1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנושא עישון ולייזר להורדת שיערות..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי1, ‏6/8/14.

1. אנונימי1

אנונימי1 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחותי רוצה לעשות לייזר בכל מיני חלקים בגוף , שאלו אותה אם היא מעשנת סמים היא אמרה שלא.. מישהו יודע אם זה באמת משפיע וחשוב?

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אם שאלו אז כנראה שלא סתם.
    זה הליך רפואי, ועדיף לה לא לפגוע בעצמה בגלל שטויות כאלה (אני מניח שאם היא תסתיר מידע על עצמה מהאנשים שאמורים לטפל בגוף שלה זה יפגע בה).
    בנוסף, יש דבר שנקרא חיסיון רפואי, שזה אומר שאסור לרופא לגלות סודות של מטופלים שלו שהוא גילה מתוקף תפקידו. דומה לחיסיון בין עו"ד ללקוח. לכן אין לה מה לחשוש.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    עם כמה שהייתי רוצה שזאת תהיה המציאות, לא הייתי היפי כל כך כמוך וסומך על "חיסיון רפואי" ודברים כאלה..
    זה מה שכתוב על הנייר אבל אנשים יכולים להיות נחשים ולא להיתפס לדברים כאלה...
    מצד שני יכול להיות שאותה חברה שעושה את הלייזר עובדת עם המשטרה, או שאפילו זה משהו יותר פשוט כמו - האח של אחת העובדות הוא שוטר..אני לא באמת מאמין שזה המצב אבל זה באמת יכול להיות.

מה שאני חושב שהמצב הוא זה שהם התכוונו יותר לדברים כמו סמי רחוב, שמכילים הרבה חרא כמו - הרואין (שמעורבב עם חרא), קוק או קראק, קריסטל,
    יכול להיות שיש להם השפעה על תהליך ההחלמה, מה שכן זאת לא אמורה להיות האחריות של אלה שעושים את התהליך לדאוג מכאלה דברים, זה לא שאתה נכנס לניתוח, כולה לייזר .

בקיצור תתקשר לאיזה חברה אחרת ותגיד שאמרו לך ככה וככה ותשאל למה עושים את זה, אני בטוח שתקבל תשובה.

4. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    מה שאמרתי מבוסס על ידע תאורטי שלי, לא יצא לי לבדוק את זה על רטוב. לכן עדיף שתעשה מה ש-woogs אמר ותלך על בטוח- גם מבחינה חוקית, וגם רפואית. באמת אי אפשר לסמוך על אנשים בימינו...

5. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    לא רוצה להוות תחליף לייעוץ רפואי,
    אבל מנסיוני זה חסר משמעות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!