1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה מיליגרם זה בוף ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏14/10/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    למי ששוקל פה במשקל, כמה מילגרם זה בוף ?
    יש על זה קביעה רחבה כלשהי?

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    0.0

בוף זה הגדרה כללית מדי, אבל אורך של מצית ורבע (רגילה) זה בערך 300-450 תלוי מי הדילר כמובן ,וזה בערך 5-6 גרם לבוף באורך שציינתי רק זה דק יותר מבוף רגיל, בוף 8-10 גרם הם העבים יותר.

#2 niv, ‏14/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏14/10/13
  3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לא אחי
    אצלינו בוף הכוונה לחתיכת חום שמתאימה לגוינט אחד

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    גם זה כללי מדי יש גוינטים של שנים-שלוש סגריות ויש של סגרייה.

שני סגריות זה בערך 0.50 גרם

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בוקר אור asasd, אסביר שוב.
    בוף זו מילה שמטרתה לתאר חתיכת חשיש. לרוב חתיכה ממשהו גדול יותר, אך לא בהכרח. אין משקל קבוע ובוף זו לא יחידת מידה לג'וינט. הסיבה שלשמה אנשים בכלל אומרים "בוף 2 סיגריות", "בוף 12 סיגריות" וכו', היא שבוף הוא לא מידה קבועה, אז מנסים לתאר ככל האפשר במה מדובר. גם זה לא בדיוק הגיוני כי היחס הוא מאוד אינדיבידואלי, אז "בוף 8 סיגריות" שלך יכול להיות "בוף 2 סיגריות" של אחר. זו הסיבה ששוקלים. ושוב, אין לבוף משקל קבוע.

אני מבין שכנראה קראת את זה באינטרנט, אבל בעולם האמתי אף אחד לא יבין למה אתה מתכוון.

6. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום ותודה על המענה,

נכון כנראה מדובר בבלבול מצידי ואני מאמין שככה זה אמור להיות,
    אבל אצלינו למשל אומרים[לא הדילרים אלא חברים וכו'] 3 בוף במאה
    או 8 בוף במאתיים
    ולמשל חברים שלי שמעשנים עם אחרים ואומרים להם להביא כסף אז אומרים 30 שקל לבוף,
    אז בעצם אצלינו בוף זה יחידת מידה שמספיקה לג'וינט, בערך 0.2 מילגרם

7. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    כמו שהוא אמר מדובר על בוף סיגריה בוף 8 זה הכוונה לסיגריות
    ותדע לך היובש לא כזה גדול שמוכרים 3 סיגריות במאה ( 5 סיגריות מינימום)

8. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אבל מה זה כמות שמספיקה לסיגריה, כמה פותחים על סיגריה

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה איפה שהוא בין 0.25 ל-1 גרם, תלוי מי מעשן,
    יש כאלה שגם יפתחו 1.5 ו-2 גרם על סיגריה.

10. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי קל יותר לדעת כמה צריך לשים זה רק אם תנסה באצמך עד שתראה מה הכי טוב בשבילך ומה הכי חסכוני עד שתמצא את האיזון.

אבל אני יתן לך דרך יותר קלה לדעת נגיד אתה מתארגן ב150 , זה אמור ליהות בערך 8-14 סגריות אם זה עובד של בן אדם זה יהיה יותר קטן אבל אם זה מנהל הקו זה אמור ליהות הרבה יותר גדול למה העובדים תמיד חותכים שיהיה להם עד כסף בכיס או יותר מה לעשן,

אז אם זה 150 דקה וקצרה אז זה אמור ליהות בערך 8 סגריות אז תחתוך את זה לרבע ותשים על זה שני סגריות , ואתה יכול גם יותר קסס זה תלוי בך , אני נגיד מה שאני מקסס על שני סגריות אנשים אחרים יקססו על 3 או על 1 וחצי אתה מבין?? תמצא את האיזון שלך,

11. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    קודם כל חבר שלי מתארגן דרך חבר שמביא ממישהו אז אנחנו מקבלים פחות ממה שאמרת ...
    ושמע אני פשוט לא חושב בדרך שלך אחי אני מעדיף לחתוך חתיכה לשים במשקל לראות כמה זה 0.2 שווה שלושת רבעי סיגריה ועל זה משלמים 30 שקל ככה זה הולך אצלנו כנראה שלא הבנתי אותך מאה אחוז

12. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    פשוט תגיד לו שגיד לך כמה זה בגרמים ולא באיזה יחידות מידה מומצאות שאף אחד לא מכיר.
    ותפתח על סיגריה כמה שאתה רוצה אני פותח 0.3-0.25 גרם לסיגריה.

כיום לדעתי ביובש הזה על אצבע של 400 מקבלים 7 וקצת גרמים וזה אם אתה בר מזל עם כיוון טוב, מה שבתקופה לפני היובש ב200 היית מקבל 8 גרם ולפעמים 10 אפילו לאצבע בכיף.

בכל מקרה תפסיקו לדבר בסיגריות ובבופים... דברו בגרמים זה היחידת מידה היחידה ששווה משהו, אם מישהו אומר לך בוף של 10 סיגריות תגיד לו דבר איתי בגרמים אני לא מבין בולשיט, אם הוא אומר לך אצבע אז אתה יכול להבין שזה בערך 7 גרם.

13. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אתם מקבלים בערך אותו דבר האלה אם כן החבר שלך חותך לך או מי שמארגן אותו הוא נצלן ,יש אנשים שנותנים חתיכות מפחידות ויש כאלה ממוצאות פחות מזה תחליף דילר למה הוא עובד אליכם. (הדרך הכי טובה למצוא זה לשאול מספר כמו גבר)

30 שקל לקנייה נו באמת שלוש רבעי סגריה 0.2 נו באמת מזה האיזור הזה אחי, אצלנו זה או 150 או 300 ואולי תמצא פה ושם 100 אבל זה לא הדלרים הראשיים של העיר האלה מגדלים פרטיים או אחד שקונה לעצמו פלטה ומוכר לאנשים ועושה ומחזיר את הכסף שהוא שילם אלייה (לפני הפשיטות הגדולות שנים עשייתי את זה קנייתי פלטה עישנתי חצי ממנה וחצי השני מכרתי ועד יצאתי עם רווח)

0.2 ל30 שקל זה אומר שיוצא לך גרם ב150 וזה אומר שיוצא לך 4 סגריות בערך ב150 וזה לא חתיכה קטנה זה אונס אחי.

7-8 סגריות ב150 זה חתיכה קטנה אבל מקובלת ולא יוצאים פרש שמשלמים על זה ככה.
    חתיכות יפות זה 10 + ב150

ועד פעם לשים על המשקל זה נראה לי מטומטם תראה באצמך מה יותר טוב לך ,ולפעמים אתה גם תרצה לשים יותר או פחות ,וגם זה שונה יש כאלה שמעדפים לשים מלא חום בגוינט אחד וקצת חום בבאנג והפוך, ויש אנשים שיום אחד 0.2 גרם הם ישימו סגריה או יום אחרי זה סגריה וחצי אתה מבין אתה יכול לקבל ראש טוב בשניהם ולהנות בשניהם אותו דבר אחי.
    לפיי עין לדעתי זה הכי טוב

#13 niv, ‏15/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/13
  14. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לא התכוונתי לקנייה מדילר 30 שקל, יענו אתה עם חבר מעשנים אז אתם קובעים מראש 30 שקל לבוף[גוינט] אז ככה אתה יודע,
    לא יודע למה אצלנו זה ככה, אבל אנחנו פותחים 0.2 על סיגריה אז יענו 30 שקל
    ואחי אנחנו מקבלים בערך 300 שקל 2 גר' קצת יותר..בגלל שאני לא ידוע כמה ידיים זה עובר עד שזה מגיע אלינו, נותנים את הכסף לחבר והוא מביא לנו מהכיוון

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה נשמע ששוחטים אותכם חבר,
    300 שקל ל2 גרם ?!?!
    בזה עוד לא נתקלתי,
    אם יש לך אפשרות תיקנה פלטה,
    פלטה זה 100 גרם תמיד, אלא אם כן מורידים לכם מזה
    אבל מה שטוב בפלטה זה שאם חתכו ממנה אז רואים סימני חיתוך כי היא מגיעה בצורה מושלמת של מלבן עם פינות יפות וחלקות, זה צריך להיות טיפ טיפה יותר גדול מטבלה של שוקולד פרה ולפי מה שאני יודע מוכרים היום בין 3 וחצי ל4 אלף, ככה תדע שלא עושים עליך קופה, לפחות לא יותר ממה שעושים על אחרים.

16. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לא איזה פלטה חח אנחנו ילדים אם לא הבנת...
    אני רק בא לשאול על איך המחירים שלנו עם החברים צריכים להתנהל, כי אחד אומרים קיבלתי 3 בוף ואחד אחד יגיד על אותה חתיכה 2 בוף
    בגלל זה אני שואל מה צריך להיות לג'וינט כמה משקל ל2 אנשים לדוגמה

17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    עזוב אותך,
    תעשה לך ולחברים שלך סידור הרבה יותר נוח.
    תאספו כל אחד מספיק כסף בשביל פלטה ותחלקו אותה שווה בשווה, ככה גם לא יזיינו אותכם במחיר ובגודל
    גם לפי מה שאתה אומר אתם תקבלו הרבה יותר ממה שאתם רגילים לקבל
    גם יחזיק לכם יותר זמן
    גם יצא לכם יותר זול (כי לא משנה מה כשאתה קונה חתיכות קטנות ואתה סופר במצטבר את מה שיצא ייצא לך שאתה תשלם בערך פי 1.5, אפילו פי 2 מאשר אם היית משלם על פלטה, וזה במחירים שאני מכיר, לא 300 שקל ל2 גרם שזה שחיטה)
    וגם לא יהיה יותר ויכוח על החלוקה

סמוך עליי אתה תודה לי אם תעשה את זה.

תלך לבחור שלך, תגיד לו שאתה רוצה פלטה ותגיד לו שאמרו לך שמוכרים את זה ב3 וחצי,
    אם הוא זורק לך מספר יותר גדול מ4200 אל תקנה ממנו יותר, אם הוא לא ילד טמבל (כמו הרבה מה"דילרים") אתה תחכה שבוע שבועיים והוא כבר ירים אליך טלפון ויגיד לך שיש לו במחיר שרצית. סמוך עליי.
    מקסימום לא תעשן שבוע שבועיים לא יזיק לך [:
    אם הוא לא ירים טלפון תתחיל לחפש לך כיוונים אחרים, ואל תתביש ללכת לאנשים שגדולים ממך כי הם אלה שמחזיקים את הסיפור,
    סביר להניח שימכרו לך בקצת יותר ממה שמוכרים, ככה זה כשאתה מבקש ממישהו שהוא לא דילר, הוא יעשה עליך קופה קטנה, וזה בסדר, אבל תהיה חכם
    תגיד לו שאתם מעשנים הרבה ושאם החומר טוב אתם תקנו הרבה אז אם מוכרים לך נגיד ב4300 תתפשר פעם ראשונה, פעם שניה כבר תקבל ביותר זול (בהנחה שלא תקנה איזה חודש אחרי)

18. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי אם אתה אומר 2 והשני אומר 3 אז אולי תשימו על זה 2 וחצי וזהו שאתם מעשנים ביחד (ולבד שים כמה שבלך )
    ואם נותנים לך 2 גרם ב300 (אל תקנה יותר עד שאתה משיג מישהו אחר עד כדי קח אחי אל תחזור ואל תקנה ממנו יותרררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!)

מה שדילר ממוצא +- (כאלה שאנשים מתעצבנים שמביא קטן או חתיכה מסריחה ,אבל הם יקנו את זה רק אם הם תקועים ממש) מביא ב300 אתה תשלם על זה לדילר שלך
    בערך 800-900 שקל ,
    ומה שהדילר שלי מביא ב300 אתה תצטרך לשלם לבן אדם שלך 1200-1500 שקל !!!!!!! זה לא שחיטה זה אונס כמו שאמרתי,

אני מקווה שלפחות לפחות לפחות לפחות לפחות, מה שהוא מביא זה חמסה או הדולר וזה חום רך או בנוני כזה ולא קשה רצח איך הסוטול של זה??? מ2-4 ראש אתה מקבל סטלה של לפחות 3 שעות וראש טוב וחזק??, ממי שאתה קונה זה פשוט זבל של בן אדם נצלן ,אבל לא נורא תמיד דופקים תחדשים, בתקופה שהתחלתי היית מביא מה שאתה מביא היום ב300 ב50-100 שקל וזה גם חומר פיי 100 יותר טוב מי זוכר את הדובדבן,ואם קניית ירק ממשהו חדש קודם כל היית מעשן ממנו קודם ואז קונה או שאם זה היה נראה לך משהו לא טוב הדילר היה אומר לך תנסה קודם ואז תחליט ,אבל גם אותנו ניצלו היה דילרים שהיית קונה מהם והוא עד היה מבקש לעשן איתך את החומר שקנית ממנו, או שהיו מבאים בופים שלא מבאים ראש או נותנים ירק שהוא זכר , לקח לי זמן להבין שעובדים אלי אבל למדתי שזה קורה כמעט לכל אחד חדש אז לא התעצבני כל כך)

אני יגיד לך את הקומבינה שעשו אליך גם - י נראה לי החבר שמארגן אותך מעשן 24/7 ומציין שהוא מעשן רק איתכם או רק שיש, והוא קונה לעצמו מהבחור נגיד 300 שקל ל6-10 גרם ולכם מביא רק שני גרם מזה (רווח של פי 3-5) וגם עישן בחינם (הוא שהחבר הדילר שלו ,זה לא דילר,האלה סתם צרכן שהחליט ליהות יצרתי ומצא דרך לעשן חינם על החשבון שלך) ברח עכשיו

#18 niv, ‏15/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/13
  19. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    סתם שאלה בלי קשר,?
    אין כזה קטע שאם אתה מעשן מאצבע מסויימת כל כמה ימים אז תפתח סיבולת לאצבע לעומת אם יהיה לך חומר אחר בישיבה הבאה ותיהיה יותר מסטול?

20. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2

זה כמו שתגיד לי אם אני ישתה שבוע וויסקי 40% ושבוע אחרי זה ישתה וודקה 40% האם אני יקבל סטלה חזקה יותר?

ככל שיש יותר thc אתה תיהיה יותר מסטול וככל שיש פחות אתה תיהיה פחות מסטול וגם אם זה זן שונה הסטלה תיהיה טיפה שונה.

#20 niv, ‏15/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏16/10/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!