1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות חשובות | אחרי תקופה של היעדרות

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah1, ‏10/10/14.

1. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    1. האם צמחי אם חייבים לחות של 70% ? או שזה לא משנה כלל נושא הלחות מאחר והם לא מיועדים לפריחה..... (למרות שבשלב כלשהו אחרי נגיד חצי שנה אז כן אכניס אותם לפריחה).
    2. אחרי לקיחת ייחורים מצמחי אם אני מתכוון לקטום את הצמח לגובה בערך של כ-40-50 ס"מ, דעתכם בנושא של גובה הקטימה (הגובה לא כולל העציץ עצמו, אלא רק הצמח).
    3. יש לי את המדבקות הצהובות הגדולות שהחרקים נדבקים אליהם..... יש לי עכשיו מכה של איזה חרק קטנציק ממש שכמעט בלתי נראה..... בצבע לבן שקוף... כמו יתוש אבל לא היתושים הננסיים הקטנים הרגילים....... והם בכמויות... פיזרתי מלא מלא מלא מדבקות והמצב לא נרגע, האם יש לזה השפעה על היבול או על הצמח ?
    4. אם יש צמח שגדל בתנאים של נגיד סירקולציה לא הכי טובה ותנאי חום לא הכי טובים וכו..... ועבהר תקופה ארוכה נגיד של חצי שנה והפרחים שלו עדיין לא מוכנים..... כשהפרחים יהיו מוכנים אז האם הם יהיו באיכות ירודה מאוד או שיהיו בסדר ?
    5. לגבי גודל ענף של ייחורים, קראתי במקומות מסויימים שצריך 10 סמ לייחור וחלק לוקחים גם 5סמ לייחור...... אם הגבעול עצמו 5 סמ ואחתוך אותו לייחור זה בסדר ?

והשאלה הכי חשובה לי...... !

6. שמתי כמה זרעים להנבטה והם נזרעו באדמה ויצאו כבר.... יצא הגבעול בצורה זקופה וגבוהה, השלב הראשוני ממש....... עכשיו אני מתכוון לקחת גם ייחורים מצמחי אם, השאלה שלי היא מתי לקחת ייחורים כדי להתאים את שלב ההתפחות של אלה שנזרעו וגדלו לאלה שיגדלו בצורת ייחור, שיהיו בול באותו גיל כאילו וגובה וכו ככה התנאים של ההשקייה וכל השלבים יהיו זהים.
    אם הצמחים נגיד ביצבצו מהאדמה לפני 48 שעות.... אז מתי לייחר ?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. כדאי לשמור על 70% לחות.

2. מה מטרת הקיטום? אם אתה רוצה לעצב את הצמח, תקטום בגובה שמתאים לך.

3. אי אפשר לדעת בלי תמונה.

4. איך נראה הצמח? תמונה תעזור.

5. 5- 10 ס"מ ליחור זה בסדר גמור. חשוב שיהיו 2-3 עלים על הגבעול.

6. בלתי אפשרי לדעת. תלוי כמה מהר היחור שלך מצמיח שורשים.

3. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43

שלום,
    אשמח אם אפשר להתייחס גם לשאלה אם יש הבדל בין לשמור אמא בקוקוס או באדמה מהניסיון האחרון שלי עם אמהות גיליתי שצמחים אם ששמרתי בקוקוס הראו כולם סימנים של מחסור בחנקן אחרי 3 חודשים ואותם צמחים באדמה התנהגו בצורה נורמלית לאורך כל הזמן, אני תוהה אם זאת טעות אנושית? איך היית ממליץ לשמור על הדיאטה של האמהות? תודה.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מצע קוקוס ומצע אדמה שונים בהחלט.
    באדמה יש תהליכים מיקרוביאלים שתורמים למאזן החנקן באדמה. כמו קיבוע חנקן אטמוספרי או פירוק של תרכובות חנקן שינמצאות בקרקע.

קוקוס הינו מצע אינרטי ובו לא מתרחשים כל התהליכים כמו באדמה. לכן צריך לדשן מעט יותר במצעים כאלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!