוק היום (לצערנו)
    זה לא בדיוק משנה כמה המגדל מוכר לבן אדם והבן אדם לבן אדם וכו מה שחשוב באמת זה בכמה הלקוח קונה זה שנהוג שהמגדל מגלגל כמה ידיים זה רק כדי להרחיק ממנו תמנונים.
    אם באמת המטרה היא לקדם לגליזציה אז אפשר למכור בפחות מ 80 אבל אם המטרה היא סחר אז זה מחיר סביר בהחלט.
    גידול זה כסף לא קטן שאף אחד לא יספר סיפורים בהשקעה חד פעמית אבל יש גם סיכון לא קטן.
    אני חושב שקצת נסחפנו אמנם לא נהוג לתת כיוונים פה בפורום וזה דבר הגיוני מתבקש ומובן מאליו אני חושב שהבן אדם יודע מה הסיכונים הוא רוצה להרבות כיוונים בשוק שיבושם לו אחרי הכל הוא לוקח את הסיכון לא אתם.
    וWOOGS בתור מנהל של הפורום תיתן קצת דוגמא ותפסיק לחפש כיוונים בפורום...
    יום טוב לכווווווולם :cool:

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וואי אחי, נזכרתי מי אתה..
    בכל מקרה, אני יודע שלא תשמע בעצתי, ואתה עושה גם בדיוק את מה שאמרתי לך לא לעשות.
    אתה תרוויח הרבה כסף, אבל מהר מאוד אתה תיפול, תזכור את המילים שלי.

6. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי אז לפני שאני פותח אשכול אני צריך להוכיח שאני לא שוטר? (דרך אגב כולם פה בגדר שוטרים אל תישכח)
    דבר שני השם משתמש הקודם שלי ניתקע לכן הייתי צריך לפתוח חדש (לא שאני צריך להוכיח לך משהו).
    פששש מרגיש מינימום בעל הבית "אז אני במקומך הייתי מנסה לשמור על פרופיל נמוך" "במקום לגרום לי לחשוב שאתה עוד.." ואם תחשוב אז מה?
    זה עדיי ןלא נותן לך רשות לחפש כיוונים בפורום

7. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    בוא נעמיד דברים על תיקונם.
    אין לי שום סכסוך אישי איתו ואני לא מכיר אותו מעבר לדיון הזה.
    אני לא סוחר בסמים, אני נגד סחר בסמים, ואני בטח לא עושה מזה שקל. אני בן אדם נורמטיבי, עובד כל יום.
    כל ה"התכסחות" שלי איתו היא בגלל שהוא מוזר. אני לא מבין מה הוא מצפה לקבל בדיון כזה שמדבר על סחר בריש גלי, ועוד יותר לא מבין את הרציונליזציה שהוא בנה לעצמו סביב הנושא.

אני מציע לנעול את הדיון ואפילו למחוק אותו.
    זו לא המטרה של הפורום וזה משדר רק רעות.

woogs, התגובות שלך קצת מבזות את ההנהלה ככלל.. ואני אומר את זה למרות שאני מאד מחבב אותך.

8. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    אותי אתה מעצבן כי אתה מפרסם שטויות כאלה וכשאני מתעניינת אתה מדבר על להעיף כמויות ועל זה שאני שוטרת :)

ולהעיף כמויות בשמונים לגרם זה באמת יקר יחסית לכמות גדולה.

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא רואה שום בעיה באשכול הנוכחי.
    למיטב הבנתי לא פוגע באף אחד.

חוץ מ Woogs, שעדיף שימנע מניסיון לסחור בפורום.

10. amnesia haze

amnesia haze Banned

לייקים:
    0
    לפי מה אתה אומר את זה שהוא יפול?
    ganjaboll

11. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אתה צודק זה שרשור מוזר לא מסודר די חסר תכלית ובגלל זה הגבתי ככה היה לי משעמם לא יודע למה הגבתי סתם רציתי לציין שזה הזוי וחפרתי כי הייתי סטלה קיצר לא יודע לילה טוב או שתסדרו את זה או תמחקו או תשאירו ככה משהו עם פן פלילי בפורום אם לא הייתי סתם מעשן אלא מגדל או מוכר או משו בחיים לא הייתי מזכיר את זה באינטרנט אולי כי אני לא מבין באבטחת מידע ופרנואיד אבל פאק זה נראה לי מפגר.... זכותכם תעשו משבא לכם:) לילה טוב:) מאחל לכם שפעולות המעיכות צ'יל/בריאות/פגיעה בבריאות שלכם יסתובבו סביב החיים ולא החיים סביבם:) סתם אין לזה הגדרה וכל אחד מה שטוב לו לפחות זה מה שאני מאחל לעצמי קיצר אני פלופ לילה טוב:) אהההההההההההההההההה ועןטוע חחחח סתם רציתי גם לכתוב משו הזוי
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני מקווה שלא פגעתי ברגשות שלכם ..

13. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש וולטר וייט

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בדוק, הבן אדם חיי בסרט שהוא בשובר שורות, ולא מבין שמגדל שרואה 40 פרצופים חדשים ביום, מהר מאוד ימצא את עצמו בכלא.

15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    woogs, לא קשור לרגשות.

אתה מנסה לסחור בפורום וזה לא תקין.

16. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תראה - אין לי בעיה עם אנשים שעושים כסף בצורה מוסרית,
    אני ניסיתי לעזור לבחור למצוא את הכיוון שהוא חיפש,
    ואם הוא סומך על כל אחד שהוא לא מכיר, אז הוא חייב לסמוך גם עליי
    ונראה לי שהצעתי לו הצעה הוגנת. בשורה התחתונה הוא מוזמן לקבל או לדחות אותה.
    אחרי הכל הוא זה שהעלה את הרעיון...

17. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    ווגס רק רוצה לראות עם הבן אדם החרטטן נכון ווגס?

18. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    woogs,

אסור לסחור בפורום.
    לא קשור למחיר הוגן או לא.

19. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    לא מבין את הירידות שלכם חבר'ה. אם הוא מגדל, לוקח את הסיכון, עושה מזה עסק, ומוכר ב-80 לגרם שזה הרבה מתחת למחיר השוק - לא מבין מה הבעייה. ומה העניין עם הסוציאליזם וה"קהילה"... 50 ש' לגרם ווגס? לא שמעתי על מחירים כאלה גם כשמוכרים במאות גרמים או קילוגרמים. בכמויות ענקיות ממש (קילוגרמים) אפשר להגיע ל-60 שקל לגרם.

באשר אליך טראק, תגדל, תהנה ותרוויח. אני לא בא אליך בצדקנות (לא חזק בזה) או בחישובים של כמה יוצא (גם בזה אני לא חזק), אבל רק רוצה לומר לך שהידע שלך במחשבים, הוא לא רלוונטי. העניין פה הוא מתמטי פשוט: ככל שאתה מוכר יותר אתה נחשף ליותר אנשים, במישרין (שאתה מוכר להם) או בעקיפין (אנשים שמכרת להם ומכרו הלאה, ואולי לא תמיד דיסקרטים) ולכן הסיכון עולה. האם כולם נתפסים? לא. הסיון תמיד קיים, אל אפשר להקטין אותו ע"י גידול ומכירה של כמויות לא גדולות ומכירה של כמויות קטנות לקבועים שאתה סומך עליהם, שיביאו לך משכורת של 12-16 אלף נטו לחודש. מה רע? בקנה מידה גדול יותר - אתה מסתכן פשוט הרבה יותר, והכסף הגדול לא שווה את זה בעיני.
    זו רק דעתי, וכאמור לא מהתנשאות ולא מסוציאליזם משונה, כמו שראיתי בכמה מהתגובות פה.

20. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    6-12 שקל זה כסף דיי קטן לסחר אחי , אני יכול להגיע ל30-80 בחודש.

מכירה של 10 פלטות באצבעות בחודש אמורה להכניס לך 35+ אלף בשקט .

300 גרם במכיר שאתה מוכר שווה 24 אלף אז מה אכפת לך שצוחקים , אתה תצחק כל הדרך על המכונית החדשה או הדברים החדשים שתקנה.

עצה שלי אליך זה קודם כל בחיים על תחזיק בבית כמות שעולה על 15 גרם, אל תמכור גם כמיות וגרמים ביחד, בגלל שתמיד בעסק הזה עדיף לא להתערבב בשני שווקים, והמקסימום שתמכור לבן אדם יהיה 15 גרם, כי מעל 15 גרם זה יותר זמן לשבת .

תלך לאומניות לחימה כי אם תיתתפס אתה תיצטרך לישמור על כבודת במאסר-מעצר, כי אתה בחיים לא יודע על איזה אגף-תא תיפול.

אם מסדרים לך לקוחות תמיד אבל תמיד תדבר אם הבן אדם שנתן לו תמספר לפני שאתה מוכר (אני נפלתי ככה שבן אדם שניתפס היה תמספר שלי , ושוטר שעבר בפלא לקח תמספר והתקשר אלי והצליח לשכנע אותי למכור)
    תחביא תמיד חלק מהכסף שלך כדי שאם יתפסו ישאר לך אחרי שתישתחרר.
    אל תתערבב אם ערסים, ובחיים אבל בחיים אל תרשום לאנשים שאין לך אימון ב100% אחוז בהם.

#40 Bong, ‏8/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/8/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!