1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך בנאדם מגיע למצב כזה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏5/9/14.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    https://www.youtube.com/watch?v=Oy2cBDtjDsI&feature=youtu.be

כמה טיפות הבנאדם לקח שהגיע לכזה מצב?
    הייתי בטוח שבטריפ רע הבנאדם נראה מפוחד וחרד למצב שבוא הוא נמצא, אבל לא חשבתי שזה מגיע לרמה של התפתלות על הריצפה..
    הוא נראה מנותק לגמרה מהמציאות, יש מצב לחזור להיות נרומאלי אחרי מצב כזה?

קצת איכזבה אותי הרמה של האנשים שם, איפה כל הסטלנים הטובים שידעו מה לעשות? הבנאדם אוכל חתיכת טריפ רע ומה שהוא צריך לשמוע זה חבורת בבונים
    ועוד איזה אהבל שצועק לו שעוד 15 דקות הוא הלך למות והבנאדם הזה כבר גמור.. ממש מעודד את המסכן.

באמת שלא חשבתי שזה הקהל שפוקד את מסיבות הטבע בשנים האחרונות, אני כנראה בחיים לא יצא למסיבת טבע שהיא משהוא בסגנון הזה, פסטיבלים בכיף! אבל במסיבות פרטיות כל הג'מעה שם נראה לי על הפנים!

#1 LarryOG, ‏5/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/9/14
  2. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    לא מצליח לראות את הסרטון, אבל קח אותו בעירבון מוגבל. אין לך מושג מה ובאיזה כמות הוא הכניס לגוף שלו.
    מה שכן, אסיד זה לא קנאביס, אתה לא תרדם אם תקח יותר מדיי, אתה תשלח למימד אחר. :p
    דע את עצמך.

3. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    נראה לי לקח המון אקסטות הטמבל!!

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לדעתי כל הכימיכלים האלה רק מעקבים את הלגליזציה של המריחואנה!
    מצבים כמו הבנאדם הזה הם פשוט מקרה מזעזע ועצוב, כי אחרי שרואים דברים כאלה ישר יאיר גלר וחבריו "הנה תהפכו את הסמים לחוקים וזה מה שיקרה"

ראיתי איזה סטלן שכתב בפייסבוק בעקבות המקרה הזה, הוא כתב שמי שמתפלפ זה בגלל שהוא מכניס סיפורים אישיים מחייו לתוך הדלקה, אבל עדיין מאיפה יש לבנאדם שליטה שלא יקפצו לו כל מיני מחשבות מהעבר?

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    בואננה מה עובר עליו מסכן ואיזה אנשים טמבלים יא אללה...
    שיעזבו אותו בשקט תראה איך הם מחזיקים אותו בכוח ומתעללים בו זה בסוף עובר והמפגרת ברקע שצועקת "די יוסי די" איכסס אנשים לא מבינים שזה רק מזיק שהם לא נותנים לו לנשום ככה שהם עומדים ככה הוא נהיה חנוק מהאנשים פשוט גועל נפש של אנשים

#5 buddy, ‏5/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/9/14
  6. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    זה אסיד בדוק חחחחחחחחח איזה גנוב הבחור הזה,זה מה שצריך לזכור חברה לא לקחת יותר מידי אסיד ואם אתם כבר לוקחים אסיד תעשו את זה עם אנשים שאתם אוהבים ובסביבה רגועה ולא מתסבכת כמו שהבחור הזה היה כי לדעתי מה שרק דפק אותו יותר זה הסביבה המתסבכת הזאת שהקיפה אותו שהוא דלוק מהתחת

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מה אסיד? מתי איי פעם בחיים שלכם ראיתם מישהו ככה מאסיד.
    זה אלכוהול, אמדי, אולי גם עם אסיד.. אבל בטוח לא אסיד לבד.
    ואתה לא רואה שזה מסיבת פרוגרסיב של ערסים וצ'אחלות? כולם שם שותים פול וודקה רדבול עד שהם מתים.

8. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    איזה שטויות אתה מדבר..
    אני בכלל בעד לגליזציה של כל הסמים בכללותם שכל אחד יבחר מה בא לו לעשות

9. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    בטח שזה אסיד ראיתי הרבה אנשים שהדביקו כמה טיפות והתחילו לזחול על הרצפה ולאכול כאפות מה קרה לך
    אם זה היה מאם די הוא בטח היה נשכב על הרצפה ומיירר כמו כלב או משו

10. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    זה גם יכול ליהיות שילוב שהמוח שלכם לא חשב על זה אפילו. היום לאנשים אין כבוד למה שהם מכניסים לפה שלהם.

11. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    תגיד את זה להומואים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!