1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה ג'וינט נקי.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאבי0, ‏6/9/14.

1. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול עישנתי בפעם הראשונה ג'וינט נקי ממש בלי טיפת טבק וזה היה רפואי (אלסקה). אני אגיד את הדברים הטובים והרעים

טובים:
    דבר ראשון-פשוט ואוו.במילה אחת באמת וואו. שמתי אוזניות והייתי פשוט בעולם אחר פשוט ריחפתי והתחלתי לשיר תוך כדי המוזיקה ופשוט חייכתי הכל היה לי נראה רגוע וכיף הייתי נראה כמו זומבי עם העניים. הרגשתי שאני בעולם אחר באוזניות וחברים שלי בעולם אחר מחוץ לאוזניות על כל מחשבה שלי כאילו נוצר עולם שלם חחח קיצר קטלני ביותר!!

דברים קצת פחות כיפיים :
    1.שלפעמים שחכתי מה אני רוצה להגיד ולקח לי כמה שניות להיזכר,קטיעת חוט המחשבה והזמן.

דברים רעים:
    אבל היה משהו שממש הדאיג אותי ואני שתענו לי על זה.
    ששכבתי עם האוזניות הכל היה רגיל ושמח וכיף כמו שרשמתי למעלה אבל ברגע שירדתי במדרגות שהלכנו לאכול הלחץ דם שלי עלה וממש הרגשתי את הלב שלי פועם חזק ממש והתחלתי להזיע ולהתנשף כאילו אני על סף התקף לב קיצר חשבתי שאני אחזור לשכב זה יעבור וזה לא עבר ככה עד שהלכתי לישון הייתי עם לחץ דם ממש גבוהה מתנשף ומזיע כבר ממש חשבתי להעיר את אמא שלי או משהו כי זה הלחיץ אותי רצח,יש למישו מושג למה ??

2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    ניסית לשתות מים? נראה כאילו פשוט התייבשת.

3. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן גם שרף לי רצח בגרון אז הייתי חייב לשתות כל שניה ועכשיו שאני חושב על זה באמת שתיתי הרבה ישלך מושג למה ?

4. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    קנאביס מייבש...
    מה שכן, במקרה כזה אני בד"כ מתיישב ונושם עמוק כמה פעמים וזה מסתדר.

5. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה מה שגם אני נסיתי לעשות אבל עדיין היה לי חם יש מצב שזה בגלל שהייתי בחדר עם פחות מזגן ? שחזרתי לחדר שלי שיש בו מזגן הפסקתי כבר להזיע ולהתנשף אבל עדיין היה לי דופק גבוה

6. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    תשמע זה קורה להרבה אנשים שקמים משכיבה ממושכת לעמידה וישר עושים איזה פעולה כמו הליכה. הפתרון הוא לעשות הכל בקצב המתאים לך, הגוף משדר לך מה מתאים לו ואתה צריך רק להקשיב.

7. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אחרי זה נשכבתי ושמתי שקיח קרח על הצוואר לא יודע קראתי שזה עוזר.. אבל בכללי באמת שזו אחת החוויות הכי נדירות שחוויתי וגם נרדמתי אחר כך כמו תינוק חח

8. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1

חחחח הטעות הכי גדולה שמישהו יכול לעשות זה להרגיש את הלב שלו אחרי שהוא עישן
    זה יכול להכניס לסרטים
    פשוט תתעלם מזה, תמיד כמעשנים עולה הקצב לב פשוט אם אתה מייחס לזה חשיבות אתה יכול ממש להיכנס ללחץ מזה

9. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    חח זה בדיוק מה שחשבתי עכשיו נראה לי שפשוט חיכיתי יותר מדיי שהקצב ירד ושמתי לב רק לזה אז הלחצתי את עצמי..
    ולמה כולכם מתייחסים רק לרע אומרים לכם בנאדם נהנה היה פצוץ מהתחת חחחחחח באמת שהיה לי טיפה הזיות כאילו ראיתי דברים שרחוקים קרובים אליי וזה אבל זאת חוויה נדירה

10. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    כן זה קורה, גם לי נודר שזה אחד המלחיצים לפעמים באמת שאני פשוט יושב ומנסה להירגע ולנשום עמוק ולפעמים כשזה ממש חזק שוכב במיטה כמו מטורף ומחכה שיעבור

11. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    חחח איזה שטויות

12. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    אני לא מבין למה מעשני נייסגאי פותחים פה אשכולות על ירוק..

13. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אולי הם חושבים שזה אותו דבר/דומה אז שואלים על ירוק ולוקחים את זה לנייסגאי

14. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה חווית שינויים דרסטיים בלחץ הדם שלך, זו יכולה להיות חוויה לא נעימה גם אם אתה לא מסטול. אני אסביר קצת:
    כשאתה שוכב כל השרירים בגוף רפויים, הדופק נמוך, לחץ הדם נמוך וכלי הדם מתרחבים. ברגע שאתה קם לאחר שכיבה ממושכת ובפתאומיות הגוף לא מספיק להסתגל למצב החדש ואז מגיעות תופעות כמו סחרחורות, בילבול ולעיתים איבוד הכרה.
    מתי שאתה מעשן קנאביס הכל אותו הדבר, רק בהקצנה. לחץ הדם נמוך מהנורמה, הדופק נמוך מהנורמה וכלי הדם מתרחבים באופן די לא שיגרתי. לכן כשאתה קם בפתאומיות וישר מתחיל ללכת, אתה בעצם מכנסי את הגוף שלך לפאניקה, מפני שאספקת הדם לשרירים הפועלים ולאיברים החיוניים בחלק הגוף העליון (מוח, לב, סרעפת ועוד) נפגעת באופן משמעותי. מכאן התוצאה שהגוף שלך נכנס למצב של סטרס שלא הצלחת לצאת ממנו עד שנרדמת.
    חשוב לזכור שבדרכ מתי שהראש ממש מסטול אז גם הגוף סוג של "מסטול" ומגיב באיטיות, ולעיתים בהקצנה. לכן זה לא רק כיף, אלא חשוב לעשות הכל בפנאן ושאנטי, לא למהר לשום מקום, לא להילחץ מכל דבר ובכללי פשוט להינות מהסטלה. ברגע שמתחילים להילחם בסטלה הכיף נגמר. צריך ההפך, לזרום. :)

15. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    אה גם לך זה קרה חח ? יופי אני לא היחיד :)
    למה שטויות ולמה בטון כזה מזלזל ? אני אומר לך נלחצתי
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ולפי מה אתה קובע שעישנתי נייס ?
    עישנתי ירוק תפסיק לזיין תשכל אני מבין בזה אני לא טמבל ואני בחיים לא יגע בנייס
    גם מה שרשמתי לזה מלמעלה, עישנתי ירוק אלסקה אני בחיים לא אגע בנייס
    דבר ראשון, תודה רבה על התשובה המפורטת ועל שהרגעת אותי :)
    פעם הבאה אני אעשה הכל לאט בדיוק כמו שאמרת..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!