1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה מיליגרם זה בוף ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏14/10/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    ראיתי את ההודעה רק עכשיו

רק פעם אחת קיבלתי דולר ובפעמים האחרונות חתיכה סימטרית מבחינת אורך ורוחב בערך וקשה לא רכה בכלל

וסוטול [גוינטים] של שעה וחצי. בערך..בדרךכלל למשל אנחנו 3 חברה לדוגמה אז אנחנו מביאים 2 גוינטים של 0.2 מילגרם כל אחד אז 60 שקל סה"כ
    לפעמים אנחנו שתים ומכינים אחד שנותן ראש לשעה ככה

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה יכול לחתוך את זה אם היד?? או שאתה מגרד את זה אם אם מגרדת כזאת של עגבניות או סכין ומשהו דומה??) או שמספיק רק נגיסה קטנה אם השן??
    אם רק נגיסה וזה לא קשה לפרק אותו אז זה לא חייב ליהות חומר גרוע אבל אם אתה מגרד את זה ומשתגע בשביל לחתוך אז זה חומר חרא הרב. והריח שלו בכללי ריח טוב כזה של בוף או יש ריח של פלסטיק כזה או ריח מוזר בנוסף לריח של החשיש??
    גוינטים צריך לפחות 3 גוינטים בשביל ליהות מסטול הרבה זמן ,אבל באנגים מספיק 4-5 ראש בשיבל ליהות מסטול לפחות ל3-4 שעות . אתה קם רגוע כזה ואם תחושב טובה של עישון???

נסיית להפיל פעם אחי??? או שנחנקת ולא הצלחת להפיל?? כי אני ממליץ לך לעבור להפלות זה יותר חסכוני ומביא ראש מהר ,ותתחיל בלהפיל בקטן ברבעי ראש עד שתתרגל ולא לפחד לסחוב עד הסוף כמה פעמים יהיה לך קשה עד שתצליח כמו גדול.

#22 niv, ‏16/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏16/10/13
  3. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    דווקא אני חייב להסכים אם מה שרשמת(asasd), האחוזים לא אומרים הרבה. יכול להיות זן og kush שעושה לך הרגשה מטורפת וזן אחר עושה הרגשה שונה לגמריי, זה ממש תלוי בזן של הצמח וכל אחד עושה סטלה שונה בגלל זה יש כל כך הרבה זנים.

ואני מאמין שאם אתה מעשן אותו זן הרבה זמן נגיד 5 גרם בגרם ה4 זה כבר בקושי יעבוד עליך אבל אם תעבור פתאום למשהו שונה תרגיש ראש פיצוץ, זה קורה לי הרבה.

למרות זאת! חום משום מה מחזיק כמעט תמיד הרבה יותר זמן בכוח שלו, אתה יכול לעשן הרבה יותר באותו עוצמה של השכטה הראשונה בהשוואה לירוק.
    אם היה פה כמו בקאליפורניה הייתי מגוון בטירוף כדי לבלבל את הגוף.

4. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    כה כל מה שקיבלנו אפשר לחתוך פשוט עם הציפורן זה לא רך אבל אפשר לחתוך רק פעם אחת קיבלנו רך
    ואין לי מושג מאפה להביא מבחנה

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אז זה חתיכה רכה אחי אם אתה יכול לחתוך אותה אם היד, לך לפיצוציות בעיר 1 אחרי השני ותשאל אם יש להם מבחנה ,בסוף תמצא מילה שלי.
    קנה בקבוק אלוורה ותעשה שם חור (יש שם מין עיגולים כאלה שנכנסו טיפה בתוך הבקבוק ושם לעשות את החור זה במיוחד בשביל המבחנה נראה לי)

את החור עושים ככה אתה לוקח סגריה נוגע איתה בבקבוק עד שיוצא חור וגם לקחת שאחטות קטנות כאלה עד שזה נכנס ונוצר חור, אחרי שנוצר תראה אם המבחנה נכנסת בתור הבקבוק ואם לו אז כל פעם תן שם עד נגיע אם הסגריה על החור עד שזה נכנס (לא יותר מנגיע של שני שניות)
    וזהו יש לך באנג מוכן ,את הפעמים הראשונות שאתה מנסה להפיל תתחיל בקטן ממש בהפלה של רבע מבחנה לא יותר (ולקסוס את הטבק אם מספרים זה יכול לעזור בהפלה) בכמה פעמים הראשונות אתה תיחנק כמעט בדוק אבל תוך כמה פעמיים אתה תלמד להפיל כמו מקצוען מי שלמדת את השיטה זה כבר רץ.

"ואת הקסס שים במבחנה בלי לשים בה נייר כסף או עד משהו החור שם לא יפיל את הקסס לבקבוק (נתקלתי בחדשים שעשו את זה בגלל שהם עישנו קודם טבע אז זה
    סתם טיפ)

#25 niv, ‏16/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏16/10/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!