1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מרשם לקאנביס רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י רוזה, ‏28/8/14.

1. רוזה

רוזה חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    רציתי להתעייץ בנושא של מרשם לקאנביס רפואי אם אנשים שמבינים בזה יותר מימני...
    אבא שלי הוא איש מאוד חולה. הוא נכה,חולה סכרת,עושה דיאליזה כל יומיים ומחכה להשתלת כילה כרוב ל-5 שנים.
    לפני מספר שנים הוא עבר ניתוח ברגל והושתל לו בורג באורך 6 ס"מ כדי שיוכל לנוע...הוא מתנייד בעזרת מקל הליכה ונעליים עם מדרסים וסובל מכאבים רבים...
    לפני מספר ימים כשיצא מהאוטו הוא הרגיש חולשה,מעד,נפל ארצה ונחבל...כרגע הוא מאושפז בבית החולים קפלן וסובל מכאבים רבים.
    השאלה שלי היא האם מגיע לו קאנביס רפואי והאם זה יטיב עימו במצבו הלא פשוט?! לפני שאנחנו נכנסים לתהליך הארוך הזה.
    תגובות,יעוץ,סיוע יתקבלו בברכה

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    במידה ואביך מטופל במרפאת כאב לזמן של מעל לשנה ומשתמש בכדורים שהרופא רשם לו- ואלו לא מטיבים עימו-
    ניתן להבין מדבריך שהוא אכן זכאי במצבו לקנאביס רפואי.
    הקנאביס ימתן לו מאוד את רמות הסוכרים בדם , עוזר מאוד להתמודדות לאחר הדיאליזה. וכמובן , יעזור לו להתמודד עם הכאב הגופני התמידי בנסבלות וסובלנות.

רפואה שלמה והצלחה לאבא, שיהיה בריא!

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני מאמין שזה מסוג המקרים שיכנסו תחת "חריגים" ויכול להיות שהוא יכול לקבל מרשם די מהר (למרות שאני לא יכול להבטיח כלום זה בסך הכל מה שההגיון שלי אומר),
    השאלה היא אם הוא בכלל רוצה.. אם הוא רוצה לנסות פשוט תדברו על זה עם הרופא

4. רוזה

רוזה חבר חדש

לייקים:
    0
    הוא לוקח עשרות כדורים ביום,אני בספק אם הוא עצמו יודע מי נגד מי...לגבי מרפאת כאב לא ידוע לי.
    תודה רבה רבה:)

5. רוזה

רוזה חבר חדש

לייקים:
    0
    הוא בהחלט היה רוצה להיתנסות בתיקווה שזה באמת עסוי לעזור,השאלה המרכזית היא מה יעלה בגורל רישיון הנהיגה שלו? האם ישלל? או איך זה עובד בעצם?!

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בקטע של הרישיון אסור לו לנהוג תחת ההשפעה. אבל אם כבר את בקטע של מה כתוב, לפי הרישיון הוא גם צריך לצרוך את "הסם המסוכן" בחדר סגור ולבד.

7. רוזה

רוזה חבר חדש

לייקים:
    0
    אז בעצם אתה אומר שהוא יוכל להמשיך לינהוג אך לא תחת השפעה,הבנתי נכון?
    איך הם יכולים לפקח על זה?

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הם לא.
    אחת לחצי שנה - שנה יקראו ל ל"מכון לבטיחות בדרכים" לעשות מבדקי כשירות. זהו סה"כ.

9. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    הייתי ממליץ לכם קודם כל לנסות לעשן פעמיים שלוש שהוא יראה אם הוא בכלל רוצה, שכל העבודה של להשיג רישיון לא תיהיה לחינם.
    רק תוודא שהוא לא מעשן נייס או משהו בסגנון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!