1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבקש את עזרתכם בבעיה שצצה לי בראש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מומין טרול, ‏19/8/14.

1. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    שלום לכולם, העניין הוא כזה: אני מגדל 3 עציצים בשטח הפרטי שלי, את אותם עציצים הביא לי חבר טוב כאשר היו עוד ממש קטנים, כלומר, הוא הנביט את הצמח וביחד שמנו אותם בדליים והעברנו למקום הגידול.

עכשיו הצמחים מתחילים לתת יבול, ייקח עוד מספר שבועות עד שיהיה ניתן לקצור, מבחינתי ההתלבטות היא איך לחלק את היבול בינינו.

כפי שאני רואה את העניין, אני גידלתי אותם, הסיכון היה כולו עליי, ואני נשאתי בנטל הכספי של הגידול (לא הרבה: דליים,אדמה,דשנים וכ'ו..)

הוא מבחינתו הגיע מספר פעמים לאיזור הגידול ותרם מעט ידע ונסיון.

עכשיו הוא ידע מראש על הכוונה שלי לגדל, ואני גם יודע שאם לא הייתי לוקח את הצמחים ממנו הוא לא היה מגדל אותם בעצמו! וזה חשוב.

אני מרגיש שבחינתו הוא חושב שאני מגדל אותם בשבילו, למעשה אני מגדל בשביל עצמי וכמובן שמגיע לו חלק מהיבול כי היה לו חלק בגידול עצמו כפי שרשמתי.

ההתלבטות שלי היא איך וכמה לתת לו ובעיקר איך להסביר לו את מהות העניין.

חשבתי שמשהו בכיוון של 20-30% מהיבול יהיה כמות יותר מיפה כדי לתת לו.

בבקשה תכתבו כל מה שאתם חושבים על המצב, כמה שיותר אנשים שיביעו דעתם וייתנו לי רעיונות יכול רק לעזור לי.

תודה רבה וסליחה על החפירה.

מומין טרול.

2. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע בעיקרון הצמחים הם שלך כי הוא רק הנביט אבל אתה גידלת השקת טיפלת ובמיוחד לקחת סיכון ! אז אני אומר תתן לו יבול מעציץ אחד ושניים תשאיר לך לי זה נראה מכובד מאוד

3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    חשבתי על מה שאתה אומר, העניין הוא ש 3 העציצים לא בגדלים זהים יש אחד ענק אחד סבבה ואחד יחסית קטן..

בגלל זה חשבתי לחשב את זה מהתפוקה הכללית..

אבל תודה על התשובה יא אח!!

4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    כמו שאני רואה את זה אז הוא כנראה חבר טוב שלך.

אם הוא לא אז לא היית אמור לשתף אותו ברצון שלך לגדל ובטח שלא לקחת ממנו צמחים.
    בתרחיש שהוא לא חבר באמת טוב שלך אז הוא עלול להחזיק אותך בביצים (תלוי בגבולות המוסר שלו) כי כרגע יש לך צמחים בגינה + הולך להיות לך חומר בבית למשך כמה חודשים.

אם הוא כן אז פשוט תדברו על זה. תעלה את הטיעונים כמו סיכון השקעה זמן וכו'. אין סיבה שלא תגיעו למשהו שמתאים לשניכם. זה פאקינג חבר - שיהיה חצי חצי אפילו למי אכפת.

אם זה איפהשהו באמצע אז תמצא נקודת תורפה. נניח הוא לא יכול לייבש בבית כי זה עושה מלא ריח וההורים (אין לי מושג אם אתם גרים עם ההורים בכלל) שלו יהרגו אותו.
    ואז תגיד לו שברגע הקציר שזה עוד רטוב אז אתה מחלק ומביא לו את החלק שלו שייבש ויישן לבד.
    הבעיה תצוץ ואולי הוא יתפשר פה יותר.

אם אתה עד כדי כך לא יכולים לתקשר אז פשוט תיתן לו כמה שנראה לך (אם אתה שלם עם ההסתרה). הוא לא יכול לדעת כמה יצא.
    לא משנה כמה המון זה ייראה כאשר תעשו קציר (אפילו אם הוא יהיה שם) זה מתכווץ ונראה אחרת אחרי הייבוש והיישון.
    מקסימום תחסוך לעצמך את התהיות ותעשה קציר לבד ותגיד לו שהיית חייב כי ההורים או משהו לא יודע מה.

5. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    תודה על התשובה המושקעת ידידי..

הוא באמת חבר טוב, והכי גרוע זה להתווכח עם חבר על זה, אנחנו שנינו אנשים מבוגרים שלא גרים עם ההורים, אין לאף אחד מה להסתיר ולא לפחד שייתפסו וכ'ו..

הבעיה היא איך להעלות את הנושא בפניו, בהתחשב בעניין שאני לא באמת יודע מה הגישה שלו לנושא, את מה שכתבתי פה זה רק לפי ההרגשה..

6. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    נחמד לדעת שיש כאן גם אנשים בוגרים שמגדלים.

תבוא אליו בסוף תגיד לו שמע יצא 100 גרם יבש. יש כאן 40 אחי זה שלך.
    להתלונן הוא לא. גם על פחות.

7. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    יש מצב, תודה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!