1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מי שניסה סלוויה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LuttiTutti, ‏19/9/14.

1. LuttiTutti

LuttiTutti חבר חדש

לייקים:
    0
    אני קצת חדש בכל העניין הזה :p אני מתכנן לנסות סלוויה, כבר מחפש מקום להזמין ממנו..
    אבל יש לי שאלה.
    כשאני לוקח סלוויה, אני זוכר את מה שקרה שם? זה לא סם שאחרי שאני מנסה אני כמעט ולא זוכר מה ראיתי, נכון..?
    אני זוכר במעורפל או באופן ברור? אני זוכר את זה כמו שאני זוכר זיכרון\סיטואציה רגילה שקרתה לי? אני מתכוון
    לשאול, אם אני זוכר את זה ברור כמו שאני זוכר שסתם לפני שבוע הלכתי וקניתי לי ארטיק?
    תודה :)

2. ootomxyzoo

ootomxyzoo חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה תזכור את הכל באופן ברור. וזה די מגניב האמת. אחרי השאכטה הראשונה אין כמעט סיכוי שתצליח לקחת עוד אחת אז קח את זה בחשבון.

3. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה זכור במעורפל אחי כמו בחלום .
    ואני יתן לך כמה טיפים עם אתה מתכנן לחקת:
    1.לא בג'ויינט רק בבאנג ג'ויינט הרבה יותר חלש והסלוויה צריכה טמפ' גבוה
    2.תשתמש במצית טורבו גם כן טמפ' יותר גבוה ממצית רגילה
    3.בחיים אל תהיה במקום עם הרבה רעש וחברים וזה נגיד כמו מסיבה ראיתי מישהו שלקח סלוויה שהיו מסביבו איזה 20 איש שהסתקלו עליו והוא התחיל להשתגע עד שזה עבר לו..אני אישית הייתי עם 2 חברים בבית כיבתי את האור הדלקתי כמה נרות שעדיין יהיה מואר ועישנתי ואפילו שהיו בחדר רק 2 אנשים זה הציק לי כזה שהייתי בטריפ
    4.מנסיון בקשר לקטע עם הזכרון מתי שלקחתי סלוויה פעם שנייה פתאום נזכרתי בכל מה שקרה לי בפעם הראשונה דברים שבכלל שחכתי.

ועם אתה מחפש להזמין תזמין מפטריית הקסם אחלה שירות הגיע לי תוך 3 ימים בדואר גוביינא

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני אישית בערך זוכר בין 50-70% מהטריפ עם סלוויה.

5. LuttiTutti

LuttiTutti חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה :)!
    וכשאתה מקבל את זה בדואר, מה כתוב על החבילה? מזכירים את השם "פטריית הקסם" או מילה בסגנון שיכולה להסגיר אותי?
    אני פוחד שההורים שלי בטעות ייראו את זה. אם לא יהיה כתוב כלום אין שום בעיה. אני מזמין דיי הרבה דברים מהeBay וכבר ההורים
    הפסיקו לפתוח. אבל אני לא רוצה שיהיה משהו שיכול להסגיר אותי, בשם\פרטים על החבילה..

ואיזה סלווויה אתה ממליץ להזמין משם? ראיתי שיש הרבה חיזוקים ומתכונים שונים.. XD

#5 LuttiTutti, ‏20/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/9/14
  6. Hector

Hector חבר חדש

לייקים:
    0
    תזמין סלוויה מחול, יהיה לך הרבה יותר זול מאתריים בארץ ויותר איכותית לדעתי.
    תשתמש רק במציט טורבו. אתה יכול לקחת בקבוק קטן של נסטי לשים נייר כסף למלה, לעשות חורים קטנים ולשים סלוויה. שים לב שאתה לא שם כמות גדולה שים ממש טיפה ולא חצי שקית! יש חוזק x10 x20 x30 וכו אני אישית עשינתי פעמיים x10 בהתחלה ולא הרגשתי כלום חוץ מסטלה קלילה. אחרי שלקחתי x6ן0 היה טריפים טובים ברורים חוויה מדהימה בקיצור

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!