1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוטופוט

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Camelot2828@walla.co.il, ‏20/8/14.

1. Camelot2828@walla.co.il

Camelot2828@walla.co.il חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    למישהו יש ניסיון בגידול עם מערכת אוטופוט. רציתי לדעת איזה דשנים מומלצים למערכת. ואיך הכי טוב לעבוד איתה.

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    כל דשן שהוא לא דשן אורגני שמתאים למצע הגידול שלך:

Canna, atami, GHE, וכ'...

דשנים אורגנים עלולים לסתום את הצנרת ולפגוע בתפקוד של המערכת.

לא הבנתי את השאלה השניה אחי - מה זאת אומרת "איך הכי טוב לעבוד איתה"?

3. Camelot2828@walla.co.il

לייקים:
    0
    כרגע יש לי 8 צמחים במערכת אוטופוט עם מיכל 100 ליטר. לוקח כשבוע עד שהוא מתרוקן. סוג דשן אטאמי אני שוקל לעבור להדוונס האמריקאי ( לא צריך לאזן ph). האם זה שתמיד יש דשן במיכל זה בסדר או שאני צריך לפעמים להשקות ללא דשן. אני שבוע 3 לפריחה והצמחים קצת צהובים. עד אתמול אי סי 1.0 והיום העלתי ל1.8. ועוד שאלה חשובה המצע הוא קוקו/פרלייט לא שטפתי את המצע לפני השתילה (מים מהברז או מי אסמוזה). אולי זה גם יוצר לי בעיה. ועוד משהו לא הוספתי טוף בתחתית העציץ האם זה חשוב?

#3 Camelot2828@walla.co.il, ‏21/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏21/8/14
  4. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    עניתי לך על זה בשירשור אחר שלך אבל אנסה שוב...

1. אתה חייב להשקות עם דשנים בכל השקייה.

2. הצמחים שלך לא נראים טוב (הגדרה שמתאימה למצב בלי תמונה) בגלל רמות האי סי הנמוכות שנתת וכנראה בגלל שלא שטפת את המצע מה שחובה לעשות.

אני מכיר מגדלים שבשבוע שני כבר נותנים אי סי של 1.2...

Atami דשנים מדהימים. אל תאשים את האוכל שהוא לא טוב אם אתה לא נותן לצמחים לאכול...

כיפת אוויר מוסיפה המון בגידול קוקו פרלייט (טוף גרוס גם אלטרנטיבה). דרך אגב לא פה הבעיה האמיתית שלך...

מי אוסמוזה הם בעלי ec ממש נמוך ביחס למים מהברז מה שמאפשר לך לתת יותר דישון ולהגיע לרמת ec זהה למשל 1.8 כמו שרשמת. לא מומלץ להשקות רק עם מי אוסמוזה מכיוון שיכולים להיווצר לך חוסרים כאלה ואחרים. הכי טוב זה לשלב בין השניים (באותו מיכל)

אם תעבור לאדוונס תעשה טובה לעצמך ובכל זאת תבדוק רמת PH

5. Camelot2828@walla.co.il

לייקים:
    0
    תודה רבה נתת לי טיפ חשוב. אכשיו אני יערבב מים מהברז עם האוסמוזה חצי חצי. אני גם אשטוף את המצע לפני השתילה ב 6ph.
    וגם טוף גרוס בתחתית העציץ. ושוב תודה עזרת לי, אולי בעתיד אוכל גם לעזור לך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!