1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המידות האלה אפשריות לגידול ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י deleted5, ‏20/8/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    גובה - 70 ס'מ
    אורך - 48 ס'מ
    רוחב - 38 ס'מ

כמה עציצים אני יוכל לגדל במקום כזה ? אפשרי 2 או רק אחד ?
    כמה שאלות שיעזרו לי מאוד :

1.כמה מנורות להתקין שם ? ושל כמה וואט ? (ועם יש עוד דרישה מיוחדת למרונה ?)

2.שתי מאווררי מחשב יספיקו לחלל כזה ? או שאני יצתרך לשים מאוור קטן ?

3.עם זה כן מספיק ל2 עציצים איזה גודל לקנות את האדניות ?

4.ראיתי בתמונות של ארונות גידול שעותפים את הקירות עם איזה משהוא כמו נייר כסף מזה בדיוק איך קוראים לזה ? שאני ידע לקנות..

זהוא בערך

2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    היי מאור, גובה 70 ס"מ זה קצת בעייתי תוכל לגדל 2-3 אוטומטים נמוכים (עד 60ס"מ) בכלים של 7.5 ליטר... ואני מאמין שתהיה מבסוט או שאני בחלל כזה הייתי הולך על כלי של 25 ליטר עציץ אחד רשת 30 ס"מ מעל ואודרוב לפנק לפנק לפנק.

1.תוכל להתקין 250וואט נל"ג

2. תלוי במנורה שתבחר, אם תלך על נל"ג תצטרך להתמודד עם החום הגבוה.. עדיף לחבר לה קול טיוב תשאיר 2 מאווררי מחשב ותביא עוד מאורר 6 אינצ'

3. 7.5 ליטר

4.זהו ציפוי רפלקטיבי כאשר האור שיוצא מהמנורה פוגע בציפוי הוא לא נבלע וחוזר חזרה וככה מפיק יותר מהאור.

בהצלחה.

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    גובה בעייתי.
    לא ממליץ על אוטומטים נמוכים פה אפילו.
    לך על צמח אחד או שניים עם גיזום ושיטת scrog כמו שאדון שוקו המליץ - אחלה רעיון.

לגביי תאורה - תבחר אותה לפי יכולות האוורור שלך. סה"כ נשמע חלל קטן ולכן גם לא צריך מכשור חזק להוצאת האוויר. אבל הדבר כרוך במעט רעש ונראות לסביבה ורק אתה יודע מי מסתובב לך שם.
    מקסימום אתה יכול לעבוד בחלל כזה עם ufo led שיעשה אחלה עבודה. זה כנראה גידול ראשון שלך ואתה תהיה מרוצה.

4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    הערה - באסה עם scrog כאשר עובדים עם זרעים מקססה או שלא נקביים. זו התעסקות שבסוף יורדת לטמיון אם מתגלה שיש זכר.

5. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    נראה בעיה אני יתחיל קודם עם גידול ראשון בחוץ כי ראיתי שצריך שיטות וכאלה וזה גידול ראשון אחרי זה אני כבר יפנה מקום בארון בגדים שלי זה ארון קיר ענק
    אני יפנה תא שלם זה משהוא כמו 2 מטר גובה ואיזה מטר לרוחב

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ובגלל זה לא עושים סקרוג עם זרעים לא ידועים.

7. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    מאור,
    קח רק בחשבון שזו לא בדיוק העונה לגידולי חוץ.

אגרונום,
    מסכים חלקית רק בגלל שייתכן שמתחשק לו לנסות דברים. אני דואג לתת את המידע הרלוונטי שאני מסוגל לתת ומכאן זה החלטה שלו איך בא לו להשתעשע.

8. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    בגלל זה אני רוצה לגדל זן אוטומטי ותראה גם עם יצא לי מעציץ 10 גרם אני ישמח גם עם זה לא העונה זה עדיין יביא לי משהוא ואני גם בעיקר רוצה ללמוד לגדל בחורף אני יגדל בבית

תגיד יש לי שאלה אחרי שאני מנביט ושותל באדמה בכוס קלקר קטנה אני יכול לשים את זה פשוט בחדר כזה על השולחן עד שיצוץ משהוא וברגע שיצוץ משהוא לשים את זה בארון עם מנוררת פלורסנט 28 וואלט ? ומתי להעביר את זה לאדמה ?

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אחרי שהזרע נובט (יציאה של שורשון), אתה יכול להעביר ישר לכלי הסופי.
    נורה של 30w אולי תספיק עד ליציאת העלים האמיתיים הראשונים. לאחר מכן כדאי לעבור לתאורה יותר רצינית.

10. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    כתבתי בסוף שאני מגדל בחוץ כי אמרו לי שזה קטן מדי החלל גידוןל וגם ככה נראלי יותר פשוט בחצר
    אתה אומר אז מתי שהוא ינביט ישר להעביר לכלי הסופי ? שזה כאילו האדנית בחצר

11. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    תנביט תחת מנורה של כ-30 וואט (24/0). המנורה צריכה להתאים. CFL day light זה פתרון זול ומתאים.
    בגלל שאתה מעביר החוצה הייתי ממתין עם הצמח מספר ימים בבית. לפחות שיוציא שני סטים של עלים.

כאשר אתה מעביר החוצה אז תעביר קודם כל למקום יחסית מוצל כי הצמח מעט עדין כשהוא קטן.
    אחרי שבוע כבר כדאי שתעביר אותו למקום הסופי שלו - מקום שיש בו הרבה שמש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!