1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשבון חשמל....

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י itoooo, ‏24/8/14.

1. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    שלום חברים ושבוע טוב... תגידו לדירה 70 מטר כמה לדעתכם אפשר להגיע בחשבון חשמל בלי שזה יראה מוגזם? לפי החישוב שלי 2 מנורות של 600 בצמיחה זה כבר מוגזם.. מה דעתכם? ואם יש מישו שיכול לתת תשובה מניסיון יעזור לי מאד... תודה ושבוע טוב

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אחי אתה חייב לציין איזה עוד מכשירים חשמליים עומדים להיות פעילים אם בכלל.
    שתי מנורות 600 וואט בצמיחה ועוד שניים כאלה בפריחה ועוד שתי מפוחים ועוד ארבעה מאווררים עדיין לא יוציאו לך חשבון חשמל מוגזם
    אם תקפיד שהנורות בצמיחה יפעלו רק 18/6 וכמובן שהנורות בפריחה רק 12/12.

זה סך הכל פחות מ-3,000 וואט שפועלים פחות מ-18 שעות ביממה, זה לא ייצא חשבון חשמל נמוך אבל בטוח לא משהו שעלול
    לעורר חשד עבור דירה 70 מטר רבוע, אם זה נמצא במקום עם אוכלוסיה עמידה אז חשבון החשמל שלך בכלל "יתמזג" מעולה - אתה תתפלא
    כמה שישראלים מתבכיינים על מחירי החשמל אבל צורכים אותו בכמויות, יש משפחות שמשאירות את המזגנים בקיץ דולקים 24/7...

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    זה הדבר שהכי לא נקלט!!! כאילו החום עד כדי כך בלתי נסבל אני אישית מתמודד עם החום הזה מעולה גם בלי מזגן או מאוורר אפילו אבל כנראה שיש אנשים שפשוט לא יכולים בלי.

4. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אחי בוא תגור באילת תראה מזה חום חחח יש לנו 2 מצננים בבית אחד בכל קומה ומתחילת החופש הם דלוקים 24/7 באמת שלא זכור לי מתי כיבנו אותם חחח
    יצא חודש קודם חשבון חשמל של חודשיים 1200 שקל נראלי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!