1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קריאה לסטלני הארץ!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י חמסה, ‏9/10/13.

1. חמסה

חמסה חבר חדש

לייקים:
    0
    אנו פונים לקהילה המעשנת בארץ, להפגנת ענק מול הכנסת! ב5.11 זה מתחיל! לעולם לא תהיה לגיליזיציה בצורה כזאת! ההפגנה לא תתקיים עם אישורים בכדי להביעה את העובדה שלא נוותר על זה רק בגלל שהם אוסרים אלינו! אם אתם לא רוצים לבוא בגלל שאתם מפחדים שיזהו אותכם? אם נגיעה מספיק אנשים לא יתייחסו לזה כקבוצה של כמה אנשים שמפגינים- הם יחשבו על כוח כלכלי-חברתי-פוליטי אשר יכול לאיים על הכוח ה"בלתי מוגבל שלהם" אנא הכניסו זאת ללבכם

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    הבעיה שלנו הסטלנים
    עושים ראש ואין כח לזוז לשום מקום ...
    צריך פשוט להמשיך לתמוך במגזין , תמר זנדברג ומשה פייגלין שאני פשוט מעריץ אותו ואת דעותיו.
    תמיד התלבטתי למי להצביע בבחירות

מצד אחד אני ימני מצד שני מפלגות הימין נגד לגיליזציה , פייגלין שינה את כל התמונה.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אנחנו צרכים ללכת לתחנת המשטרה אם בוף בתוך שרשרת כזאת ולעשות לשוטרים סימן של לקחת אותנו לתמעצר וככה לעשות 300-400 איש,לעשן איזה גוינט לריח לא יזיק ואני מבטיח לכם שיהיה חוקי אם יעשו את זה לפחות 1% מעשנים קבוע ללכת לעצר ואז לחזור לשם כי איפשר לשים 400 איש ביחד במעצר אם הם עושים את אותו עבירה זה עודף אכלוסיה ושלא נדבר אם יעשו את זה 1000-3000 אלף שזה פחות 0.50 מעשנים בישראל ובום אתה תוכל להיות אם ראסטה ולעשן שאחטה בתחנה של האוטובוס ולגדל בתחנת המשטרה ולכל אסיר 4 גרם ביום ישעשה מה שירצה איתם . _ואז ניהיה מדינה של סטלנים וטובי לב

4. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    יאללה אני בא אם חברים באמא שלכם חייבים לעושת משהו
    אני לא יכול יותר

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    איזה באסה אין לי אם מי לבוא אבל אם היה באמא שלי הייתי בא. וגם בא חצי חצי .

6. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בסטלה מתה אבל אני לא רוצה שידעו שאני מעשן.. רק הסטלנים יודעים שאני מעשן.. צעופף רצחים..

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חמסה טובה אני מנחש כמוני כמוך?

8. matantan

matantan חבר חדש

לייקים:
    0
    מגיע אבל השאלה שלי אם זה מאורגן או לא פתחתם אירוע בפייסבוק?

9. חמסה

חמסה חבר חדש

לייקים:
    0
    בגלל שניסינו להביא אנשים לא היה לנו זמן לפתוח קבוצה... היא תפתח מחר.. אנחנו לא מתחייבים שיגיעו הרבה זה תלוי בכם... אך התוכנית החלופית היא לפתוח מין תחנת הסברה על קנאביס אם יגיעו פחות מ30 אנשים... ככה שאם יש לכם עלונים/טקסטים בנושא (אפילו מהאתר פה) תביאו (אבל בחייאת שיהיה בצבע!)

10. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    באיזה שעה ההפגנה?
    אני מקווה שאחה"צ כי בבוקר אני לומד. גם לי אין עם מי לבוא ולא מפריע לי להגיע לבד אבל ניב אם תרצה אשמח להיפגש איתך שם :)
    לקנאביס גם אני פעם לא הייתי רואה את עצמי יוצא לכזאת הפגנה אבל היובש ה ר ג אותי ואין מה לעשן ככה שאני מת לעשות משהו למען הלגליזציה. הרעיון של ניב נראה ממש מדליק רק שאין מה להדליק וחבל. אני בעד צעדים פרובוקטיבים. זה נראה לי פשוט הזוי שאפשר לשבת בכלא על גראס. קלטו תסיטואציה "על מה אתה יושב?" "אני? על גראס..." לא הזוי? חייבים לעשות משהו...

11. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אני גם בעד לצאת להפגין שלא תבין אותי לא נכון
    פשוט צריך לקבוע תאריך חודשיים מראש ולשריין את התאריך כדי לצאת להפגנה
    ולנהל סוג של קמפיין שיופץ לכל חור אפשרי במדינה
    אם סה בפייסבוק בטלוויזיה וברחבי האינטרנט
    שיגיעו לשם שמות כמו פייגלין תמר גדי וילצרסקי וכל המפורסמים שתומכים
    רוב ההפגנות שהיו עד עכשיו התמקדו רק בחולים שבאים להפגין וחלק מהאנשים שגרים בתא שזה לא סיפור בישבילם לקפוץ לשעה
    אני מאמין אם יהיה קמפיין טוב ומישהו ישקיע כמה אלפי שקלים יגיעו למעלנ מ10 אלף אנשים
    צריך ליצור באזז
    אחרי הפגנה רצינית כזאת אני גם בטוח שיקרה משהו גדול

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    עכשיו קורה משהו גדול ואתם מפספסים אותו מול העיניים.
    צריך לתמוך בהצעה של פייגלין, ולהפעיל לחץ על השרים עכשיו! ויכול להיות שנקבל מה שאנחנו צריכים לא בעוד שנים, אלא ביום ראשון הקרוב.

13. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    השרים מאשרים ואז זה הולך לקריאה ראשונה ואז שנייה ושלישית בכנסת.
    זה לא שביום שני תלך לרופא שהוא יתן לך מרשם.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני יודע איך העניין הזה עובד, אבל אם זה עובר, קיבלנו כבר משהו גדול.. ואחרי יום ראשון, אם זה עובר זה רק עניין של זמן.

15. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    יאללה שיהיה חוקי

#15 niv, ‏17/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!