1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נזקי קנאביס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י loydoa, ‏29/9/14.

1. loydoa

loydoa חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני בן 17 ועד היום עשינתי 3 פעמים קנאביס בחיי, חוויה מדהימה ונהנהתי מכל רגע. לפני ההתנסות כמובן קראתי הרבה חומר ונתקלתי כמה פעמים באמרות שקנאביס מאט/עוצר התפחות אצל בני נוער, זה באמת נכון? ואם כן הכוונה לעישון קבוע? כי בכל מקרה לא התכוונתי לעשן בגיל הזה קבוע
    עוד שאלה היא עד כמה נורא החשיש בארץ? לצערי לא הצלחתי בשום מקום למצוא ירוק וחיפשתי הרבה ולבסוף התפשרתי על חום, על האיכות אני מוכן להתשפר אבל המדללים שמכניסים לחשיש מזיקים?

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    על השאלה "האם קנאביס מזיק?" חפרו בפורום מלא, תעשה חיפוש ותקרא קצת, יש שם דברים חכמים.

תדע לך שגם יוסי לא חשב שהוא יעשן בקביעות, והיום הוא מעשן כמעט כל יום. אם תשאל אותו, הוא כנראה לא יגיד שהוא רואה בזה משהו שלילי, אבל זה המצב.

לגבי החשיש, הוא די נורא, למרות שאפשר למצוא הפתעות. הרבה ממנו מעורבב עם דברים מאוד מזיקים שאין לך דרך לדעת מה הם. כשליוסי לא היה ירוק, הוא גם היה מעשן חום, אבל רק ממקורות אמינים.

3. loydoa

loydoa חבר חדש

לייקים:
    0
    בלי לזלזל ביוסי שלנו, אני לא יודע באיזה חברה יוסי מסתובב, אני מסתובב בחברה סאחית.(העישון הראשון שלי היה כשלקחתי לבן דוד שלי חומר ללא ידיעתו)
    אני לא יודע מה התעסוקה של יוסי אבל אני לומד כל יום עד שעות מאוחרות מתאמן ועובד אז אין לי ממש זמן לעשן כל יום.
    חפרתי הרבה בפורום על האם קנאביס מזיק, אבל לא מצאתי הוכחה להאם קנאביס מזיק להתפתחות בגיל שלי בערך.

4. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    בקשר ליוסי- החיים בלתי צפויים, ובנוסף לכך, לא צריך להיות סטלן קלאסי כדי לעשן כל יום. אפשר לשלב את זה עם דברים אחרים, אבל זה כבר תלוי ביחס שלך לירוק, וההשפעה של הירק עליך.
    בקשר שאלה- לא מצאת הוכחה חד משמעית כי פשוט אין. אם היתה, לא הייתי שולח אותך לחפש, אבל זה שאלה ללא פתרון חד משמעי.
    גם יוסי שאל את השאלה הזו את עצמו, וחשב לעצמו שבגלל שהיו אינטרסים גדולים מאוד לאנשים חזקים מאוד שיוכח חד משמעית שקנאביס מזיק, ולמרות זאת עדיין אין הוכחה כזאת, ניתן להסיק שבאמת אין נזק חד משמעי משימוס בקנאביס.
    הרי למה להם לגרום לציבור להפסיק להשתמש בקנאביס באמצעות שקרים והפחדות אם אפשר לפרסם מחקר שיסגור להם את הפינה הזו לתמיד? כנראה שלא מצאו נזק.
    כל זה כמובן מצטרף למה שראיתי והרגשתי באופן אישי.

5. loydoa

loydoa חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי את המסקנות שלי הסקתי, תודה לך וואן היפי ותודה לנסיון של יוסי :p

6. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    שמחנו לעזור :)

7. אלמוג

אלמוג חבר חדש

לייקים:
    0
    רציתי להביא לך מקורות אבל לא מצאתי עכשיו כן יש מחקרים שמוכיחים שעישון קאנביס עוצר התפתחות אצל בני נוער לא רק בגדילה פיזית אלא בהכל בכל אספקט שקשור לחיים עד גיל 18 נראה לי כל הגוף עדיין בהתפתחות ומי שמעשן קאנביס לא פה ושם מעשן כל יום יומיים אפילו שלושה זה משפיע לו על כל ההורמונים בגוף וזה באמת עוצר או מאט חלק מהקליטה של הכימיקלים האלו וכן זה מפריע לגדילה גם העישון עצמו עושה נזק כי זה 'עישון' ואין מה לעשות בנןגע לחשיש רק ממקורות אמינים תיקח אם אין לך בררה אל תביא 10 גרם בפחות מ400 שזה גם זול ותסתכל עליו ליד הדילר שלך אל תפחד תריח אותו תראה שהוא מספיק גמיש שוב עד כמה שאתה יודע ואם הוא כהה וקשה הוא עדיין יעבוד אבל הוא לא שווה תכסף ותסטלה שלא קיבלת ? כימקלים יש כאן באתר איזה מאמר על זה לקחו את החשיש ועוד כמה סוגי סמים לבדיקת מעבדה לא זוכר מה הם מצאו אבל היה ם איזה מרכיב רעיל אחד (כימיקל) ועוד שטויות שדוחפים לנו שם מעבר לזה אי אפשר לדעת

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    ממליץ לא לעשן עד שתמצא כיוון נורמאלי לירוק.
    אם אתה מרגיש צורך עז לעשן ואין ירוק בסביבתך, תעשן חשיש רק לעיתים רחוקות.
    החשיש הזה לא בריא למבוגרים, אז הוא לא בריא על אחת כמה וכמה לבני נוער.
    אני מעשן באופן יום יומי ירוק מגיל 16 בערך, ואני בסדר גמור.

9. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    חחחחח מה הולך לא יודע, מכיר מישהו גם כמוך בן 17 שהתחיל לעשן לא מזמן וחשב שהוא מידרדר וזה חחח הרגענו אותו והיה צריך ללמד אותו היסטוריה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!