1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י omerm, ‏25/9/14.

1. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו שמע על אסיד בשם קליפורניה ? כמה ממיקרו יש בטיפה ואיך הוא ? בלי קשר, על כמה אתם ממליצים בפעם הראשונה, חצי טיפה, טיפה 1 ? ואם יש לכם המלצות נוספות/ חוויות של פעם ראשונה- שתפו.

2. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    קליפורניה סונשיין אחלה של אחלה של טיפות .. לא יודע כמה מיקרו אבל ממליץ בפעם הראשונה לאכול אחת.

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    תיקח טיפה אחת. תעשה במקום לא המוני, במיוחד לא מסיבות. בשביל הפעם הראשונה הכי טוב זה לעשות בבית. היתרונות בבית הוא שזה המקום שאתה כנראה מכיר הכי טוב, יש לך מיטה זמינה ויש לך שליטה מוחלטת על הסביבה שלך. באור, בטמפרטורה, במוזיקה ובכללי. פעמים הבאות תוכל כבר ללכת לטבע. בפעם הראשונה כדאי מאוד להביא איתך עוד מישהו, עדיף שהוא לא ייקח בעצמו ושיהיה לו ניסיון בפסיכדלים. בנוסף אני ממליץ להביא קנאביס ולהשאיר חלק לשלב בו האסיד מתחיל לרדת, זה מרכך מאוד את החזרה למציאות. אל תאכל ארוחה גדולה לפחות 3-4 שעות לפני שאתה לוקח, אתה יכול לשים פירות בסביבתך למקרה שתהיה רעב. רוב הסיכויים שלא יהיה לך תיאבון בכלל והמחשבה על לאכול תראה לך מוזרה.

והכי חשוב לזכור, הכל עובר חביבי! גם אם יש טריפ רע זה עובר וזה גם כן דבר טוב! אני הייתי מעדיף לעבור טריפ רע ולדעת שהחומר הזה לא מתאים לי מאשר להימנע ממנו ולחשוב כל החיים על what if...

4. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה, דווקא תכננתי וחשבתי שה Setting הכי טוב יהיה במסיבת טבע טובה שהמצב רוח טוב ויש מוזיקה וכולם באותו הראש, גם לקחת אסיד לראשונה בתוך 4 קירות יכול קצת לחרפן לא ?, לא עדיף במקום פתוח עם חברים?, בנוסף לא עדיף לקחת חצי ואם אני ירגיש שמתאים אקח עוד כדי לא לקבל את זה בבת אחת ? הרי עדיין אין ניסיון וחשבתי להתחיל בחצי ולחזק במקרה הצורך .. מה דעתכם ?

5. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אולי מסיבה קטנה וחברית לא משהו המוני. לדעתי איזה זולה בטבע הכי טוב..

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אז קח חצי, הבעיה עם חצי שאתה יכול לקבל חוויה שהיא על הגבול בין פסיכדליה לסחיות גמורה וזה די מעצבן. זאת לא הרגשה כיפית להתחיל לתהות אם יש פלסיבו ואם החומר עובד או לא עובד... מצד שני אם יש לך יותר מאחת אז עדיף שתיקח חצי ומקסימום תיקח שלם בפעם אחרת שתעשה.
    לגבי לקחת עוד חצי, לאסיד יכול לקחת גם שעה וחצי לעלות. זאת אומרת שאתה רוצה לחכות את השעה וחצי הזאת כי לקחת עוד רק כי החומר עדיין לא עלה (או שהוא כבר עלה פשוט לא מאוד חזק) זה אחת הסיבות הנפוצות לOVERDOSE. הבעיה היא שאתה מפתח סבילות, כשיש סבילות ולוקחים עוד כל מה שזה עושה זה רק להאריך את מה שכבר יש. (אלא אם כן אתה מכפיל את הכמות הראשונית שנלקחה, אבל את זה אתה בטוח לא רוצה לעשות). אני לא יודע כמה סבילות באמת מתפתחת במהלך שעה וחצי, אולי מישהו יותר בקיא ממני יוכל להגיד לך. יכול להיות שסבילות עדיין לא מתפתחת ואז התיכנון שלך מעולה.
    כמו שכתבתי כבר בפוסט אחר, לכל מקום בו תחווה טריפ יהיה את היתרונות והחסרונות שלו. אמנם בבית יכול להיות פחות מלהיב ויותר CHILL כזה אבל זה בדיוק הכיוון שאתה מחפש. אתה צריך לדעת במהלך כל הטריפ שאתה בשליטה מלאה, השליטה הפיזית על הסביבה מקנה רוגע שמתרגם את עצמו גם לשליטה מנטאלית על המחשבות שלך. במסיבה אין לך את סוג השליטה הזאת ואתה לא העיקר שם. אם אתה עם חבר בבית ואתה מתעלף או צריך עזרה הוא ישר רואה את זה ויש לו את כל הכלים שהוא צריך כדאי לטפל בך, אם אתה במסיבה יכולים החברים שלך לא לשים לב שאתה נכנס לחרדה אפילו בלי שתיעלם להם (שזה עוד משהו שיכול לקרות). אם כי הם בעצמם לקחו משהו או סתם כי המקום צפוף והם מרוכזים בלרקוד ולא מסתכלים על הסביבה שלהם...
    היתרון הכי גדול של הבית (מעבר לסביבה מוכרת ונוחות) היא שליטה במוזיקה. אני חייב לציין שגם בטריפים הפחות חזקים שהיו לי היו רגעים שהייתי פשוט חייב להחליף מוזיקה, כשאתה שומע שעה ברצף דארק במהירויות בין 150 ל200 BPM המוח שלך מתחיל קצת להיצלות ואתה חייב משהו שקט לקרר אותו. (לי Debussy תמיד עוזר)
    בוא נתן דוגמה בה מוזיקת הטראנסים האינטנסיבית לא עושה לך טוב ואתה חייב משהו יותר רגוע, יהיו מקומות בהם תצטרך ממש להתרחק מהמיקום המרכזי של המסיבה ואתה יכול להיאבד ככה בקלות. אם יש מראות קשים בסרט בבית שלך אתה יכול פשוט לסגור אותו אבל אם איזה בחור חוטף פירכוסים כי הוא עשה איזה חרא חומר כלשהו אתה לא יכול ללחוץ OFF ואתה לא יכול ללחוץ MUTE על המציאות. וזאת דוגמה קיצונית, אני יכול להגיד לך שכשאני רואה מישהו מקיא כשאני בטריפ זה ישר מכניס אותי לחרדה שקשה לי מאוד לצאת ממנה. ויש הרבה מקיאים במסיבות (לכן אני טורח להישאר על הרחבה מרבית הזמן, למרות שכבר סוג של למדתי להתגבר על זה).

בסביבה בה אתה שולט יש לך הזדמנות לעשות ניסוי ותהייה ולהכיר את עצמך ואת ההעדפות שלך. מה עוזר לך ומה מלחיץ אותך. בסביבה עליה אין לך שליטה, קל לאבד שליטה. אם תלמד ללכת יהיה לך הרבה יותר קל לרוץ אחר כך. (תזכור שמסיבות טבע ואסיד תמיד יהיו שם, השפיות שלך לא בטוח).

#6 God, ‏26/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/9/14
  7. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    קליפורניה סאנשיין.. כביכול זה al-lad מאוד איכותי...
    רוב מה שיש בארץ זה סילבר שנמכר תחת השם הזה האמת

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הטיפות שאני אכלתי כקליפורניה סאנשיין היו תמיד תמיד טיפות מדהימות.
    מלא וויזואלים, ואפס תסביכים.
    הוא יותר מעניין מהוויט, אבל הרבה פחות אלים מהסילבר.

9. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אחלה טיפה שלא תבין לא נכון זה סתם מצחיק שכל מסטבה יש 700 אנשים שטוענים שזה מה שיש להם

10. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    אבל אחי, אני אוהב תסביכים!!!!!!!!!!!
    אני אוהב להיות כל כך מתוסבך עד שאני מתקשה ללכת
    סתם אני צוחק אבל מה כל אחד חייב תשעתיים האלה של המלחמות הקשות שהאסיד מציע...

11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע, בפסייקובסקי בקיפוד אכלתי 2 טיפות סילבר, 5 גרם פטריות פרואניות, ו0.25 גרם md.
    ישבתי על הרצפה ברחבה אכלתי תסביכים עם כפית.
    כמה אפשר להיגזר למוות כמה.. כמה אפשר לעבור על כל לופ של מחשבות שוב ושוב.
    מכיר כבר את כל התסביכים האלה, אני אוהב לאכול אסיד פעם בשלושה ארבעה חודשים, סתם להיזכר איך זה..
    עם התסביכים אני חיי כבר יום יום גם בלי האסיד :)

ואנשים יכולים לטעון מה שבא להם לגבי מה שיש להם בבקבוקונים.
    אם תמצא אותי במסיבה תשמע רק את האמת.
    השאלה היא על איזה בן אדם אתה נופל..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!