1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי חיפוש ברכב..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י michelul, ‏31/8/14.

1. michelul

michelul חבר חדש

לייקים:
    0
    היי יש לי שאלה חשובה
    אם אני נוהג ברכב עם חבר ושוטר עוצר אותנו לחיפוש (עזבו את כל ביורוקרטיה של החיפוש כן היה חשד לא היה חשד)
    עליי וברכב הוא לא מצא כלום אבל על החבר היה האם אני יכול גם לעמוד לדין על זה או שאי אפשר לעשות לי כלום?
    אשמח לתשובה..

2. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    שאלה טובה, הגיוני מאוד שכן, כי טכנית החומר היה בתוך האוטו שלך. מצד שני השאלה לא רלוונטית כי אסור לשוטר לעשות לך חיפוש ללא אישורך או חשד סביר. אם נתת לו אישור או חשד סביר אין שום דרך לצאת מזה. הפיתרון הוא למנוע תחיפוש מראש.
    עכשיו עזוב את כל זה, במידה וזה אומר שתצא נקי, מה תדפוק תחבר?! מצטער אם אני מעליב אבל זה נותן לי קונוטציה לאנשים שנותנים שמות בחקירות.

3. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יעשו לך כלום. מקסימום יזמינו אותך לחקירה. אלא אם כן עישנתם ברכב, והאישום הוא על צריכת סם, ואז יכולה להיות בעיה, כי אתה נהגת. בכל מקרה, תוודא שברור לחוקרים שאתה לא מעשן.
    קח את זה בקלות, זה נראה מפחיד, אבל זה לא אישום רציני. תגיד תודה שלא עישנת כשעצרו את הרכב...

4. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אם מאשימים את חבר שלך עם אחזקה תגיד להם שאתה לא מעשן ולא ידעת שיש עליו כלום.
    תתאמו גרסאות גם שלא תפילו את עצמכם.

5. michelul

michelul חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש לא מדבר על הלשנה מסוג כלשהו
    פשוט כשאנחנו בחברה יוצאים אנחנו מעדפים שעל הנהג לא יהיה כלום
    כן עדיף שאני יקבל רישום או תיק על אחזקה ולא שמי שנוהג יקבל שלילה וכל הקנסות שבדרך כלל מצתרפים לזה
    לכן רציתי לדעת אם מה שאנחנו עושים זה בסדר או שבעצם זה לא נותן כלום ועדיין הנהג ישא בתוצאות..

6. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    אם החבר לא מודה שזה שלו יש מצב שיפתחו לשתייכם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!