1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חומרים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י קאסיוס, ‏21/9/14.

1. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    חברה אני מחפש חומר פסיכודלי שהסטלה שלו יותר תעבוד וויזואלית מפסיכולוגים.

לדוגמא, אסיד למשל קרטונים אני פחות אוהב כי הדלקות שלו עובדות לי חזק על המחשבות ותהייות. אני מחפש יותר הזיות.

לפי הבנתי אני מכוון יותר לפטריות, כדי שלא יקרו פאדיחות הייתי רוצה לשמוע מכם על אמניטה מוסכריה ופטריות למיניהן או על חומרים שבאמת עושים הזיות ולא שריטות פסיכולוגיות

מקווה שהייתי מובן אשמח לתשובה מפורטת שתעזור לי להחליט אם לקנות ומה לקנות :)

2. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    תעשן changa חחח יבוא לך בטוב...

#2 delysid, ‏22/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/9/14
  3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    מה זה? עשר תווים

4. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    Changa זה DMT מעורבב עם כמה צמחים...בקיצר סוג של איהואסקה שאפשר לעשן אותה...בארץ עולה דיי יקר..גרם של צ'אנגה עולה בין 400-600 שקל מספיק ל איזה 15 ראש...

#4 delysid, ‏22/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/9/14
  5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    Dmt זה טריפ של 20 דקות, שנשאר איתך לחצי שנה.
    אין לך סמים פסיכדלים שלא מתסבכים לך את הנשמה.
    כאילו, כולם עושים את זה באופן זה או אחר, יש כאלו שיותר, יש כאלו שפחות.
    לפי מה שאני חוויתי, קאטמין ומסקלין הם יחסית לא מתסבכים בראש, ומאוד הזייתיים. רק שכל פעם שעשיתי אותם הייתי גם על אסיד, אז קשה לי ממש לתת לך אינדיקציה מדוייקת.
    בכל מקרה, פסיכדליה זה לא עולם של הזיות, זה עולם של תסביכים.
    ההזיות זה רק 10% מההשפעה, וזה לא מה שיש לך לחפש בעולם הזה.

וצ'אנגה זה לא DMT מעורבב עם צמח כלשהו.
    זה גביש של DMT שפתוח על עשב מיובש כלשהו.

6. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    לפני שאתה אומר מה זה צאנגה תבדוק טוב טוב באינטרנט זה dmt מעורבב עם צמח maoi איזה גביש אינעלעולם...חח ....Changa. "Changa is a smoking mixture containing similar ingredients to the Shaman's medicinal brew Ayahuasca. אני גם בטוח שאף פעם לא עישנת מזה...אם אתה אומר שזה פתוח על סתם עשב מיובש...השפעה של צאנגה זה בקושי 10 דקות עלק 20 דקות..

#6 delysid, ‏23/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/9/14
  7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    עזוב צ'אנגה אחי בחיים לא עשיתי סמים ואני לא יודע על מה אני מדבר.
    Maoi זה חומר שמערבבים עם איואסקה כדי שהוא לא יתפרק במערכת העיכול.
    כשאתה צורך dmt בשאיפה הכמות עדיין מספיקה כדי להשפיע עליך, אבל היא מתפרקת מהר ולא לוקחת 3-4 שעות כמו טריפ של איואסקה.
    אם תעשן קריסטל נקי של dmt, אתה עדיין תעוף לטיזינאבי ואין שם שום טיפת maoi.
    לא יודע מאיפה אתה מביא את המידע שלך, אבל אתה טועה.
    אהבתי את המסקנה שלך שבחיים לא עישנתי dmt..

#7 ganjaboll, ‏23/9/14
  8. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    זה מויקיפדיה יא חכם תקרא ותלמד עלק אין טיפת מעכבי אנזים חחח אם אתה מנסה להראות את עצמך חכם לפחות תלמד על מה שאתה רושם...ומי עכשיו טועה?עם התשובה שלך אני עוד יותר בטוח שלא ראית גם איך זה נראה אפילו... MAOI "Changa is a smoking mixture containing similar ingredients to the Shaman's medicinal brew Ayahuasca.

Although there are many varieties of Changa, like Ayahuasca the key active ingredients are consistently DMT and an MAOI.

The effects of Changa are considered by many to be more grounded than just DMT freebase smoked on its own. The effects have been reported as being similar to a short Ayahuasca trip. The duration of effects is slightly longer than that of freebase DMT, with reports of trips lasting up to 12 minutes. There have also been reports of Changa being used in conjunction with Ayahuasca to intensify and then later revisit the experience.

Changa is a lot easier to use than freebase DMT, and can be smoked through an ordinary pipe or water pipe. This is especially important, as DMT freebase can be typically difficult to vaporise on its own.

The percentages of DMT and MAOI concentration in the mixture are variable. A typical mixture would be characterised by breakthrough experiences at a dosage of approximately one pipe. There have also been reports of breakthroughs occurring with Changa that has been rolled into joints."[1]

Herbs

Pau D'Arco: Rich and exuberant meadows of pleasure
    Blue/White/Pink Lotus: A distinct pleasurable and bright character
    Calea zacatechichi: The dream herb allows for a perfect synergy
    Passionflower: MAOI which potentiates and lengthens the experience
    Banisteriopsis caapi: Adds a spirit quality and potentiates and lengthens the experience
    Damiana: Unique vibrance and taste
    Brugmansia Flowers: Distinct other wordly character
    Silene capensis: African dream herb
    Peppermint: Adds fresh soothing qualities
    Mullein: Respiratory healing and soothing qualities
    Heimia salicifolia: Increases auditory hallucinations
    Justicia pectoralis: Smoother taste and a nice smell
    Salvia divinorum: Acts as an opener and enabler
    Chaliponga: Adds a spirit quality and more magic
    Mugwort: Dream synergy and mystical powers
    Pedicularis densiflora: Psychoactive sedating effects
    Sculcap: Strengthens, calms and sedates nervous system
    Wild lettuce: Strengthens, calms and sedates nervous system
    Lions tail: Euphoric smoking herb
    Synaptolepis Kirkii: Adds a clear minded, visionary quality
    Blends

Ayahuasca Android: 70% Caapi - 30% Chaliponga
    Dream Scape: 60% Calea - 40% Brugmansia
    Electric Sheep: 50% Blue Lotus - 50% Calea
    Minty Blast: 40% Capi - 35% Peppermint - 25% Mullein
    The Mekong: 50% Passionflower - 50% Blue lotus
    Twisted Fruit: 50% Caapi - 20% Salvia - 30% Mugwort + Bufotenine
    Xnga blend

450mg peppermint 450mg Caapi leaf 800mg Washed, recrystallized Freebase DMT 300mg Freebase Harmala (extracted from Caapi vine or Syrian Rue) Spiritualitymg Anhydrous Fairydust.

Witch Drum:

1000mg herb blend consisting of 40% Blue Lotus 40% Calea Zacatechichi 20% Passionflower 300mg Freebase Harmala Alkaloids + 1000mg Freebase DMT

#8 delysid, ‏23/9/14
  9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לשניכם נגמר הוויד?:p
    שתחררו אחים..

10. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    הבחור לא יודע מה הוא מדבר ומנסה להוכיח משהו על צאנגה... היית תקופה לפני איזה 8-10 שנים היה מזה הרבה בישראל ובזול לא כמו עכשיו...

#10 delysid, ‏23/9/14
  11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני סיימתי את הוויכוח הזה, מאמין לעיניים שלי יותר מאשר לויקיפדיה.

12. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    חחח בקצב הזה תגיע רחוק...לפעם הבא לפחות תרשום באינטרנט ולא רק בויקיפדיה כל אתר יגיד לך שצאנגה זה maoi עם dmt ...ולפחות תבדוק אובדות לפני שאתה מנסה להוציא את עצמך חכם...

13. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אתה יכול לראות בעזרת העיניים אם צ'אנגה מכיל maoi או לא? נראה לי לקחת ראש dmt אחד יותר מדי...
    וDELYSID לפחות תרשום "עובדות" עם ע' לפני שאתה מנסה להוציא את עצמך חכם! סתם סתם הכל ברוח טובה שגיאות כתיב קורות לכולנו. זה פשוט נראה מצחיק לאור המשפט שבו זה קרה.

#13 God, ‏23/9/14
  14. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    לא כולם נלדו בארץ ויודעים עברית פרפקט כמוך כל הכבוד על התיקון...

15. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    חחח כמו שרואים שגם הודעה שלך נערכה פה אז כרנאה לפני שאתה באמת מנסה להוציא את עצמך חכם תרשום גם בלי שגיעות חחח מורה ללשון עלק...

16. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    ערכתי כדאי לציין שהכל נעשה ברוח טובה. אך כמובן שעל החלק הזה דילגת ובחרת לעבור ישר למגננה. לא זכור לי שתיקנתי לך את אחת מן השגי*א*ות הרבות שלך לפני ההודעה הזאת ככה שלתייג אותי כמורה ללשון זה מוטעה, השגיאה היא לא זאת שהצחיקה אותי אלא המשפט שבו נאמרה.

17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    ראיתי בעיניים שלי איך מכינים צאנג'ה וזה כלל נטו פתיחה של גביש על מצע של עשבים.

18. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    חברים להירגע, בסך הכל סוגי פתיחה שונים.. כמו שיש כאלה שפותחים ירק עם סיגריה יש כאלה שפותחים עם גרינגו ויש כאלה פותחים בלי כלום (אם הבנתי על מה אתם מדברים)
    חלאס עם האויינות הזאת ומי יותר חכם..

בכל מקרה, לא ממש קיבלתי תשובה לגבי האמניטה, מנסיון שלכם, יש הזיות וויזואליות? זה כולל תסביכים פסיכולוגים?

19. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    לא עושים אמניטה

20. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מה שהוא אמר.

"I came to the sudden realization that I was in hell. Hell was realizing that your entire life up until that point is nothing but a false memory and that you will continue to experience that moment forever, and it would always be fresh. Nothing that I thought I did in life mattered, and it made no difference which choices I made, because ultimately, at some arbitrary and anticlimactic moment, I would realize I was in hell and that I would repeat my life over again from the beginning without this knowledge I had suddenly acquired. I screamed, 'Oh god! OH MY GOD! I'M IN HELL!!!' I am an atheist, so I don't believe in a god, or hell or eternity. The horror faded briefly, but it was quickly replaced by something that, to me, was somehow more believable and even more terrifying. " זה מה שאמניטה עושה בת'כלס, כל אחד מנסח את זה קצת שונה אבל זאת התמצית ממה שיצא לי לקרוא בחוויות באינטרנט.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!