1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זה פרום קנאביס ולא פרום טרפים!!!!!!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏18/10/13.

?

מה אתה חושבים אני צודק או לא?

1. כן.

0 דירוגים
    0.0%
  2. לא.

0 דירוגים
    0.0%
  3. אפשר מדי פעם, ושזה לא יהפוך להרגל כי זה סתם מציק.

0 דירוגים
    0.0%
  1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    דייי כבר לפרסם פו סמים אחרים, לא שיש לי בעייה (אם מישהו רוצה לקחת טרפים או סמים אחרים אני לא שופט אף אחד) מי שרוצה יזריק לעצמו מיצדי גם הרואין או נפט ,כל אדם אדון לאצמו ועל הגוף שלו,כל פגיעה באחר זה לדעתי פשע שלא צריך ליהות בו חמלה.

כמו שלא צריך לפרסם פה דברים על גאונות איינשטיין,לא צריך לפרסם פה דברים על סמים אחרים , ולשינהם לא נועד הפרום ושניהם לא קשורים בשיט לאתר.

אני חושב שזה גם עושה לנו איזה שהו נזק ונותן לאנשים שנגד ,יותר כח וגם יותר הגיון להגיד שקנאביס גורם לאנשים להשתמש בסמים אחרים וזה סם מעבר לכל דבר,וזה גם דיי פוגע לנו בתדמית.

זה הודעה שכתבתי למישהו ונקווה שזה יעביר מסר פה לאנשים.

ציטוט פורסם במקור על ידי הבורח צפה בהודעה
    dmt זה לחולי נפש שמעונינים לשרוט את נפשם וזה לא משנה אם זה צ'אנגה או אבקה.
    נראה לי אני יעזוב תפרום (אם הנהלה לא תקשיב לי ותמחק אשכלות כאלה) הזה פאק dmt סלוויה אסיד , עד מאט גם אקסטות ולבן ואז נקרה לעצמו פרום הנרקומנים הגדול

תעשנו חום- ירוק למה ללכת למסלול של נסיונות סמים רב מכורי הסמים הכי גדולים עברו סם סם עד שלקחו לבן או ספדים או סמים פסיכודלים מעורבבים או אקסטות (בטענה שזה לא ממכר ומכעט לא מזיק או שרק נקי זה בריא) ואז אם הלבן (או מה שאמרתי) בא גם הנסיון של הרואין, או שעבדו על זה שרצה לקנות קוקאין אן על הסוחר שלו ונתנו לו הרואין במקום קוקאין (זה קורה לסוחרים חדשים הרב או שזה קורה לסוחרים שלא בודקים את החומר לפני או לוקחים מישהו שיבדוק) או בשל אי ידע (כי יש סוחרים שחושבים שקריסטל זה הרואין וגם יש מכורים שחושבים את זה או יש כאלה בכלל חושבים שזה סם אחר מקוקאין והרואין) או כאלה שמנסים מרצון (בטענה שהסנפה ועישון ממכרים פחות מהזקרה ורק הזרקה זה של נרקומנים) (חבר שלי היה מכור שנה להרואין בגלל שנתנו לו הרואין ואמרו לו שזה קוקאין) או לעבור לקראק או להיות מכור כבד לממרצים כבדים ולנדרים שיש כסף להיות מכור כבד לקוקאין (כמובן שהרבה לא יהפכו לנרקומנים אבל זה המסלול הנכון גם הבן של השופט אמר שניסה לבן בסופו של דבר אם נסיונות הסמים שלו אבל למזלו לא התחבר אליו) ןאני יוסיף פה שקוקאין זה ממכר פחד ואל תזלזלו בסם הזה. אני מכיר כאלה שמפעם אחת היה להם קריז כבד לקוקאין.
    אני גם מקיר את כי גדלתי בשכונה כזאת ואני יודע איך הסחר מתנהל ואיך הדרדרות של נרקומנים מתנהל יותר מהרבה אנשים פה ואני לא יגיד אם אני הייתי סוחר או לא אבל תאמינו לי שאני יודע את זה מהשורש , וזה עד משהו שבגללו אני חושב שקנאביס צריך להיות חוקי כי בסוף כל מי שמארגן בחום או ירוק ינסה להתארגן מסוחר שינסה למכור לו משהו אחר (בזה שהוא אומר לו שיש לו גם אסיד או עיגולים אם הוא רוצה או פשוט להגיד אקסטה כל עיר והכוניים שלה), או שהחברים שהוא איתם מתארגן גם מתנסים בדברים חדשים בגלל מה שאמרתי שהציאו להם והם לקחו, ואחד יכול לדרדר המון אנשים בטענות מטומטמות ולא נכונות שהוא מאמין שהם או סתם הוא סוחר סמוי ) וזה גם למה חייב לעשות הפרדות בן סמים קלים וקשים. ):

ואני גם לא אומר שאין לקנאביס נזקים (יש כאלה שקנאביס לא טוב להם או דופק אותם אבל זה אחוזים בודדים לי נראה אפילו מתחת לאחוז, וגם הרבה אחוזים מאלה שניסו פשוט לא מתחברים אליו),אני פשוט חושב שזה פשע שזה לא חוקי בגלל הרבה דברים ישירים או עקפיים שאיסור שהוא גורם וזה ממש פשע נגד האנושות לא לאשר אותו.

#1 niv, ‏18/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/13
  2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    זה פורום חופשי לאנשים חופשיים. החופש לבחור לצרוך קנאביס והחופש לצרוך ככלל.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    0.0 אחי אני לא מסכים אם התפיסה שלך, כי זה פרום קנאביס , ופרום שמיועד למאבק בקנאיבס ולא פרום לסמים אחרים.

לדעת אנשים שלא מבינים או נגד זה ממש ,יתפסו מזה שהרבה מעשנים גם לוקחים טרפים וגם בעד טרפים וזה מטעה (מה לעשות מי שנגד יתפוס את זה ככה או מי שעד לא ממש החליט.) וזה עצוב כי זה ממש לא נכון, כי רב המעשנים לא לוקחים טרפים ולא נוגעים בסמים אחרים , זה שיש כאלה שכן זה זכותם אבל זה לא מתאים לפרום הזה (או בכלל במאבק בעד החוקיות של הקנאביס) ,וזה גם לדעתי למה ילדי הפרחים הפסידו במאבק בהפסד מוחץ.

וגם לכל דבר יש את הזמן שלו שו'יה שו'יה :). (למרות שאני בחיים שלי לא נגעתי בזה ולא יגע כי זה פשוט לא מושך אותי)

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
  5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה באמת מחשבה שאלתה בי בזמן האחרון.
    סחטיין על הסקר!

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לפי דעתי לכל אדם יש זכות להביע את עצמו בפורום.
    אותי באופן אישי, מעניין גם לשמוע על התנסויות בסמים אחרים.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הם מראים את הדפיקות של המלחמה בסמים ולא ממלצים להשתמש בטרפים או בסמים קשים ,והם גם לא מנסים לקדם שום סם אחר לחוקיות רק את הקנאביס, או לקדם אי הפללה של סמים אחרים וטיפול במקום עכיפה משטרתית כי המלחמה בסמים לא עוזרת בכלום חוץ מלעלות את אכלוסיית הכלא ורווחים עצומים של בתי הסוהר הפרטיים (מה שבארץ למזלנו בג"ץ אסר) וגם כמובן שזה אינטרס כללי של חברות שרוצות להרוויח. ועושה נזקים ענקיים וממנת אירגוני וטירור ופשע שרוצחים הורגים גם חפים מפשע או כאלה שפיצצו אותם בשביל שילשינו.
    ואני כן באתר הנכון כי אני חושב שקנאביס צריך להיות חוקי וגם לעזור לכאלה שבתחילת הדרך בשביל הכיף ולעביר קצת את השעמום.

#7 niv, ‏18/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/13
  8. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אני לא מסכים דווקא רצוי גם לדבר על אסיד ..

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אגרונום אתה אומנם כותב הרבה על תורת הצמח אבל לא זכור לי שכתבת משהו בנושא סאטלני נטו.
    אז מה הנסיון שלך אם גראס וסמים אחרים? כמובן חוץ מהגידול :)

10. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע מה שאני חושב זה שכה צריכים לדבר פו גם על סמים אחרים קשים וקשים במיוחד לא משנה כמה מסוכנים הם זה לא שאני בעד אני ממש לא!!!
    אבל אני לא חושב שמלחמה וסגירת אשכולות שמדברים על זה זה הדרך להילחם בתופעה
    הסבר! זה הדרך הנכונה שמדברים על דברים כאלה תביע את דעתך תסביר להם
    למה זה לא נכון ובמה זה שונה מקנאביס תנמק ותן הסברים מפורטים! עד שתצליח לעביר להם תמסר שלך המסר הנכון!!! כך תמנע הרבה יותר מכיר שימוש בסמים אילה מאשר באיומים של באנים וסגירת אשכולת!
    לא צודק?

11. Gorrión

Gorrión חבר חדש

לייקים:
    0
  12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי חבר
    אתה יודע אולי איך זה הולך לשנות משהו ?
    זה הולך להיות משאל עם הרי, זאת הצבעה של ח"כים, אז איך הקולות של הציבור ישנו פה את המאזן ?

13. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מטרת הקולות היא להמחיש מה דעת הקהל, לא מדובר במשאל עם או חלוקת ציונים כמו בכוכב נולד. אם כמות משמעותית תצביע בעד, יתייחסו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!