1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גלגלים טבעיים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Fuzer, ‏23/9/14.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    קודם כל פעם ראשונה שאני רושם בפורום פסיכודליה ;)

שמעתי שאסקטזי זה דופק ממש את החיים ואת המוח, זה יכול לדפוק משהו בגוף או להרוג (למרות שלא ניסיתי בחיים),
    שזה יכול להפוך אותי לצמח או להוביל אותי לאשפוז בבית חולים, וכל מיני כאלו..

ואל תתווכחו איתי בכלל על זה אם יש לכם תגובות נגדיות למה שרשמתי, כי אני לא רוצה לנגוע ברעל שיכול לפגוע בי.

אבל...
    מוכרים בפרטיית הקסם מין אקסטזי טבעי כזה שהמרכיבים שלו טבעיים לגמרי ודגם בדקתי אותם (זה מפרי, חומצות אמינו שטובות לגוף, מויטמינים, וצמחי מרפא)
    http://www.magicmushroom.co.il/4-טבליות-Ultimate-X.html
    וזה נראה לי ממש אחלה כי כל המרכיבים אחלה טבעיים ולא מסוכנים, אז מה אתם אומרים על זה ?
    השימוש בזה פעם ב... לא יזיק או משהו כזה ?
    לא רוצה להישרט או להיפגע.

תודה רבה לעוזרים בעניין :)

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    נראה לי זה לא עושה כלום הקקה הזה, איזה חומרים שם בכלל פעילים? בtrip e לפחות יש lsa...
    קח שוקולית זה ישפיע יותר מזה ולא יעלה מאה שקל.

שימוש נכון באקסטזי זה משהו ממש קל לעשות, יש כמה חוקי יסוד בסיסיים ולמתקדמים גם יש תוספים כמו ויטמנים או מגנזיום שאפילו מנטרלים את ההשפעות הרעות שיש לאיבוד סרטונין. אתה רוצה לעבוד על עצמך תיקח את התחליף הזה, בא לך להתגלגל באמת תאבד את כל המיסקונספציות שיש לך על הסם הזה, תקרא עליו קצת באמת ותחזור לפה לקבל טיפים.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה שחומר טבעי לא אומר שהוא לא מסוכן.
    יש המון אלקלואידים (חומרים עם אטום חנקן) שיכולים להרוג אותך.
    חלקם גם נמצאים בפירות כמו עגבניה או תפו"א כשהם לא בשלים.

דבר שני, המוצר שהצגת נראה טיפשי.
    אולי מכיל קצת קפאין. אבל לא משהו שיכול לגרום לאותן השפעות כמו אקסטזי.

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    Mdma זה נחמד והכל, אבל אקסטזי זה אף פעם לא היה משהו שהיה בטוח לקחת.
    במיוחד לא במדינה שלנו במצב שלנו.
    לפחות אצלנו בארץ לא מזייפים את האבקה של הmdma עצמו, ככה שבנתיים עוד אפשר לקנות mdma בלי לחשוש.
    אבל אקסטזי מזמן מלאים בהמון קפאין, ספידים, וחומרי הרדמה. לא ממליץ.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בזה אני חולק עליך.... כרגע לדעתי יש mdma בארץ ( לבן ) שהוא חזק בצורות מפגרות אבל לדעתי יש בו מעט מאוד md והרבה מהחומר מת' אמפטמין והוא נמכר כ mdma לכל דבר... ונתקלתי בהרבה שלקחו אותו... הוא ממכר בטירוף ושונה בתחושה מ md חום לצורך העניין...

אז יש גם mdma גבישי שהוא זבל ולא באמת mdma כמו שצריך להיות... וגם עם נפלת על mdma טוב הוא לא מתקרב ל 84 אחוז טהורות של mdma pure :/...

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אני חושב שהוא צודק, באירופה זה כבר ידוע שגם md הוא לעיתים רחוקות טהור. עשו על זה (לא על md אבל על טוהר של סמים) לא מזמן תיעודי וגם אינספור כתבות. אני משער שאין איזה קוד ישראלי לשימור איכות שימנע מהתופעה להתפשט אלינו, לפי המנטליות הישראלית גם של המוכרים וגם של הצורכים הייתי אפילו מהמר שסוחרים באירופה מייבאים ישראלים כדאי להראות להם איך לחתוך את החומר עם חומרים אחרים ושממזמן בישראל גם הmd אינו טהור.
    מת'אמפתמין הוא איננו הכי נפוץ בדילולים, אבל אמפתמינים בכללי כן הכי נפוצים. אם אינני טועה מפדרון הכי נפוץ כרגע

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    עשו על זה חתיכת סרט דוקומנטרי שנקרא whats in my baggie
    על חברה שפיתחו ערכה ניידת לבדיקת סמים, והם הולכים איתם בפסטיבלים ובודקים את הסמים שיש לאנשים.
    בארצות הברית 90% מהMD היה 100% מזוייף.
    יש זיופים בכל מקום, אבל בישראל התופעה לא נרחבת כמו שם.
    הדרך היחידה לזהות היא ההשפעה.. מי שמכיר ועשה הרבה MD אמיתי, ידע לזהות את ההשפעה של הזיוף כי הוא חזק הרבה יותר ומשפיע אחרת.
    לא יצא לי לנסות MD מזוייף, ואני באופן כללי לא טיפוס של MD.. וכשאני לוקח אותו אני לוקח ממקור שאני יודע בדיוק מה הוא מביא.
    מה שמצחיק זה שיש MD בכל כך הרבה צבעים, וכל אחד יגיד לך שהצבע שלו זה הכי נקי והכי טוב.
    אין לי באמת מושג מה גורם לכל הצבעים האלה, ולמה יש MD שחור, ורוד, אדום וסגול..
    אבל מהניסיון המועט שיש לי עם הסם הזה אני עושה רק את החום הצהבהב, הוא הכי טוב.. הכי פחות דאון, הכי פחות נעילות, והתחושה הכי טובה.
    אם למישהו יש מושג מה גורם לצבעים של הMDMA, ולמה כל צבע שונה בהשפעה שלו מהאחר, אני אשמח אם תשתפו את המידע.

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בתהליך ההפקה של החומר נוצרים מספר תרכובות לוואי שמקנות את הצבע לתערובת הסופית.
    נובע מתהליכי הכנה או ניקוי שונים.
    מאין חתימה של הייצרן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!