1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה נראלי פגעתי בצמח :(

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י deleted5, ‏23/8/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אתמול שמתי את הזרעים בכוס עם מנוראה מעל היום השקתי פעם אחת בצהריים
    עכשיו בדיוק ראיתי שאחד מהם התחיל להציץ ראיתי כזה גבעול כאילו הוא מרים את הראש מהרצפה
    וכמו מטומטם בטעות נפל לי הפאלפון בדיוק על הכוס כאילו ממש ממש מכה קטנה לא משהוא רציני הגבעול היה נראה בסדר כיסתי אותם בכמה פירורים של אדמה וסגרתי הארון. עכשיו הם ממש עדינים בשבל הזה יש מצב הוא מת או שאני סתם פראנואיד ?

ועוד שאלה כל השאר (3 שתילים) מתי שכיסתי את הזרעים שמתי את זה ממש מאוורר כמו שראיתי שצריך לעשות אבל אחרי השקיה אחת האדמה טיפה נדחה איפה שהזרע זה בסדר הם יצליחו לצאת ?

ואני חייב לדעת כמה להשקות אותם אפחד לא עונה לי שתלתי אותם אתמול ב4 בלילה שהאדמה הייתה לחה והיום באיזה 1 השקתי אותם כל אחד בשתי כפות מים בערך

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תשמור על הקרקע לחה.
    אני מאמין שאם תחכה בסבלנות הכל יסתדר.

למרות שצריך תמונות כדי להבין את מצב הצמח.

3. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אחי אתה לא מבין איזה מהר הם יצאו מהאדמה חחח הייתי ער כל הלילה וכל שעה אני מסתקל אני רואה הם יוצאים אחד אחרי השני
    יש כבר אחד שהראש שלו בחוץ והקליפה שבורה כזה קצת אבל עדיין לא נפלה
    והשאר רואים כזה רק גבעול והראש ממש מבצבץ כזה החוצא אני מאמין שתוך שעה שעתיים הם גם יוצאים
    והכי מוזר זה שהאחרון שיצא כבר הייתי בטוח הוא מת כי לא יצא כלום וכולם כן יצאו פתאום הוא נתן פוש עקף את כולם חחח

בואנה אני כולה יומיים בגידול וזה אחד הכייפים זה אשכרה כמו תחביב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!