1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מגדירים טריפ רע?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י God, ‏1/10/14.

1. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מהו לדעתכם טריפ רע? איך הייתם מגדירים אותו? האם טריפ רע הוא אחד שבמהלכו היה "רע" כל הזמן או שאפשר להנות ברובו ועדיין להגדיר אותו כטריפ רע בגלל רגע מייצג?
    ועוד שאלה, מה גורם לכם לחוות טריפ רע? האם זה יותר גורם חיצוני כמו התרחשות שקרתה או המקום בו אתם נמצאים או יותר המצב הנפשי שלכם לפני שלקחתם את הסם? האם זה יכול גם להיות רנדומלי לגמרי?

פתחתי את האשכול אחרי שבחור שאל אותי מה הוא בעצם טריפ רע, והבנתי שזה משהו מאוד אישי וכל אחד יגדיר אותו אחרת... עיקר הטריפים הרעים שלי לא היו מfreakouts אלא יותר מחוסר שליטה עצמית, כששמתי לב שאני מתנהג באופן שלא אופייני לי ושאני לא אוהב. כשאני שם לב שאני מפריע לאנשים אחרים לעבור חוויה נעימה בגלל ההעדפות האישיות שלי... היו גם טריפים בהם פחדתי משדים ומפלצות אבל ברובם זה עבר כעבור זמן קצר ואפילו נזכר כחוויה כיפית במבט לאחור. (כמו הנאה מסרט אימה).

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אומנם לא חוויתי יותר מידי דלקות חזקות על חומרי הזיה כי אני נוהג לאכול עד טיפה וכנראה שאני זקוק לקצת יותר כדי לפתוח אותם אבל פעם אחת היה לי דלקה חשמל חבל על הזמן עם מחשבה לא הכי טובה לכמה דקות בודדות
    ברור שאני יגדיר אותה כטובה... גם מחשבות רעות באות בטוב במידה ויודעים לאכול אותם גם תוך כדי הדלקה ולהסיט את החשיבה למקומות התפתחותיים ותובנות. אבל שוב פעם יש רמה כבר שאינך שולט בכלום.

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בכל חיי היו לי מספר טריפים בודדים שהייתי יכול להגדיר כלא נעימים ב100%.
    לא יודע אם לקרוא לזה רע, אבל זה לא היה בדיוק שמח וקליל.
    פעם אחת אכלתי הרבה פטריות וניתחתי את כל החיים שלי ונכנסתי לדיכאון והתחלתי להרגיש שלא בא לי כלום, רק לשבת ולבכות על החיים האומללים שלי.
    משהו כמו שעה אחרי זה חבר שלי הביא לי כדור ג'ארא'ס אמר לי לך תעשן את זה תרגיש יותר טוב. עשיתי שתי באנגים הרגשתי כמו חדש.
    פעם נוספת לקחתי טיפה עם אקסית שלי במסיבה גרועה יחסית.. ואכלתי סיבוב על המסיבה, על חברה שלי, על חברים שלה, על חברים שלי..
    מכירים את זה כשאתם אוכלים תסביכים, אבל זה לא התסביכים הרגילים, זה אשכרה דברים נכונים על החיים שלך שלא הבנת לפני, אז כאלה.
    קיצור הייתי מפוצץ תסביכים ועד שחברים שלי לא לקחו אותי משם לאיזה מסיבת צ'יל הרגשתי ממש רע.
    עצה לי לכולכם חברים, אל תערבבו רגשות עם סמים.
    זה מתסבך את הצורה, מבטיח.

קרה לי שראיתי שדים על פטריות, אבל זה לא סרט רע.. כאילו, זה לא נהפך להיות כל עוד אתה לא נכנס ללחץ.
    אתה פשוט רואה את השדים, צוחק על זה שאתה רואה שדים כי אתה על פטריות, ומחליף קו מחשבה.
    הדבר שבאמת הורג את השפיות זה כשהמצב שלך בראש לא מתאים לסמים, ואז הסמים האלה גורמים להכל לצאת החוצה.
    ואם אתה לא מוכן להתמודד עם כל המידע המודחק שלך מפעם, אתה תאכל כאפות על מגש.

#3 ganjaboll, ‏2/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/10/14
  4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    טריפ רע משמעו סרט רע , סטלה רעה , הרגשה חרא קיצור ההפך מחיובי..

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    וואלה נשמע הגיוני אחי. טוב זה ההפך מרע.
    השאלה בפוסט הייתה קצת יותר נרחבת מזה.

Ronenamos אוהב/ת את זה.
  6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    מילים חזקות, אהבתי מאוד והשכלתי

7. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    ההתנסות השנייה שלי בפטריות לא הייתה נעימה בחלקה. לא יודע אם להגיד "רעה" כי אני מבסוט עליה ובדיעבד הייתי חוזר על ההתנסות הזאת.
    אבל, באיזשהו שלב התחלתי לנתח את עצמי ולשאול את עצמי כל מיני שאלות שידעתי שאני יודע את התשובה עליהן אבל כאילו ניסיתי להתעלם (וזה לדעתי מה שדופק.. הניסיון להתעלם ממה וממי שאתה באמת). התחלתי לשמוע כלבים נובחים (זה היה בוונדלפארק באמסטרדם) וזה התערבב לי עם התחושות הרעות והתחלתי להיכנס קצת לפאניקה.. אבל זה עבר ברגע שאתה משלים עם הדברים שאתה עצמך מתעמת איתם כחלק מהטריפ עצמו. וגם החברים שהיו איתי עזרו וצחקו והכל היה סבבה בסוף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!