1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שורף בגרון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SatlaMan, ‏14/8/14.

1. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן 90% מהמקרים בבאנג ו90% מהמקרים מערבב עם גרינגו (תחליף לטבק), לפעמים אני שואף וזה חלק, ולרוב אני שואף וזה פשוט כאילו העבירו לי מבער בגרון, ואני לא אומר שאני מתחיל להשתעל, זה פשוט שורף רצח, אני לא שואף נכון או משו?

כשאני שואף אני פשוט לוקח שאיפה מוריד תבאנג ומכניס מלא אוויר ומחזיק בפנים, זה נכון?

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    בשביל זה יש צ'וק. זה החור הצדדי בבאנגים (לרוב קנויים). אתה סותם את החור עם האצבע, מכניס בשאיפה את העשן של כל הקססה לחלל הבאנג, פותח את הצ'וק ושואף הכל. תוספת האוויר מקלה על השאיפה.

3. SatlaMan

SatlaMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אצלי זה להפך, בשניה שאני פותח את הצ'וק ושואף הכל זה הורג לי את הגרון לגמרי...

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אז תנסה להיפך. או שפשוט תמלא את הבאנג בעשן כאמור, ותיקח שאכטה שאכטה....או שתפיל ראש בכמה פעמים ולאט לאט תפתח סיבולת

5. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    כמו שאמרו פה אתה יכול לקחת שאכטה שאכטה,לא חייב להפיל בשאכטה..למרות שזה הרבה יותר כיף

6. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    בוא אני יתן לך את השיטה הכי טובה שככה לימדתי מלא חברים להפיל ו90 אחוז מהם הצליח :

שים ראש רגיל כזה לא שפיץ אבל גם לא יותר מדיי תדליק ותתחיל לשאוף לאט רגוע כזה ובשנייה שאתה מרגיש שאתה מתחיל להחנק זה אומר שהעשן הגיע
    לפה שלך ובדיוק בשנייה הזאת פלוס מינוס אתה כבר בסוף של הראש וזה הזמן לתת בכל הכוח שאביה אחת לא ארוכה פשוט קצרה וחזקה
    תאמין לי תעשה את זה תחזור לפה ותצטט אותי

ככה אני תמיד מפיל ואני פעם בקושי היייתי מתליח להפיל שפיץ עכשיו גלידות חופשי חחחח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!