1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה אני חוטף סטלה כבדה מהחשיש של בן דוד שלי ?!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏27/9/14.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    וקחי אז באתי לחג לסבא שלי גם בן דוד שלי פה אוקיי אז הוא מעשן חום והוא הודיע לי כבר שהחומר שלו מדביק ועישנתי איזה 6 7 שאכטות ואני כבר חטפתי מזה סטלה כבדה התחלתי לדמיין דברים נעימים וזה כיף אני לא אומר שלא אבל מצד שני אני מחייך כמו דפוק לכל אחד שמסתכל עליי ואני מדבר כמו טמבל רצח וזה מעצבן אותי ועליו זה לא משפיע כזה כאילו כן אבל אין לו רעידות חיוכים ודיבור כמו שיש לי הואט מעשן אחד אחרי השני מה זה ובהשוואה אליי הוא נראה בסדר גמור, אז למה זה ככה ?

אה והוא יותר גדול ממני ב 15 שנה

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    ידוע שכל אחד מגיב שונה. כנראה שהגוף שלו עמיד יותר משלך כי הוא עישן יותר בחיים שלו, או גנטית. בכל מקרה, הגוף שלו צריך יותר מהגוף שלך כדי להגיע לאותה הסטלה.
    כל החתולים בשכונה שלי מכירים את התופעה. פעם הם היו בעננים אחרי חצי ג'וינט, והיום גם אחרי ג'וינט שלם הם לא מגיעים לרמות של פעם. זה קרה בעיקר בגלל שהם התחילו לעשן כמו חזירים כל יום.
    לגבי זה שהרגשת מוזר והתחלת לדבר כמו טמבל, זה בטח בגלל שהאווירה והאנשים מסביבך לא מתאימים. תעשן רק בסביבה שכיף לך להיות בה, שלא יהרוס לך את הסטלה.
    ובמקומך לא הייתי מתלונן על זה שאתה חסכוני :)

נ"ב
    כשכתבת את ההודעה היית מסטול?

3. Greenway

Greenway חבר חדש

לייקים:
    0

חחח +1 וכן כל אחד מגיב לזה שונה צריך רק למצוא את האווירה המתאימה.
    לפני כמה שנים עישננו ירוק עם כמה חברה.. שעתיים הסתובבנו צחקנו
    השתחררנו מהזמן ומהלחץ הזה של להספיק לאנשהו .. כשה כל אחד באווירה שונה
    זה יכול להרוס קצת כי מי שכבר לא מרגיש את ההשפעה לא נכנס לvibe ..

4. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    כנראה שלבן דוד שלך יש אחלה של חשיש :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!