1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לאוהבי הפסיכדליה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י kingstar, ‏2/10/14.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מה הדלקה האהובה עליכם ל מי שהתנסה בבאים: lsd, shrooms, mescaline, nbome. dmt, MDMA למרות שה MD שונה לגמרי הכנסתי אותו לרשימה?

2. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אצלי זה מתחלק ל שלוש קטגוריות-
    1 - LSD
    2 - shrooms
    3 - mescaline

3. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אסיד
    md על הקשקש גם באירועים חריגים וכל השאר זבל

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    Dmt זה הדיבור

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    1.מסקלין (רק hcl)
    אחר כך קשה להחליט בין אסיד לפטריות. אם יש פטריות ממש ברמה גבוהה אז כנראה שפטריות.

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא צריך פטריות ברמה גבוהה בשביל להגיע לוויזואלים משוגעים. פשוט צריך לאכול הרבה.
    אם תאכל 4 גרם b+, או 6 גרם פרואניות, או 3 גרם תאילנדיות, ככה או ככה אתה תמצא את עצמך מטייל בארץ לעולם לא.

7. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    1. lsd
    2. הפטריות של אמסטרדם לא יודע אם הם טובות או לא גם לא מעניין אותי לקחתי 7 גרם מההכי חזקות והמוח שלי עדיין מפוזר שם בוונדל פארק אז אני מבסוט

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    העדפה עזה לפטריות וטראפלס מבחינת ההזיות, הויזואלים,וכל מה שרץ בראש. עולם משוגע ודימיוני משהו . .
    אסיד קצת שונה, אבל ממנו התחלנו ואת הכבוד מגיע גם לו.

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אכלתי פטריות לפני שאכלתי אסיד.. אבל פטריות זה לא סם מסיבות, אסיד כן.

10. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני חושב ששום סם הוא לא סם מסיבות ( הרי מן הסתם שלא בשביל זה הם נוצרו ), הסמים הפסיכואקטיבים כגון אלה שציינתי הם כלים רבי עוצמה לשיפורים אדירים של הנפש ושל מצב הרוח אך אני לא חושב שתועלת מרבית מהם מתקבלת בשימוש במסיבה ואף זו עלולה להזיק מאשר לגרום תועלת. :/

11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    פטריות מקסיקניות לא מתאימות למסיבה? אמרת אמרת . .

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כל סם פסיכדלי משנה את התודעה מה שעוזר ביחד עם מוזיקה להכניס את האדם למצב שקרוב מאוד למצב למצב עליו אתה מגיע אחרי מדיטציה ארוכה מאוד.
    על פטריות קשה לי לעמוד ברחבה יותר מ3-4 שעות.
    על אסיד אני יכול לא לצאת 10 שעות מהרחבה.
    כל עוד אדם נהנה משימוש בחומר מסויים בסיטואציה מסויימת, ומסוגל לעשות זאת בלי לצאת משליטה מלאה על עצמו אז הכל טוב.
    אפשר להפיק אחלה דברים עם אסיד במסיבה.

13. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מסכים איתך מאוד לגבי האבחנה הזאת, שמתי לב שפטריות "מכבידות" לא רק מנטאלית וויזואלית אלא גם פיזית יותר מאסיד. אני לא רקדן טוב בכללי אבל על פטריות אני כנראה נראה כמו איזה בובת מריונטה עם צירים מחלידים על הרחבה חחחחח

14. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני לא אומר שלא ניתן להנות במסיבה ולהרגיש שככה וככה תובנות נכנסו אליך בעת ההשפעה של הטריפ

אבל אני חושב שטריפ אמיתי לא צריך שכולו יהיה רצוף בהנאה מוחלטת
    אני חושב שעדיף לקחת אותו בסביבה מצומצמת ביותר ואף לבד ולשבת ( בסלנג של המילה לא באמת לשבת במקום בחוסר מעשה ) עם עצמך ולעשות חשבון אישי... זה הדרך לתוצאה למרות שזה קשה יותר להשתלט ולא להיגנב מהדלקה כי אתה יותר מידי עם עצמך אבל זה המתכון לשינוים שיובילו לשלמות.

במסיבה יש יותר מידי מסביבך ואתה חושב על המסביב לא על עצמך שזה מה שחשוב... איפה אתה נמצא בכל התמונה הכוללת.

אבל שוב פעם זה רק אני.

15. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    זה לא היה הנושא אלא מה יותר מתאים למסיבות פטריות או אסיד... אני הסכמתי עם גנג'הבול שפטריות מכבידות על הבן אדם ופחות מתאימות למסיבה.
    בנוגע למה שכתבת, כל אחד מחפש תכונות שונות של הטריפים אני מאמין... לאדם אחד טריפ אמיתי יהיה להגיע להארה אישית כמו שאתה אמרת, לאחר זה יהיה הארה קוסמית שתתן לו הצצה לעבר הלא נודע, יש כאלה שנהנים ממוזיקה או מריקודים... אני חושב שההגדרה ל"טריפ אמיתי" היא סובייקטיבית לגמרי ואין פסול באף דרך בה מישהו בוחר להשתמש בה, לא לאף מאיתנו לקבוע (או אפילו לדעת) מה מטרת החומרים המסתוריים הללו...

16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני בן אדם מאוד פעיל במסיבות לצערי ולשמחתי.
    אני תמיד מוקף אנשים ועסקים ודברים תמיד קורים.. אבל עדיין אני תמיד מוצא את הזמן לעלות לאיזה הר להתבונן על המסיבה ולעשות קצת חשבון נפש.
    או לקחת איזה בחורה שרק הכרתי לטיול ולדבר איתה על דברים עמוקים מהחיים של שנינו..
    אפשר לעשות מה רק תבחר בכל מקום שלא תהיה, צריך רק לדעת להקשיב לעצמך ולדעת מה אתה רוצה.
    ככה אתה יכול לנצל ב100% הטריפ שלך, גם לעשות את העבודה העצמית שאתה צריך, גם לפתוח לעצמך הזיות ברמות שלא יאמנו, גם לאכול את הכאפות שלך, וגם להבין איך למשוך את החיים שלך קדימה.
    לגבי פטריות במסיבה, זה מאוד תלוי בסוג של הפטריות, אבל טריפ פטריות חזק במסיבה זה ממש לא קל.
    פטריות לא נותנות לך את האנרגיות שאסיד נותן, ההרגשה בגוף הרבה היא תחושה מוזרה של כובד תמיד, והוויזואלים לא עושים לך את כל הסיפור של לתפקד פשוט יותר.
    אסיד לא גורם לך להזות דברים שלא קיימים, הוא רק מעוות את המציאות לחגיגה גדולה בראש שלך.
    פטריות לעומת זאת מעוותות את המציאות לרמה שכבר אי אפשר לזהות אותה בכלל.. יצא לי לראות שבילים ונהרות שלא היו קיימים בכלל.
    פרחים צומחים בכל מקום, פטריות קטנות מתחת לעצים.. אתה פשוט כל הטריפ אוכל שוק על מה שאתה רואה ואתה לא ממש מצליח לדבר עם אף אחד..
    אני יכול לפתוח 3 טיפות במסיבה ולהיות דלוק מהתחת ועדיין לתפקד כמו בובה.

#16 ganjaboll, ‏9/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/10/14
  17. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    ואתה לא חושב אולי יום אחד המוח יגיד חלאאס הוא הגזים?
    מכיר כמה אנשים שחשבו שהם שולטים..
    בכל אופן אני חושב שצריך לעשות הכל ספור ומדוד ועם יד על הדופק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!