1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ניסיון עם סאטיבה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏13/10/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    החבר התנסה פעם אחת רצינית ופעמיים של כמה שאכטות מאינדיקה, הוא עוד לא התרגל לצמח ועדיין לא מפוקס כשהוא מעושן.
    עוד מעט יהיה ניסיון ראשון שלו עם סאטיבה, לדעתכם חוץ מהקטע של עירנות הוא ייקח את זה יותר טוב מהאינדיקה? אני מתכוון לקטע של ריכוז, קורדינציה ושליטה על דיבור נורמלי

2. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    לא בטוח
    כי אינדיקה עושה יותר Body High זאת אומרת שיותר מרגישים אותה על הגוף, עייפות, הרפיית שרירים וכד', לעומת זאת סאטיבה זה היי יותר "פסיכולוגי", כלומר יותר יצירתיות, מחשבות מוזרות ולעיתים גם הזיות קטנות כשעוצמים עיניים בעיקר וגם הזיות שמיעה (בעיקר קורה למתחילים או בכלל לאנשים שעישנו יותר ממה שהם רגילים).
    חוץ מזה, הרבה סאטיבות גורמות גם לסחרחורות וזה יכול להיות לא נעים.
    זה תלוי כמה החומר חזק. אם הצמח הוא סאטיבה רפואי, חזק, אז עדיף להתחיל בכמות קטנה ולראות את ההשפעה.

קרה לי כבר שעישנתי סאטיבה חזקה ועישנתי הרבה יותר ממה שאני רגיל, וזה עשה לי סחרחורת מטורפת וגרם לי להקיא

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    בעישון הראשון שלו הוא גם הרגיש בחילה אבל כמה לגימות ממים העבירו את זה. מים יעבירו סחרחורת חזקה?

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מים + מיץ מלפחות חצי לימון + 3-4 כפיות דבש/סוכר + רבע כפית מלח גס .
    להכין בצד בקבוק חצי ליטר עם המרכיבים הללו.
    כל תחושה גופנית לא נעימה כמו בחילה/ סחרוחורת/ נפילת סוכר/ חוסר באלקטרוליטים נפתר באמצעות כמה שלוקים מהבקבוק.

לגביי ההשפעה, כמו שאמרו - סאטיבות עובדות יותר על הראש מאינדיקות מה שברוב המקרים אומר שהם יותר יפגעו בריכוזובכל מה שציינת יותר מאשר אינדיקה. אך אין לזה צד אחד וזהו. לפעמים יש סאטיבות חלשות או כאלו שמאוד נוח לתפקד ולדבר איתם ולעשות הכל. וכנ"ל לגביי אינדיקות - לפעמים ההשפעה יכולה להיות דווקא חזקה מאוד על הראש ופחות על הגוף.

ניסוי וטעיה זה חלק מהחיים, במיוחד עם קנאביס.
    בנוסף נראה לי שיותר מדיי שאלות בנושא מביאות מחשבות מיותרות שגורמות לחוסר תפקוד נורמלי בזמן ההשפעה.
    פחות התעסקות במה קורה לחבר ויותר באיך הוא נהנה מהסיטואציה יעזרו לו בכל מצב עם כל זן.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי אם תשתה מים עם רבע כפית מלח אתה תהיה בצרות.
    מלח בכמות כזאת מייבש את הגוף בצורה רצינית ויכול לעשות נזק רציני לכליות, זה בכלל לא כדאי.. לגבי שאר הדברים אני מסכים זה בהחלט יכול לעזור..
    ואפילו יותר אם הוא לא יכין את זה מראש אלא פשוט כשהוא מרגיש צורך ילך ויכין איזה מיץ משוגע או משהו ממש פשוט וטעים.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אתה קורא מעולה אבל מבין דיי גרוע.
    מה שהצעתי לו להכין בשני מילים זה "משקה אלקטרוליטים". אלה המרכיבים והכמויות להכנה ביתית.
    אלקטרוליטים זה מוליכים שנמצאים ברקמות הגוף ובדם, מחסור בהם גורם לשלל תופעות שקורות לכולם מעישון.
    הבעיה היא לאו דווקא בעישון אלא מה שהוא עושה לאלקטרוליטים בגוף כשמעשנים הרבה.

ד.א
    רבע כפית מלח זה אומר שכפית מכילה 5 גרם.
    ככה שגרם ורבע שמתחלק על בקבוק של חצי ליטר לא יכול להזיק לאף אחד אם פעם בחצי שעה הוא יקח כמה שלוקים מהבקבוק בנוסף למים הרגילים או המיץ אותו הוא שותה.
    לא ביקשתי ממנו להוריד את הבקבוק בשלוק . . .

וככה לסדר לך את הראש, מי שאוכל "חטיף מלוח"אחד ומסכן לבדו, דוחף מעל רבע כפית מלח במכה.
    לא שמעתי על אנשים שהובהלו לבתי חולים כשהכליות שלהם קרסו מאכילת מלא חטיפים.

ואני מתנגד נחרצות לשימוש מוגזם במלח, שלא יובן אחרת.

#6 Pandora's Box, ‏14/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏14/10/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!