1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה של ופורייזר ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏19/9/14.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    1. איך הסטלה שמקבלים מוופורייזר ?
    נגיד מ 5 שאיפות, אני יתחיל לקבל ראש ?
    2. אני רוצה לקחת את זה ללימודים, זה הראש שיש לי: 1234
    3. לכמה זמן יספיק לי אם אני ממלא אותו פעם אחת בבוקר, יספיק עד הצהריים ככה ? או ביותר מובן כמה שאיפות זה בערך מילוי אחד ?
    (מדובר על הראש שפרסמתי למעלה)

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    צר לי אך - זה לא וופורייזר. זה רק חלק ממנו.
    וופורייזר נייד פשוט יעלה לך לא פחות מ100$ במקרה הטוב.
    וופורייזר לא נותן "סאטלה". הוא נותן באז שמתקרב לתחושת העישון המוכרת. אבל לא מדגדג אותה.
    כמו בעישון רק - חצי כוח . .
    בוופורייזר כשרוצים להגיע למצב "סאטלה" - יוצא שמבזבזים דיי הרבה חומר צמחי.

3. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    הבנתי, אז יעני לא שווה לצאת איתו מהבית אתה אומר..

אבל בלי קשר לסטלות עכשיו, אם אני ממלה אותו רק בטבק עם ניקוטין כמובן, זה מספק כמו סיגריה ?
    כי זה יכול להיות תחליף טוב לעישון, אה ומה זה מסנן בטבק ?

#3 Fuzer, ‏19/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/9/14
  4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני כבר לא מעשן הרבה זמן אבל...

עוסק בתחום הוופורייזרים:
    אז ככה הסטלה שלו חלשה משל סטלה של באנג...
    לדעתי היא מאוד קרובה בתחושה לשל ג'ויינט

ההבדלים היא שמכיוון שאתה צורך את הצמח באידוי אתה מקבל לא רק את ה THC שלו ( שאתה מקבל למעשה בוופורייזר עד 95 אחוז מהחומר הפעיל מה שאתה לא מקבל בשום דבר אחר, אבל באידוי אתה משתמש במעט מהחומר לזמן ארוך ) אתה מקבל גם את כל שאר החומרים בלי פירוקם ( יש חומרים בצמח שמתפרקים בעת שרפה ולמעשה מאבדים את כל הפונקציה שהצמח נותן - בעיקר לחולים שצריכים את החומרים הללו הרבה יותר מה THC שלו ואידוי שומר על כולם).

אין ספק שבאידוי אתה מקבל הכי הרבה מהחומר ( מכל הרכיבים אבל להבדיל מבאנג אתה שואף בכמות של פקק 1של באנג, בסביבות 5 דקות בוופורייזר, אותה כמות בג'ויינט היו מספיקות ל 2-3 שאכטות בלבד! )

לגבי טבק של סיגריות ( גם את זה הפסקתי לצרוך כיום אני מאדה גרינגו ) הסיפוק הרבה הרבה יותר משל סיגריה רגילה ללא שום ספק ( בין אידוי טבק לעישון הטבק )!
    ופה היתרונות זה שמלבד הניקוטין שאתה צורך אולי אף יותר ממה דאתה צורך בסיגריה, האידוי יודע לנטרל המון חומרים רעילים כמו בנזין, נפטלין וכו' שלא משתחררים באידוי אלא רק בשריפת של הטבק ) לכן מכל הבחינות לדעתי הוא עדיף.

הכי טוב זה לא לצרוך כלום אבל מניסיון אישי קשה מאוד להפסיק... אין שום ספק שהוופורייזר עזר לי רבות להיגמל מכל הדברים הללו!

אתה מוזמן להיכנס לדף הפייסבוק הבא:
    https://www.facebook.com/IsraelVappax?ref=bookmarks

זהו המכשיר הטוב ביותר שיש בשוק ( לאחר שניסיתי רבים מהמכשירים הקיימים - ניידים ולא ניידים ).

5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    זה תלוי בהמון משתנים. אני נתקלתי בזנים שיותר כיף לצרוך באידוי מאשר בעישון.
    אם אתה לא מעשן, ומאדה כמות קטנה כל יום, אתה תרגיש את האידוי ממש. בשבועיים האחרונים
    אני מאדה כל יום כרבע גרם, וההשפעה מעולה. כל הדברים הטובים בסטלה רק בלי "השטוטניקיות" ותחושת
    המעיכה.
    אידוי תלוי מאד באיכות המכשיר.

ולגבי מה שאמר KING זה ממש לא נכון, כמות, וסוג החומרים\רעלים שמשתחררים בזמן השימוש תלויים בטמפרטורה,
    ככל שאתה עולה, יותר חומרים שונים פעילים משתחררים, וגם יותר רעלים. לדוגמא: מתחת ל185 מעלות, בין השאר THC ו CBD משתחררים,
    ולכל רכיב נוסף יש טמפרטורת יעד משלו (מה שעוזר לך לבחור מה אתה רוצה לצרוך ומתי). בנזן למשל, שהוא רעלן, משתחרר מעל 200 מעלות.
    יש רשימה מדויקת באינטרנט :
    http://www.zamnesia.com/content/284-vaporizer-temperatures-for-cannabis

אם אתה מחפש את הדברים הטובים בקנאביס כגון : ריכוז, רעב, מצב רוח, הגברת חושים\יצירתיות מוגברת אידוי יתן לך את כל זה.
    אם אתה מחפש סאטלה רצח\סרטים לזמן ארוך, תעשן מידי פעם קינג סייז. שילוב, זה אחלה פתרון :]

#5 בן אדם, ‏14/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏14/10/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!