1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נעילות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י danielmm, ‏16/10/14.

1. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זה הנעילות של הMD וכמה זה יכול לפגוע?(זה כמו חריקת שניים שיש לאנשים?)
    ומה עוד סיכונים של md באותו רגע?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הסכנות העיקריות של md הם התייבשות, חום מוגבר של הגוף, ושתיית יתר.
    פשוט צריך לשתות מים בכמות קצובה ולא מוגזמת, ולא לקרוע את הגוף יותר מידי בתזוזה והכל יהיה בסדר.
    נעילות זה משהו שנובע ממחסור באבץ ומגנזיום, וזה משהו שאתה יכול למנוע ע"י לקיחת תוספי אבץ ומגנזיום לפני.

3. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    הכוונה שלי הייתה מה זה גורם לך ממש הנעילות מה קורה לפה אני יכול לפתוח אותו? וכמה זה נורא שזה קורה באותו רגע

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי אני יגיד לך בכנות
    עזוב אותך משטויותכאלה אם אל. השאלות שמעסיקות אותך

5. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    זה לא מפחד או משהו כזה סתם עניין אותי לדעת מה זה.

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    בשביל שאלות כאלה יש את הפורום הזה. אני מכיר המוןן אנשים שלא יודעים שלקחת תוספים מונע נעילות, פעם אמרתי את זה למישהו והוא אמר לי שאני צוחק עליו ושאין סיכוי.

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    המון אנשים לא יודעים שלקחת תוספים מונע נעילות, אבל זה בעיקר כי הקהל שעושה md זה אנשים טיפשים ואטומים ברובם ;)

8. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    סתם שאלתי כי מישהו הציע לי לקנות md והבטיח שאין נעילות וזה יותר יקר קצת מהרגיל אז סתם רציתי לדעת עם זה שווה את זה.

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני אישית חווה הרבה פחות נעילות על md מאשר על lsd לצורך העניין
    נדיר שיש לי נעילות על md אבל חברים שלי מתפרקים בנעילות של זה....
    ברור שאפשר לדבר והכל תקין
    אבל חיצונית זה נראה אידיוטי

10. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מה זה נעילות?

11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    נעילות מאסיד? באמת? לא שמעתי על מישהו ננעל מאסיד נקי.
    אם האסיד מלוכלך קצת אז אולי, אבל אסיד נקי לא אמור לגרום לנעילות.

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מה שאני אומר זה שאם מסקרן אותך משהו אתה בודק אותו ובוחן אותו בעצמך, נכון ?
    אתה לא הולך ושואל אחרים מה הטעם של העוגה כי אתה רוצה לברר בעצמך

13. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    או שאתה לא אוכל אסיד או שמישהו משחק לך איתו. כל דבר מעל סילבר לא אמור להרגיש בכלל את הלסתות...

14. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מישהו?
    10 תוים

15. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני חושב שאתה לא מבין אבל זה מעבר לתחושות פיזיות@! ברור לי ש LSD לא משפיע אפילו לא במעט על שום דבר בגוף! אולי על לחץ דם וגם זה לא רלוונטי! אבל שיהיה.... זה כן משפיע בתפיסה הפסיכולוגית על הכל!

אבל על פי מה שקראתי ואני רוב היום עוסק בפסיגולוגיה ובעיקר על ההשפעות הפסיכולוגיות של סמים על המוח!

אבל מעבר אלי וויקידפדיה:
    פסיכולוגי[עריכת קוד מקור | עריכה]
    ההשפעות הפסיכולוגיות של ה-LSD (בלשון מדוברת נקרא "טריפ" - מסע) משתנות מאוד מאדם לאדם ותלויות בגורמים שונים כגון: התנסויות קודמות, מצב נפשי, הסביבה בה נמצאים ובמינון הנלקח. ההשפעות גם משתנות מטריפ אחד למשנהו, וכן בחלוף הזמן במהלך טריפ אחד - ההשפעה יכולה לחזור בעוצמה רבה ולהפתיע את המשתמש לאחר שנדמה היה שהיא כבר נרגעה. לטריפ LSD יכולות להיות תופעות פסיכואמוציאונאליות לטווח ארוך; חלק מהמשתמשים מציינים את חוויית ה-LSD כחוויה שגרמה לשינויים משמעותיים באישיותם ובנקודת מבטם על החיים. מתקבלות השפעות שונות באופן נרחב בהתבסס על מה שהפסיכולוג טימותי לירי הגדיר בשם: "Set and Setting": כאשר ה-Set הוא מצב הרוח הכללי של המשתמש וה-Setting היא הסביבה הפיזית והחברתית בה חווים את השפעות הסם. המחבר קן קיזי אמר פעם ש-LSD שינה את חייו לנצח: שההשפעה הפסיכולוגית העוצמתית שלו הייתה ההשראה לרומן "קן הקוקיה". חלק מההשפעות הפסיכולוגיות עשויות לכלול חוויה של צבעים בוהקים, חפצים זוהרים ומשטחים שנעים כמו גלים או נראים כאילו "נושמים", מאחורי עיניים סגורות נראות תבניות ססגוניות, עיוות תחושת הזמן (זמן נראה נמתח, חוזר על עצמו, משנה קצב או עוצר), תבניות גאומטריות זוחלות מכסות את הקירות ופריטים אחרים, חפצים משתנים לחפצים אחרים (מקל שהופך לנחש), תחושה כאילו המחשבות מתפתלות לתוך עצמן, אובדן תחושת זהות או אגו (ידוע כ"מוות אגו"), ועוד תגובות פסיכו-פיסיאולוגיות עוצמתיות. משתמשים רבים חווים הבדלה בינם לבין "העולם החיצוני", תכונה ייחודית זו מאפשרת למשתמש לצפות בעצמו ובחייו מהצד, מעין לצאת מהבועה שחיי בה כל חייו. חלק מהמשתמשים מדווחים כי מצב זה מאפשר להם לקבל יותר שליטה לגבי אופייה וטיבה של אישיותם. מצב זה נקרא "תודעה מורחבת" ועשוי להוות תפקיד גם בהיבטים רוחניים ודתיים של ה-LSD. אם המשתמש נמצא בסביבה עוינת או לא נעימה, או אם אינו מוכן נפשית לשינויים העוצמתיים בתפיסת העולם והמחשבה שהסם גורם, החוויה נוטה להיות פחות נעימה מאשר אם המשתמש נמצא בסביבה נעימה, במצב נפשי רגוע, מאוזן ופתוח לחוויות.

16. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    כשחורקים את השיניים אחת בשנייה נוצרת פעילות מאומצת בשרירי הלעיסה מה שגורם להם לקבל התכווצות שרירים (כמו צוואר שנתפס או הרגל שמעירה אותנו בכאבים משתקים באמצע הלילה). כשזה קורה בשרירי הלעיסה הלסת "ננעלת" בפוזיציה מסויימת, זה נראה מטופש מאוד ולחלק מהאנשים זה גם כואב. (כנראה שכואב רק אם נאבקים בזה.לא ראיתי אף פעם מישהו שממש סבל כשזה קרה, זה יותר מציק מאשר כואב).

17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה סתם מציק ומהצד אתה נראה כאילו אתה למה שמנסה ללעוס דשא

18. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הכי לא קשור שיכול להיות, אבל אם נתפסת לך הרגל בלילה:
    אתה צריך לראות שהמאזן בין הסידן והמגנזיום שאתה מכניס לגוף הוא 2:1 לטובת הסידן.
    מגנזיום עוזר להתכווצות שרירים , לכן הוא גם עוזר לנעילות.

נעילות זה דוחה! וזה מבחיל.

19. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יש לי בבית קופסא של כדורי אבץ ומגנזיום באותה טבליה.
    תמיד הייתי לוקח 2 לפני שהייתי לוקח md ולא הייתי סובל מנעילות בכלל.
    הכדורים האלה לא כאלה זולים ( באיזור ה120 שקל לצנצנת ) מה שכן יש לי את אותה הצנצנת כבר שנתיים בערך.

20. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    עוד טיפ להתכווציות ברגל, אם כבר אז כבר: הרבה אנשים עושים את הטעות של לנסות למתוח את כף הרגל עם האצבעות קדימה לכיוון הרצפה אבל מה שעוזר זה דווקא התנוחה ההפוכה בה מותחים את כף הרגל אחורה (כלפי עצמך) עם האצבעות לתקרה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!