1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לפני קציר: האם יש טעם להשאיר צמח רגיל בחורף?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י גוזון, ‏7/9/14.

1. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    כמה ימים עד שבוע לפני קציר. מדובר בצמח לא אוטומטי, כנראה סאטיבה אולם זן לא ידוע. גידול חוץ, נשתל במרץ נקצר כעת (בעוד שבוע נראה לי)

השאלה אם יש טעם לחתוך את הפרחים ולהשאיר את השיח באדמה. יש סיכוי שיצמיח שוב? יש סיכוי שישרוד את החורף? (לא מאוד חם כאן בחורף, שנה שעברה היה אפילו שלג כמה ימים). מה אומרים? לעשות כמנהג האוטומטים ולעקור אותו עם שורשיו או להשאיר באדמה?

תודה לעונים.

תמונות

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לפי דעתי תשאיר ואו שהוא לא ישרוד את החורף וימות או שהוא כן ישרוד ושנה הבאה יצא לך עוד כמה גרמים

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה הולך לטפל בו למשך שנה?
    רעיון מעניין, למרות שיש סיכוי טוב שהוא ימות.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא אמרתי לטפל בו אבל אחרי החורף לחזור ואם הוא עוד חיי אז להתחיל לטפל בו

5. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אני ראיתי פעם מישהו מביא מחזור שני שחבל על הזמן. להפסיד אתה לא תפסיד כלום בכל מקרה...

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    תודה לכל העונים :)

האמת שיש לצמח אחות, שלהערכתי קטנה ממנה בחודש (למרות שנשתלו ביחד, כרגע היא עם שיערות לבנות עדיין ונראה שיש לה עוד גמה שבועות) כך שלא אכפת לי להמשיך להשקות אותו בזמן הקרוב, ובחורף ממילא יהיה גשם (בתקווה) אז לא אצטרך להשקות.

אם אני לא טועה אגרונום אמר פעם שמריחואנה לא שורדת קור של פחות מחמש מעלות, ובירושלים בחורף ישנם לא מעט ימים כאלה. אז רוב הסיכויים שלא תשרוד אבל יודעים מה - ננסה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!