1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

על אסיד קרטונים ומה שביניהם

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י omerm, ‏21/8/14.

1. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    מה קורה חברה ?
    אשמח אם מישהו יוכל לפרט לי על סוגי האסיד השונים (שיבה כחולה, בודהה 2000, שיבה מונקי וכל השאר) מה ההבדל ביניהם, מה נחשב ליותר איכותי וטוב ובכללי חוויות שלכם מסוגי האסיד השונים, והאם הסוג באמת משנה ואם כן על איזה אסיד הייתם ממליצים

2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    כל אסיד שהוא לא סינטטי ובלי טעם הוא באיכות גבוהה. החוויה יותר זורמת בלי תופעות לוואי בלי לשון שרוף בלי תסביכים.. זהו בגדול התמונה והשם לא ממש משנה.. חשוב מה הייתה התמיסה שטבלו אותה..

תחפש avatar

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אסיד לא סינטטי..?

4. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    לאסיד אין טעם המרים הם סינטטים יענו מזוייף יענו חרטא רוב הטריפים שרצים הם מעורבבים ב 5-meo-AMT בגלל זה כולם בטריפ נשארים עם הטעם הרע לאורך כל החוויה... לאל אס די אין טעם!!!

#4 adon shoko, ‏22/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/8/14
  5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    גם לאסיד אמיתי יש טעם מתכתי. שאף אחד לא ייצפה לטיפה חסרת טעם.

6. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    thats bullshit real acid is tasteless im sorry.

7. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    במקרים שניסיתי אסיד "אמיתי" למיטב ידיעתי יש טעם טיפונת של מנטה כזה אולי, ובכללי יענו ההרגשה בגוף של האסיד זה גם בחוש הטעם כזה בערך.

8. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    מאיפה אתה יודע שניסית אסיד אמיתי?

9. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אבל לא לשון רדומה או טעם של כימיקל ממש וטעם מתכתי כמו שיש בקרטונים המרים...

10. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    בגלל זה עשיתי מרכאות
    כי אני לא יודע

11. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    ,אחרי אין ספור דלקות של פסיכודאלי כש אתה נופל על אסיד טוב איכותי אתה ישר מבין את זה בהרגשה ובדלקה אז בלי לבלבל במוח שאי אפשר להרגיש שנפלת על אסיד טוב....

12. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    אסיד שמים בתמונות זה מיקרו דוט גודל כלכך זעום שאין מצב שאתה תרגיש את הטעם שלו. מה שאתה חווה זה התוצאה מפגישה של האסיד עם סולבנט והנייר שעליו הוא טופטף. אז אסיד תכלס תרגיש טעם אבל תהיה חכם ותבין שזה לא טעם של אסיד זה סתם טעם לוואי קצת של הנייר... לעומת זאת כשאתה לוקח 5-meo-AMT שזה מה שיש באיזה 90% ממה שיש בישראל כי הרוב מבריחים מארה"ב וכדומה ושם הכל עושים עם 5-meo-AMT לעומת זאת מי שיצא לו להתנסות באסיד נקי שמגיע מאיטליה בקבוקונים ותמונות בדרך כלל זה AVATAR או OFMAN 1942 או הפרדטור שזה טריפ כפול משתי הצדדים ולא רק מצד אחד.... אז תדע שזה משהו טוב. אחרכך כשתיגע באל אס די ה"סינטטי" אתה תרגיש תהבדלים ישר ומן הסתם לא תרצה להתנסות במרים שוב. כי החוויה לא אותו דבר בכלל

13. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני לא מדבר על טעם מר שנשאר לאורך זמן.
    אבל יש בהחלט שינוי בטעם גם מאסיד "נקי" .
    איך אני יודע? כי גם כשהייתי אוכל פעם אסיד עוד הרבה לפני ששמענו על כל ה"מרים" והשטויות אלה , לא יצא לי לאכול טיפה חסרת טעם לגמרי אף פעם.
    יש מין טעם מתכתי/אלכוהולי .

14. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא יודע איך התגובה הזאת קשורה אבל

#14 adon shoko, ‏22/8/14
  15. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אני הבאתי פעם כפולים כמה גלויות של גנדלף זה של השר הטבעות מצד אחד תמונה של הקוסם מצד שני מולקולה של אסיד אין טעם בכללללללל....180 מייקרו + אלה שכפולים באמת הכי איכותיים....ודבר שני אירגנתי avatrim האלה במלודרמה אז הם דווקא היו דיי חלשים....חחחח דבר שלישי תזכרווו אין כבר הופמן 1943 בעולם כלל!!! אסיד לא יכול להשמר כל כך הרבה זמן זה רק הפוסטר שמישהו בטח הזמין מאינטרנט ואפשר לשים עליו כלללל דבר כבר

#15 delysid, ‏22/8/14
  16. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כה לא אכפת לי באמת מה הכימיקל סתם הגדרה יעני אני לא מכיר איזה יצרני אסיד או סוחרים שיש לי יכולת לדעת העיקר זה עושה לי הרגשה טובה תואם את הציפיות ובונסף ניסיתי כמה פעמים כמה דברים שמכרו לי תחת השם אסיד ודיברתי קצת עם אנשים שעשו אז נראה לי אפשר בערך לדעת כן... בכל מקרה צריך לעשות איזה אשכול הסברה בפורום ליפני טריפים או משהו למען בטחון הקוראים, אני אתחיל לכתוב איזה אשכול בעיניין שיהיה לי זמן במקום להגיד צריך לכתוב ואז אנשים יוכלו להוסיף תגובות...

17. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    יפה נכון האווטרים באמת יותר חלשים במקצת אבל האיכות שמדברת תקפיץ 2-3 יהיה בסדר O_O

היופי בסרייות האלה שאתה יכול לדחוף 4-5 ואתה תעוף אבל תחזיק בהגה. עם תדחוף כמה מה 5-meo-AMT אתה נשרט אחושרמוטה

נ.ב - האווטר זה עשו לבנות..

18. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    חבר'ה די כבר לערבב אינספור מיתוסים באמיתות. זה מספיק עולם מבולבל ומשוגע גם בלי שנכניס אליו תפיסות מוטעות.
    לשון רדומה+הרגשה מתכתית=nbome
    טעם מר יכול להיות אסיד רע אבל לא חייב.
    מפעל האסיד הכי גדול שנתפס אי פעם היה בארה"ב בשטח צבאי נטוש ששומש לפני זה לחקר טילים. התפיסה שלו סימלה את סוף תור הזהב של האסיד והכמות הזמינה שלו ירדה ב50% ברחבי העולם וב70% בארה"ב בפרט. (יותר מאוחר הזמינות עלתה עם העלייה של סילק רואד, לא סתם הוא כונה בתחליתו "מהפכת האסיד השנייה".
    באותו מפעל מפורסם עבד המדען לאונרד פיקרד והוא היה מניח את האסיד על קרטונים בעזרת מת'נול. מה שנתן להם טעם מר מאוד, אבל לא הוריד מהאיכות שלהם. יש כאלו שמחליטים להשקיע ולהניח קרטונים בעזרת אלכוהול טהור מה שלא משאיר טעם אבל זה יקר והופך את הקרטונים ליותר יקרים (משהו שתרם לחלק גדול מהמיתוס כי אנשים בדרך כלל עושים הקבלה של יקר=איכותי). בכל אופן זאת מיסקונספציה מוחלטת להניח ישר שמר=גרוע, אך אני חייב לסייג את עצמי ולהגיד שאני לא חלק מעולם מסיבות הטבע כבר הרבה זמן אז יכול מאוד להיות שאנשים יודעים יותר ממני על הטרנדים הנוכחיים במכירות. אך אם לא עוסקים בסביבה כזאת או אחרת אלא באופן כללי, מר=גרוע איננו בהכרח נכון.

19. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    ומיסטר הקשור לנושא....אתה בעצמך אמרת איך אתה יודע שנפלת על אסיד אמתי ...אז עניתי לך יא חוכמולוג

20. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    גוד וייבס:) כה באמת קצת תגובה מוזרה, שמע אם תמשיך בקו מחשבה הזה לשום דבר אין אימות.. אמממ זהו...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!