1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך זה יכול להיות? לא נפתח

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י kingstar, ‏21/9/14.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    איך זה יכול להיות שמתוך 60-80 דלקות של lsd/lsa נפתח לי אולי פעמים בודדות ביותר? ( אני מדבר על שלם לא רבע וחלקיו! ) בעוד שחברים שלי לוקחים רבעים שפיצים וכו" ומרגישים או עפים במידה ולוקחים שלם?

למה קשה לי לפתוח אותו? אני לא נלחם ולא מתנגד לו... היה לי אולי בכל הפעמים האלה 4-5 דלקות מוצלחות ביותר השאר היו בכיוון הסאחיות :/? מדוע ולמה?

2. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה אוכל אותם במסיבות? בבית?
    מעשן תוך כדי?

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    קרה לי שלא נפתח לי אסיד איזה פעמים בודדות בגלל שלא דפקתי שאכטה ....בזמן אחרון כש בארץ יש זרימה של אסיד מאוד איכותי(קליפורניה סאנשיין קרטון וטיפות... וייט קריסטלס טיפות...בודדה קרטון ועוד כל מני...) לא קרה כזה דבר שלא נפתח דחפתי גם בעבודה גם בבית גם במסיבות...היו פעמים שלא עשיתי שאכטה בדלקה ובכל זאת נפתח כמו שצריך

#3 delysid, ‏21/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏21/9/14
  4. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    קליפורניה סאנשיין אכלתי טיפה וחצי בצאדנרה היה להיט

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לרוב בבית אבל כמובן שיצא בכל מקום ובכל סיטואציה :/ חלילה אני לא רוצה לפתוח לעצמי עין אבל לרוב כאילו אני סאחי אולי ממש ממש טיפה מרגיש... והדברים בוודאות איכותיים אחרים טסים... חחח

אולי זה המוזיקה אין לי מושג למרות שגם פה אני ניסיתי להאזין להכל מהכל.

6. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    תנסה אולי קרטון וחצי או שתיים ותראה איך זה משפיע .. ישך גוף גדול?

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן אבל

גם שהייתי רזה זה לא שינה הרבה, מה גם שאני יודע שלחומרים האלה אין קשר לגודל להבדיל מאלכוהול או mdma שהגודל כן משנה על ההשפעה... מכיוון שהם מתפרקים אחרת...

שתיים מלחיץ לקחת חחח 1 וחצי נתן קצת יותר בראש אין ספק אבל אתה יודע מעבר ל 1 זה סיכון קצת :/

8. cannabisrael

cannabisrael חבר חדש

לייקים:
    0
    יכול להיות שאתה בולע את הקרטון במקום לשים אותו מתחת ללשון?

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    תיארתי את הרבעים

בכללית על קרטונים לרוב זה היה בטיפות...
    פשוט רק להמחיש את ההבדלים אז ציינתי את זה ביחס של שפיצים וכו"... והייתי סוחט אותו עד ל 0 ואז בולע אותו...

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מאמין שאנשים שלא נפתח להם זה אנשים שעדיין לא בשלים לאכול אסיד.
    ראיתי אין ספור מקרים של ילדים לא בוגרים, וגם מבוגרים לא בוגרים, שאוכלים טיפות טובות ולא נדלקים בגלל שהם פשוט לא שם בראש.
    זה לא חייב להיות משהו רע, פשוט אולי זה עוד לא הזמן שלך בחיים לאכול אסיד.
    ואם כן, אז שים 3 טיפות של אסיד איכותי ואם זה לא פותח לך את הצורה אז אתה יכול לקרוא לי מרי פופינס.

11. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    מרי פופינס :)))

12. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    יכול להיות שפיתחת סיבולת בכל פעם? מה היה ההפרשי זמן בין טריפים? בנוסף יכול מאוד להיות שאחד כבר לא מספיק לך, היה לי טיפות ושמתי לב שאחרי שיש לך כבר ניסיון מה שעשתה לך טיפה אחת לפני חודש אתה צריך כבר שתי טיפות כדאי להגיע לאותה נקודה. (אני די בטוח אבל שזה משהו שקשור בכמויות קטנות, אני לא חושב שאחרי שאני אקח חמש אני אצטרך לקחת עשר כדאי להגיע לאותו מקום)

13. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

מגיל 18 בערך.... היום אני בן 25... עברתי את כל סוגי הדלקות האפשריות הכל מהכל בכמויות... לצורך העניין גם מ md אני הרבה פחות נדלק מהשאר יצא לי לעשות 3 ימים ברצף 3 גרם לא ממש ישנתי בימים האלה אבל פירקתי לזה את הגב ועוד הרוב בעישון החומר... גם מעישון גראס וגם בתקופה שהייתי מעשן נייס גאי ( לצערי הרב ) הייתי מגיע ל 60 באנג ביום :/...

ודווקא שלשום היה לי דלקה חשמל אחרי המון המון זמן :) אבל זו ה 5 במספר חחח... שוב פעם גם בפעמים אחרות היה לפעמים קצת הרגשה אבל לא משהו מטורף משהו על גבול הסאחיות שהיו דלקות חשמל הם היו חמשל ללא ספק... ממש....

14. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מגיל 18? לאיזה שאלה שלי זה אמור לענות?
    השאלה שלי הייתה כמה זמן עבר בין טריפ לטריפ (יום,יומיים,שבוע,חודש...). אם עבר שבע שנים בין טריפ לטריפ אז כנראה שזה לא סיבולת, אבל אני משער שזה לא מה שהתכוונת להגיד.
    מכיוון שלוקח למאגרי הסרוטונין כמה ימים להתחדש אני משער ששלושה גרם של md רק האריכו לך את ההשפעה ולא ממש "העלו" אותך גבוהה יותר.
    אני לא מבין למי קורה משהו משפיצים, פיזית כמות המיקרו המשוערת שיש בשפיץ לא אמורה להשפיע בכלל על המוח. אם אתה עושה טריפים כבר שבע שנים קצת מוזר לי שאתה לא מתחיל לקחת מינימום שלוש טיפות\שלוש קרטונים.
    לגבי זה שלחברים שלך נפתח, יכול מאוד להיות שהיה שם הרבה פלסיבו מעורב, אפילו הגיוני שמה שלך מרגיש כעיקצוץ נעים להם נחווה כחשמל עוצמתי ושאתה פשוט הרבה יותר חסין לפסיכדלים. תתחיל להתנסות בכמויות יותר גבוהות.

15. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    היו לי תקופות יותר אינטנסיביות של פסיכדלים, וכאלה שפחות.
    אבל גם בתקופות שהייתי אוכל אותו כל כמה ימים, שלוש טיפות היו פותחות לי את התחת ל14 שעות מינימום.

16. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    השתמשתי במונח של הזמן בשנים כי אין זמן קבוע שאני לוקח את זה יכול להיות פעם בשבוע ויכול להיות פעם בחודשיים ויכול להיות פעם בכמה חודשים... אבל עדין זה לא שינה יותר מידי הפעם בכמה זמן. הדלקות לא היו חזקות... ושוב פעם הבעיה שבגלל שמדובר במיקרו גרמים לקחת אחת או שתיים יכול להיות הבדל של שמים וארץ וזה הפחד...

ואני תמיד לוקח שלמים, אבל אני אומר שהם ( חברים שלי ) מרגישים אפילו רבע קרטון לצורך העניין...
    הדלקה הכי חזקה שהיית לי לפחות הזייתית היה משלם של lsa שהיה לי איזה שעה של הזיות יפייפיות מבחינת צבעים וקצת יותר... במוח מנטלית עדין הרגשתי יחסית סבבה... ופעם אחת דלקה של טיפה וחצי שלחה אותי מבחינת המוח ( לא וויז'ואלית ) לשמים כמו שלדקות צריכות להיות לפי תיאור בו נגיד ככה... :)
    השאלה האם יש דרך בכללית לפתוח אותם יותר או פחות האם יש משהו שבן אדם יכול לעבוד עליו כדי ללמוד איך להתקדם שלב בשביל לפתוח את הדלקות או שזה משהו שכל החיים יהיה שפעמים נדירות הוא יפתח...

17. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    טוב אם הכי מעט שעבר בין לקיחה אחת לשנייה זה שבוע אז זה לא סיבולת כי היא אמורה להתאזן כעבור שלושה ימים.
    אתה יכול להישאר בכמות הזאת ולא להעלות ואז זה כנראה ימשיך להיות רולטה שמשתנה לפי המצב הנפשי, הפיזי והמיקום והמאורע בו אתה לוקח (set&setting) ולפי איכות החומר הספציפי אותו לקחת.
    שלם של lsa? לא ידעתי שמוכרים lsa, חשבתי שמשתמשים בו רק כתחליף חוקי דרך זרעים של woodrose ואחרים... טוב לדעת :)
    להתקדם שלב בפסיכדלים זה פשוט להגדיל כמויות, יש עוד דברים שאתה יכול לעשות אבל הם לא אמינים ובלתי ניתנים לויכוח כמו עלייה בכמות. הרשה לי לפקפק שאתה כבר שבע שנים נשאר באותו הטווח של כמויות, זה נשמע מופרך לגמרי. אני כבר בטריפ השני שלי הכפלתי את הכמות... אני באמת לא רואה מה יש לך לחפש בפסיכדלים אם אתה לא מוכן לקחת יותר מקרטון אחד. וחברים שלך כנראה אוהבי תשומת לב ומשחקים אותה "סטלנים מגניבים" כי רבע קרטון זה בין 25-50 מיקרו שזה בקושי מדגדג לי את הריס הראשון של העין השלישית.
    אינני בקיא בהכנות הנפשיות שאפשר לעשות אם זה מדיטציה או מנטרות כלשהן או מה שזה לא יהיה, אני אישית קורא הרבה על פסיכדלים ועל חוויות. אולי גם זה סוג של התכוננות.
    נסה לעשות טריפ לבד, היה פה בחור שכתב שלהיכנס למוד חברתי מונע ממנו הרבה פעמים את הפוטנציאל המלא של הטריפ ומסיח את דעתו. זה נשמע לי מאוד נכון והגיוני. (אך גם מפחיד באותו הזמן, אלא אם כן אתה באמת עושה טריפים כבר שבע שנים ואז זה לא אומר להיות גורם משפיע בשבילך)
    מבחינה פיזית, תסתכל שאתה לא לוקח תרופות שיש להן איזשהי השפעה על הפסיכדל שאתה עומד לקחת. ממליץ לקחת כשאתה סחי כדאי שהעלייה תהיה יותר מורגשת והחומר לא סתם ישתלב בענן המריחואנה שאתה שוכן בו לפני כן. בנוסף לקחת על בטן ריקה (לא לאכול 4 שעות לפני הלקיחה), זה יכול לעשות הבדל של שמיים וארץ. בניגוד ללקחת כשאתה סחי, לעשות ראש קצת אחרי הcomeup יכול לעלות לך את הטריפ כמה מדרגות בשניות.

18. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לייתר דיוק האסיד הראשון שלי היה בדוף שהייתי בן 17 וחצי... כמו שציינתי עשיתי בין 60-80 דלקות בחיים שלי ואתה יודע גבר אין לי מה לשקר לגבי כלום סה"כ זה פורום אנונימי ואין שום אינטרס בהודעה שכזו... הסיבה שלא עליתי מעבר ל 2 קרטונים או טיפות זה בגלל שזה לא משחק והיו מקרים בודדים כמו שציינתי שגם מ 1 נפתח לי אשששש וה lsa זה פשוט הקרטונים המרים שממנו לקחתי גם כמה פעמים ופעם אחת שוגרתי מבחינת הוויז'ואל...

עשיתי המון דלקות לבד... לפני עבודה לקחתי כמה פעמים חצי וגם במסיבות טבע ( הרבה פחות מאשר בבית לבד או עם חבר או שתיים )...

אני ינסה אחת וחצי בפעם הבאה במכה אחת... מקווה לחזור תקין :)

19. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אכן אין אינטרס כזה, גם לא כתבתי ששיקרת. אבל כשאני מקבל פרט מידע מאנונימי ברשת שלא מסתדר עם מה שאני יודע על העולם החיצוני אני בוחר לפקפק באותו מידע גם אם אין שום אינטרס נראה לעין לאותו אנונימי לספק לי את פרט המידע המוטעה. הספיקה לי קפיצה קטנה ל4chan כדאי להבין שלא רק שהכל אפשרי אם רק רוצים, אלא שהכל אפשרי גם כשמאוד (מאוד!) לא רוצים. אני חושש שאם מנסים להסתכל על האינטרנט דרך עיניים לוגיות שמחברות בין אינטרסים ומחפשות סיבה ותוצאה מהר מאוד נהיה כאב ראש וגם פסיכוזה קלה. פרויד היה זורק את כל המחקר שלו לפח רק מלקרוא 0.000000000000000001% מהפוסטים שהתפרסמו בפייסבוק ב23.9.2014 בין השעות 16:05 ל16:06.

"הקרטונים המרים" אינם lsa. הם לפעמים lsd לכל דבר שפשוט הונח על קרטון בעזרת חומר מר (כמו מת'נול למשל, איתו הניח קלייד אפרסון בולים למיליוני משתמשי אסיד ברחבי העולם), במקרים אחרים מרגישים את המרות של הדיו גם כשמניחים את הקרטונים בעזרת חומרים חסרי טעם. הכל שאלה של עד כמה הכימאי החליט להשקיע ב"מסביב" מעבר לחומר עצמו. יכול להיות קרטון עם רמות טוהר של 90% ומעלה שיהיה מר ולעומתו קרטון ממוצע של 80% ומעלה שיהיה חסר טעם לגמרי.
    במקרים אחרים הטעם יכול לבוא מחומרים שמדללים בעזרתם את האסיד, ספידים למיניהם וכו'
    האופציה הכי נפוצה כיום היא קרטונים של nbome שגורמים לאיבוד תחושה בפה ובעלי טעם מטאלי.
    גרמת לי לפקפק בעצמי לרגע כשכתבת קרטון של lsa, חשבתי שהזיכרון מתעתע בי אז חזרתי לקריאה מהירה וכמו שזכרתי מעולם לא הייתה הפצה מסחרית של lsa בצורתו הטהורה. מאז ומתמיד נלקח הlsa דרך זרעים של האווין בייבי ווד רוז ומורנינג גלורי.

20. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    God, אני לא מסכים איתך לחלוטין בנוגע לכמויות. יש טיפות וקרטונים בארץ שממש לא כל אחד יכול להתמודד עם יותר משלם שלהם.
    לפותח הדיון, לדעתי זה נובע לגמרי מאיכות הטיפה או הקרטון שלקחת, כמו שיש אסיד נהדר בארץ, יש גם אסיד ממש חרא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!