1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה - כמעט ארבעה חודשי גידול והילדה שלי לא רוצה לפרוח... עזרהה!!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏5/10/14.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן חברים, אני מגדל את הילדה שלי כבר 4 חודשים רצוף, מיוני (יכול להיות ששמתי מאוחר מידי?)
    גידול אווטדור, בהתחלה הצמח עף בגדילה ואני יודע שעכשיו כבר צריכה להתחיל הפריחה.. ומשום מה רק יוצאים עוד עלים ועוד עלים.. אני לא זוכר בידיוק את השם של הדשן שאני שם.. אבל בהתחלה שלא הייתי מדשן זה היה זז לאט וברגע שהתחלתי זה גדל מהר יותר..
    הגיוני שאחרי 4 חודשים לא התחילה עדיין הפריחה? אפילו לא סימנים לזה? אני מגדל על-מנת לעזור לאחי לטפל בבעיה שיש לו בקיבה.. למרות שאין סיכוי שיאשרו לו קנאביס רפואי זה הדבר היחיד שעוזר לו אז.. לא אכפת לי מה יגידו..

מה הבעיה? הצמח נראה יחסית בסדר גמור, העלים למטה זה עלים ישנים מאוד שאני צריך להוריד.. מחכה שינשרו לבד..

#1 מושבניק, ‏5/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/10/14
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הצמח נראה אחלה.

אני חושב שהפתרון לבעיה שלך היא פשוט לחכות בסבלנות.
    אני מאמין שתתחיל לראות סימני מיניות בקרוב.

בהצלחה!

3. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    העציץ נראה בסדר אבל הוא לא יעזור לאח שלך. אם אתה רוצה לעזור לו תקנה חומר טוב מסוחר.
    רפואה שלמה.

4. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    תודה חברים, כל פעם שאני יוצא החוצה יש ריח טוב באוויר :) ככה שלפי איך שזה נראה היא בדרך הטובה.. אבל כבר תקופה שחוץ מעוד עלים מפה ועוד עלים משם, אני לא מוצא שום סימן לפרחים.. קניתי לו כמה פעמים מסוחרים, אבל לא בראש שלי כל פעם לרוץ לחפש אחד אחר כי פתאום זה בחו"ל ולזה נגמר וכל אחד עושה טובות.
    יש מצב שהיא לא תגדל? ותתקע כמו שהיא עכשיו? לפי איך שהיא נראית כמה זמן עוד ייקח לה עד הקציר?

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    יקח לה יחסית הרבה זמן, נראת כמו סאטיבה
    למה זה?

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    למה?
    כמה גרם יצא מזה? לא הרבה. בנוסף גידול חוץ. מתי מחזור הבא? בשנה הבאה. האיכות? לא ידוע. כמה חולים צורכים בחודש? 20-30 גרם בדרך כלל, לפחות זה המינון שבדרך כלל נותנים.
    זה למה עדיף להתארגן באופן קבוע.

7. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    גם אם ייתן 40, זו לא צריכה קבועה של חולים סופניים לא עליינו. מבחינתי כל עוד יש לו יומיים של שקט בלי כאב אחד עשיתי את שלי. זו גם לא תדירות עישון שדורשת 20-30 גרם בחודש. בכל מקרה זה לא מה שחשוב, סבלנות היא הפתרון? אני מחכה נואשות לפריחה והיא נראית יחסית גדולה ובשלה להתחיל, אבל עדיין לא עושה את העבודה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!